Evde Tespih Dizme İşi ile Nasıl Para Kazanılır? 2024

Evde Tespih Dizme İşi: Evde tespih çalışması ile ilgili merak edilenleri açıklıyoruz! Hem hediyelik hem de ibadetin simgesi olan tespih, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Bu kadar talep gören bir şey üreterek para kazanmak ister misiniz? Bu düşük maliyetli, yüksek gelirli işi evinizden kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca günümüzde çoğu şirket ve atölye evlere tespih işi de sunmaktadır. Firmalarla anlaşarak da Tespih Paketleme işi alabilirsiniz. Tespih dizme işinden elde edilen kazanç, borcunuzu kapatmaya, evinize katkıda bulunmaya veya birikim yapmaya yeterlidir.

Ağırlıklı olarak emekliler ve ev hanımlarının ek gelir olarak yaptığı evde tespih dizme işi ve başvuru yapabileceğiniz tüm detayları yazımızda bir araya getirdik.

EVDE TESPİH YAPIMI NASIL YAPILIR?

evde-tespih-dizme-isiPin
Evde tespih dizme işi

Özellikle erkeklerin vazgeçilmezi olan aksesuar tespihlerin modası hiç değişmiyor. Farklı tür ve renklerde boncuklardan yapılan tespihler ve tasarım görseller her zaman dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yurtdışında bu kadar pahalıya satılan şey evde çok ucuza üretilip pazarlanabiliyor ya da firmalardan tespih paketleme işi temin edebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ PRİZ MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR – EVDE EK İŞ

Evde tespih yapmak çok kolaydır. İhtiyacınız olan; Taneler, stop (damgalar), düğümler, imamlar ve tespih ipleri. Bu malzemeleri temin ettikten sonra 20-25 dakika tespihinizi yerleştirmeniz yeterlidir. Evet gördüğünüz gibi evde tespih yapmak az malzeme ile kısa soluklu bir iş.

Tespih yaparken sırasını, desenini ve dizeceğiniz boncuk sayısını siz belirliyorsunuz. Elinizde bulunan malzemelerle güzel bir tespih yapabilirsiniz. Bu arada Youtube‘da evde tespih dizme işi ve çalışmaları ile ilgili birçok video var. Bu videoları izleyerek örnek alabilir ve kafanızda birkaç farklı şekil oluşturabilirsiniz.

YouTube video

En Çok Talep Gören Tespihler

Tespih yapımında kullanılan boncuk ve taş seçimi oldukça geniştir. Ancak her şeyde olduğu gibi tespihin de bazı popüler seçenekleri bulunmaktadır. Bu işe başlarken hedef kitlenizin ihtiyaç ve tercihlerini de göz önünde bulundurmalısınız.

Tespih satıcılarının gözlemlerine göre en çok aranan tespihler arasında yer alırlar; Kehribar, Oltu taşı ve Kuka içerir. Ayrıca kokulu tespihler ve fosforlu tespihler de çok moda. Bu doğrultuda siz de evde tespih dizme işi çalışması yapabilirsiniz.

NOT: Solak kehribar tespihler en pahalı tespihlerdir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR LİSTESİ

TESPİH DİZEREK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

evde-tesbih-isiPin
Evde tespih işi

Evde tespih düzenleyerek para kazanmak isteyenler için 2 farklı şey söyleyebiliriz:

Bu işi kendin mi pazarlayacaksın, şirketler aracılığıyla mı tespih dizme işi veya paketleyecek siniz?

Öncelikle yukarıdaki iki seçenekten hangisini kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Ancak sorunuza cevap verelim evde tespih dizerek ne kadar para kazanabilirim?

Bu işi kendiniz yaparsanız; Kullandığınız malzemelerin kalitesi satış fiyatınızı belirleyecektir. Tespihinizde kaliteli ve nadide eşyalar varsa eserinizi pahalıya satabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDEN İŞ FİKİRLERİM İLE PARA KAZANMA – GÜNCEL

Piyasada 50 TL ve 10.000 TL tespihler bulabilirsiniz. Bu tespihlerin farkı kullanılan malzemelerin (gümüş, zirkon, inci, doğal taş, altın kaplama, renkli boncuklar vb.) yapısında yatmaktadır.

Ancak ortalama kalitede bir tespihi 100 TL ile 200 TL – 350 TL arasında satabilirsiniz. Doğal taş ve gümüş imamları tercih ettiğiniz çok kaliteli ürünlere sahip tasarımlarda tespihlerinizi 500 TL ve üzeri fiyatlara satabilirsiniz.

Bunun yerine firmalar ve atölyelerle iş birliği yaparak evde tespih dizme işi yapabilirsiniz. Firmalar size tespih başına ortalama 6 TL veriyor. Yani günde 50 tespih yaparsanız günde ortalama 300 TL kazanacaksınız. Ne kadar çok dizerseniz, kazancınız o kadar yüksek olur.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

EVDE TESPİH DİZME VE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

evlere-tesbih-dizme-isi-verilirPin
Evlere tespih dizme işi verilir

Evde tespih hazırlayan ve paketleyen firmalar toplu olarak sipariş verecektir. Yani 15-20 tespih diz çöküp paranı vereyim öyle işlerine de gerek yok. Evinizde çuvallarda 1000 tespih yapacak kadar malzeme bırakıyorsunuz.

Ardından işi bitirme zamanı geldiğinde yapmış olduğunuz tespihler firmalar tarafından teslim alınacaktır. Firmalar yaptırdıkları tespihlerin fiyatını size teslimat anında söyleyecektir. İşinizden memnunlarsa, daha fazla iş bulabilir ve gelirinizi sabitleyebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ BELEDİYELERİN EV HANIMLARINA İŞ İMKANI – GÜNCEL

EVDE TESPİH İŞİ VEREN FİRMALAR BAŞVURU VE İLETİŞİM BİLGİSİ

Evde tespih düzenleme ve paketleme işlerinden para kazanmak istiyorsanız bu işi alabileceğiniz firmalara ve telefon numaralarına ihtiyacınız var. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Adana, Samsun, Trabzon ve daha birçok ilinde tespih işi yapan firmalar bulunmaktadır.

Aslında piyasada bu alanda birçok firma ve atölye var; Ancak aralarından en güvenilir olanını seçmek son derece önemlidir. Evde tespih işi veren firmalar arasından güvenilir olanı tercih etmeyi düşünmelisiniz.

İstanbul’da yaşayanlar İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? yazısı tam size göre!

UYARI! İş yerinde güvenlik için sizden depozito isteyen birine hiçbir koşulda güvenmemelisiniz.

Bunun dışında sahibinden.com ve ona bağlı Facebook grupları, Evde Ek İş İlanları ve Ana Sayfalardan Para Kazan gibi sitelere üye olarak size evde tespih dizme işi verecek firmalar bulabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR aracılığıyla da tespih işi bulabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KADINLAR İÇİN EVDE YAPILACAK İŞLER +15 GÜNCEL İŞ FİKRİ

Bu gruplar, sizin gibi Evde paketleme iş ilanları arayan kişilerle ve bu işleri yayınlayan şirketlerle iletişime geçmenizi sağlar. İşverene ulaştıktan sonra; Adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve ev adresiniz gibi bilgileri vererek tespih paketleme işi alabilirsiniz.

Ayrıca EVDEN İŞ FİKİRLERİM ve EVDE PAKETLEME İŞİ kategorilerimizi inceleyerek size en uygun evde iş modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yorum yapın