İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Nelerdir? 2024

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar yazısında paylaştığım bilgiler sayesinde belki yüzbinlerce kişinin faydalanacağını iddia ediyorum! yazısında paylaştığım bilgiler sayesinde belki yüzbinlerce kişinin faydalanacağını iddia ediyorum!

Bu makaleyi neden oluşturdum? Çünkü İstanbul’da evinde ek iş arayan herkese yardımcı olmak istiyoruz.

Özellikle; Kartal, Pendik, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Esenyurt, Ümraniye, Fatih, Sultanbeyli, Kadıköy gibi semtlerde yaşıyorsanız İstanbul’da ev ambalajı sunan firmalara kolayca ulaşabilirsiniz!

Aylık 8.000 TL’ye varan bir geliriniz olduğunu ve İstanbul’da evden çalışma imkanınız olduğunu da belirtmek isterim. Evet gördüğünüz gibi memur maaşından daha yüksek maaş almak mümkün. O nasıl çalışır? Açıklayacağım, merak etme.

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve oturduğu yerden çalışarak para kazanmak isteyenler… Anadolu yakası ve Avrupa yakası ile ilgili 2023 yılı güncel bilgilerini hazırsanız paylaşıyorum: İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar, adresler, telefon bu yerlerin numaraları ve iletişim bilgileri.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÜCRETİ VE FİRMALAR

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

istanbul-evde-ek-is-imkanlariPin
İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Bildiğiniz üzere İstanbul evde ek iş imkanları anlamında oldukça yoğun bir iş hacmine sahip. Binlerce irili ufaklı işletme ve atölyeye ev sahipliği yapan, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu mega kenti İstanbul’da yaşayanlara bir müjdem var.

İstanbul’da konut istihdam eden işletmelerin listesinin fazla olması şehirde iş yeri, atölye, fabrika gibi yerlerin sayısının fazla olması son derece etkili.

TAVSİYE İÇERİK ➔ İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ -BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

İstanbul Evde İş Arayanlara Büyük Fırsatlar Sunuyor

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar, tekstil ve deri işlerinin yanı sıra evlere süs eşyaları ve organik bitki sarma işleri de yapıyor. Mega kentte konut istihdam eden çoğu şirket; Zeytinburnu, Esenyurt, Kadıköy, Güngören, Esenler, Ümraniye ve Bağcılar’a odaklanıyor.

Buralarda iş bulan ev hanımları, düzenli çalıştıkları süre boyunca ayda 5.000 ile 8.000 TL arasında kazanabiliyor. Peki evlere iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim diyenler ne yapsınlar?

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE KUTU KATLAMA İŞİ – FİRMA TELEFON NUMARASI

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar güvenilir mi

Firmaların güvenilir olup olmadığını ancak referanslarına bakarak öğrenebilirsiniz. Daha önce çalışmış kişilerden mutlaka garanti belgesi almalı ve bu şekilde iş bulmalısınız. İşin sonunda paranızı alabilir ve siparişleri teslim edebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE TESPİH DİZME İŞİ İLE NASIL PARA KAZANILIR?

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Başvuru Yöntemleri

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren FirmalarPin
İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul’da evde paketleme işi veren firmalar için 3 farklı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Size hemen söyleyeceğim:

TAVSİYE İÇERİK ➔ PRİZ MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR – EVDE EK İŞ

1- İŞKUR üzerinden.

İstanbul’da ev paketleme işi yapan firmalar İŞKUR’a ilan verebilir. Bölgenizdeki bir İŞKUR şubesine gidin, bir kariyer danışmanıyla görüşün ve evde ekstra çalışmak istediğinizi belirtin, başvurunuzu oluşturun.

Veya İŞKUR E-Şube web adresinden profil oluşturarak İstanbul Ev Ambalaj İş ilanlarına göz atabilirsiniz. Size uygun işler için online başvuru yapın.

2- Tanıdık bir referans bağlantısıyla:

Bu işleri yapan tanıdığınız birini bulun ve ek iş aldığı şirkete gidip bizzat başvurun. Bu en etkili yöntemdir. Özellikle İstanbul gibi dolandırıcıların kol gezdiği bir şehirde, bir yönlendirme temsilcisiyle çalışmak en mantıklısı.

İstanbul evlere iş veren firmalar firmaya bizzat gelerek başvuruda bulunmayı tercih etmektedir. Şu anda evden çalışan birini tanıyorsanız, bu şirketlere iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul’da ev paketleyen firmalar bu şekilde bulunabilir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – GÜNCEL

3- Güvenilir iş ilanı siteleri:

Bugün, paketleme iş ilanları yayınlayan düzinelerce web sitesi var. Ancak güvenilir olmaları son derece önemli değil mi? Örneğin şu siteleri önerebilirim: Careerjet – isinolsun – sahiverbindungen gibi sitelerden başvuru yapabilirsiniz.

Bu sayfalardaki tüm iş ilanları günceldir.

Evlere İş Veren Firmalardan Nasıl Sipariş Alınır?

İstanbul, evlere paketleme işi veren firmalar açısından oldukça geniş bir evde ek iş yelpazesine sahiptir. Ek çalışma isteyenler aşağıdaki gibi birçok alanda ek çalışma talebinde bulunabilirler: Örneğin evde paketleme, evde tütün paketleme, evde davetiye katlama, evde takı yapma, evde gelinlik süsleme gibi.

Kısacası hangi alanda yetkinseniz o alanda görevlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Çevrimiçi bir iş siparişi verebilir veya doğrudan atölyelerden iş talebinde bulunabilirsiniz. Aslında size bir tüyo vereyim: Eğer dümdüz giderseniz, işi alma olasılığınız daha yüksek.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KOTON FABRİKA EVLERE EK İŞ FIRSATI – GELİR DURUMU

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları 

si-veren-firmalar-telefon-numaralariPin
İstanbul evlere ek iş telefon numarası

İstanbul’da evde ek iş bulabileceğiniz yüzlerce, belki binlerce şirket var. Gerçekten, bunu kanıtlayabilirim. Örneğin aşağıda sizinle paylaştığım 5 maddelik listeyi farklı iş sektörlerine göre deneyin. Pişman olmayacaksın! Bu yöntemi ayrıca ambalaj mağazaları sunan yerler için telefon numaraları, adresler ve iletişim bilgileri için de kullanabilirsiniz.

 • Web aramaları için kullandığınız arama motorunu açın. (Google, Yandex ve Yahoo gibi…)
 • Haritalar bölümüne İstanbul Tekstil Atölyesi yazarak gidin.
 • İşte İstanbul’da ev eşyası paketleyen firmaların tam listesi!
 • Sol tarafta bu firmaların adreslerini, isimlerini ve telefon numaralarını bulacaksınız.
 • Bu arada iş yerindeki 0546-0532 gibi cep numaralarını değil 0212-0216 ile başlayan telefonları aramanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde, işverenleri biraz rahatsız edebilirsiniz.

Yukarıda listelenen İstanbul evden iş fikirlerimden bazılarını açıkladım. Gelin birlikte keşfedelim, hangisi size uygun?

TAVSİYE İÇERİK ➔ TÜRKİYE’DE OLMAYAN İŞ FİKİRLERİ – GÜNCEL

Evde paketleme işinin ortalama kazancı ne kadar?

Paketleme işi kazançları hızınıza ve işinize göre değişir. Bazı kişilerin ayda 5.000 TL ile 8.000 TL arasında kazandığı ve hatta sadece bu gelirle geçinip ev alabildikleri söyleniyor.

İstanbul Evde Paketleme İşi İlanları

Şimdi size ilçeden ilçeye önemli sayılan bazı paketleme işlerinden bahsedeceğim. Aslında sadece işten bahsetmeyeceğim, aynı zamanda ne kadar para kazanacağınızı da söyleyeceğim. O zaman detaylara geçelim…

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE EK İŞ NE YAPABİLİRİM? EK İŞ NASIL YAPILIR? -GÜNCEL

İstanbul’da Sabun Paketleme İşleri

sabun-paketlemePin
İstanbul evde sabun paketleme işi

Sabuncular, İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar arasında yer alıyor. İstanbul’un her yerinde evde sabun ambalajı sunan firmalar var. Bu firmalar sabunlarının paketlenmesini ve düzgün bir şekilde paketlenmesini istemektedir. Bayanların yanlarında getirdikleri kokulu sabunlar ve renkli sabunlar uygun dekoratif malzeme ile evde süslenir. Desenli sabunlar uyumlu kutularda paketlenir.

En iyi maliyet tasarrufu sağlayan ambalaj seçenekleri arasında sabun işine çok şey verildiğini söyleyebilirim. Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmalarla iletişime geçmek isterseniz yazımın devamında anlattığım uygulama yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Ama acele etmeyin, İstanbul’daki diğer evde paketleme tesislerinden de bahsetmiştim!

Kazanç: Sabun dükkanında paket başına ortalama 1 çay kaşığı alıyorsunuz. Günde 400 sabun poşetlerseniz günlük geliriniz 400 TL, ayda toplam 20 gün çalışırsanız kazancınız 8.000 TL civarındadır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE NE YAPIP SATABİLİRİM? EVDE YAPIP SATILACAK ŞEYLER

İstanbul Evde Kına Paketleme İşi

istanbul-evde-kina-paketleme-isiPin
İstanbul Evde Kına Paketleme İşi

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar arasında düğün kınası ürünleri satan yerleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle Eminönü, Kapalıçarşı ve Fatih’teki bu dükkânlarda ev hanımları kına paketliyor. Bunun için birçok ev hanımı evde kına paketleme işini üstlenerek para kazanma imkanı bulmaktadır. İstanbul’da evinde kına paketlemek isteyenler;

 • Merter
 • Mecidiyeköy 
 • Fatih
 • Beykoz
 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • Pendik 

Mahallelerinde kına ürünleri satan mağazalara başvurarak bu işi alabilirler.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE MUM YAPIP SATMAK VE MUM ÜRETİMİ NASIL YAPILIR?

Kartal – Evde Davetiye Katlama İşi

istanbul-evde-davetiye-katlama-isiPin
İstanbul Evde Davetiye Katlama İşi

İstanbul’da ev istihdamı yapan firmalar arasında organizasyon firmalarının da olduğunu anlatmak isterim. Bu firmalar özellikle Kartal ve Pendik bölgelerinde çoktur.

Şaşırabilirsiniz ama düğün, sünnet, kına gibi organizasyonlarla uğraşan çoğu firma; İşlerinin bir kısmını evden çalışmak isteyen insanlara devrediyorlar.

gibi küçük şirketler Örneğin, parti malzemeleri mağazaları genellikle davetiyelerin katlanması için dış kaynak kullanır. Evde davetiye katlama işi ile ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz ki bu oldukça kolaydır ve bu seviyedeki gelir yeterlidir.

Evde ne kadar çok davetiye katlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Davetiye katlamak isteyenler birazdan vereceğim facebook gruplarına katılarak ilgili firmaların iş ilanlarını görebilirler.

Kazanç: Katladığınız her davet için 1 TL kazanırsınız. Merak etmeyin bu iş çok kolay. Günde 8 saat çalışırsanız 300-400 davetiye katlamanız mümkün. Aylık gelirinizi 5.000 TL’ye çıkaracak bir iş teklifiydi bu! Daha fazla çalışabileceğimi de söylerseniz kazancınız 6.000 – 7.000 TL’ye ulaşabilir. İstanbul’da ev paketleyen firmalar genellikle bahsettiğim sektörlere aittir. Devam edelim…

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE YEMEK YAPIP SATMAK YEMEKSEPETİ ÜZERİNDEN

İstanbul Merter – Evde Düğme Dikim İşi

Paketleme işi için İstanbul evleri kiralayan firmalar aslında size düğme dikim siparişlerini evinize gönderiyor. Ancak bu işleri daha çok tekstil atölyelerinden alıyorsunuz. Düğme dikme işleri genellikle giysi ve perde düğmeleridir. Atölyede oldukça fazla zaman alan bu işler çoğunlukla evlere düzen verilerek kaldırılır.

Bu sayede günde 400 iş yapan kişiler ayda ortalama 5.000 – 6.000 TL kazanabilmektedir. Siz de evlere iş veren firmalara ulaşarak bu kazançlara ortak olabilirsiniz.

İstanbul’da ev için düğme dikme hizmeti veren firmalar nerede diye merak ediyorsanız hemen anlatayım. Bence bir an önce Merter ve bölgesini araştırın. Bu işi alabileceğiniz yüzlerce şirket ve atölye var.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE PARA KAZANDIRAN İŞLER-EVDE GİRİŞİMCİLİK FİKİRLERİ

İstanbul Evlere Tekstil İşi Veren Firmalar

istanbul-evlere-tekstil-isleri-veren-firmalarPin
İstanbul tekstil işi veren firmalar

İstanbul Evlere paketleme işi veren firmalar dışında bazı tekstil firmalarını da düşünebilirsiniz. Bunlar, paketleme işlerinden ziyade düzenleme, dikme, süsleme, katlama ve temizlemeyi içerebilir.

Makineden çıkan ürünlerin herhangi bir yerinde oluşan hatalı veya yanlış dikim sorunu evlere iş verilerek giderilir. Her türlü malzeme sizler için sağlanıyor ve evde sadece makas veya diğer malzemelerle yanlış dikilen yerleri düzelterek para kazanabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

İstanbul’da Evlere Verilen Diğer Ek İşler

İstanbul’da yaşayan ve evde ek iş isteyenler için her zaman önerebileceğimiz ilk iş kolu evde ütüleme, iplik temizleme, katlama, kartonlama ve etiket kesme gibi ev paketleme işleri ve benzeri işlerdir.

Pandemi süreci nedeniyle İstanbul genelinde binlerce atölye ve fabrika, evden para kazanmak isteyen kişileri istihdam ederek kazan-kazan durumu yaşıyor.

İstanbul evleri için giydirme işi yapan firmalar sayesinde aile geçimine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları için yüzbinlerce kişi bu işler sayesinde düzenli bir ek gelir elde edebilmektedir. Peki bu konu hakkında sıkça sorulan soruları sizinle paylaşmamı ister misiniz?
Şimdi belirteceğim soruların cevaplarını verdiğim için, İstanbul’da evlere ambalaj tedarik eden firmalar hakkında kısaca diğer detaylara geçmek istiyorum!

TAVSİYE İÇERİK ➔ KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – TELEFON NUMARALARI

İstanbul’da paketleme işini kim ya da hangi kurumlar verir?

İstanbul’da ev paketleyen firmalar arasında en aktif olan küçük atölye sahipleridir. Apartmanların altında çalışan bu iş yerlerinin sahiplerine bizzat başvurarak evde paketleme işini alabilirsiniz.

İstanbul içinde hangi ek işler yapılabilir?

 • Tekstil ürünlerini evde paketlemek,
 • Ütü,
 • Etiketlerin çıkarılması ve temizlenmesi,
 • Gömlekleri katlamak ve paketlemek,
 • Maske dikimi,
 • Kürdan ve plastik bardaklar için ambalaj

gibi şeyler. Bunların yanında; Sabun, mum, kına ve süsleme işleri de var. Evde çok çeşitli ek istihdam seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul’da evde ek iş başvurusu nereye yapılır?

Firmalar ile yüz yüze başvuru yapabilirsiniz. Evde kalan diğer açık pozisyonlar için sosyal medya üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Firmaların telefon numaralarını kullanarak da başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Yorumları

Bu konu ile ilgili son bir detay paylaşmak istiyorum. Birçok kişi İstanbul evlerine ambalaj mağazaları veren firmaların yorumlarının ne olduğunu merak ediyor. Bazı çalışanlardan aşağıdaki yorumları sizin için topladım ve buraya ekledim. umarım işinize yarar:

A.Sarı : “Etrafımda birkaç kişi bu işi yaptı. Merak edip İŞKUR üzerinden başvurdum. Bir cevap aldıktan kısa bir süre sonra ve daha önce yapacak çok fazla iş olmamasına rağmen, tam bir ay geçti. İlk işe girdiğimde 3.000 TL kazanıyordum ama şimdi 6.000 TL’ye kadar kazanabiliyorum. “

F.Arıcı: “Kızım evde nikah şekeri sarmaya başladı. Başlangıçta haftada iki gündü ama zamanla bu günler arttı ve şimdi tek işi bu gibi görünüyor. Ama aldığı paranın tam karşılığı emeğinin karşılığı diyebilirim. En az 7.000 TL alacak. Tabii vaktinin çoğunu ambalaj işinde geçirdiği için çok para kazanıyor. “

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar hakkında daha fazla sorunuz varsa aşağıya YORUM bırakabilirsiniz. İyi günler dilerim…

“İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Nelerdir? 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın