Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları – 2024

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları: Hem kendini iyi hissetmek hem de evinin rahatlığında çalışarak para kazanmak isteyenlere bir önerim var! Evde davetiyeleri katlamaya ne dersiniz? Ve şimdi tam mevsimi… Düğün, kına, nişan, doğum günü, baby shower, davet organizasyonları için hazırlanan davetiyeleri katlayıp süsleyerek evden para kazanmak isteyenler buraya!

Yaz aylarının hareketli geçen bu düğünleri için hazırlanan davetiyeleri katlayarak en az 8.000 TL kazanın. Dilerseniz kazancınızı daha da artırabilirsiniz. O nasıl oluyor? Birazdan bundan bahsedeceğim.

Bu işi nerede ve nasıl bulurum diye kafa yormayın. Konuyla ilgili tüm sorularınızın cevaplarını bu yazıda bulacaksınız. Sonuna kadar dikkatlice okuyarak evlere davetiye katlama işi veren firmalar için gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Özellikle oturduğu yerden ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları için; Okulu tatil olan öğrenciler, çalışıp vakti olan insanlar, ek iş arayanlar ve emekliler…. Evdeki davetiye dükkanları ile cüzdanınızı doldurmak istemez misiniz? Ayrıca bu iş gerçekten çok kolay ve eğlenceli.

Biliyor musun? Yaşadığın şehrin de bir önemi yok. Yani düğünler, kulüpler, davetler Türkiye’nin her yerinde olmuyor değil mi? Bu iş İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana gibi büyük şehirlerde yaşamanızı gerektirmez. O zaman evde davetiye katlayarak para kazanmak isteyenler için hazırladığım bu içeriğe bir göz atalım!

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE KUTU KATLAMA İŞİ – FİRMA TELEFON NUMARASI

EVDE DAVETİYE KATLAYARAK EK GELİR ELDE EDİN

evde-davetiye-katlama-isiPin
Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi hemen hemen her yaştan insanın yapabileceği bir iştir. Ayrıca, çok kolay. Kargo ile home office hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek hemen bu işe başlayabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Aslında, sanırım çoğunuz, yıllardır etrafta olmasına rağmen size davetiye katlama görevi verildiğinin farkında bile değildiniz. Yıldan yıla kötüleşen ekonomik durumun hepimizi fazladan iş bulmaya ve yapmaya teşvik etmesi oldukça normal. Bunun için buradayım. Şimdi size evde davetiye katlama işi sürecinden ve nasıl çalıştığından bahsedeceğim.

Önce ilgili firmaları bulup görüşme ayarlıyorsunuz. (Aşağıda anlattım) Bu firmalar eğer kabul ederlerse size poşet içinde hazır davetiye gönderecekler. Özellikle 1000 kişilik davetiye katlama işiniz varsa şanslısınız. (Geliriniz daha yüksek olacaktır) Size tahmini bir süre verirler örn. B. 1 hafta ila 10 gün. Bu noktada davetiyeleri (gerekirse süsleyebilirsiniz) katlayıp ayrı ayrı zarflara koyun. Burada ürünlerin bütün olmasına, kırışık ve buruşuk olmamasına dikkat edin. İş bitiminde evinize, çantaları teslim alın ve ücretinizi ödeyin. Bir şey söylememi ister misin? Eşleri ve çocuklarıyla evde davetiye katlama işi ile geçimini sağlayan pek çok aile var.

Evde Davetiye Katlama İşi ile İlgili TAVSİYE İÇERİK ➔ KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – TELEFON NUMARALARI

EVDE DAVETİYE KATLAMA VE SÜSLEME İŞİ AYLIK KAZANCI (2023 GÜNCEL)

evde-davetiye-katlama-isi-kazanciPin
Evde davetiye katlama işi kazancı

Evde yapılabilecek işler kazanç açısından aşağı yukarı benzerdir. Diğer yazılarımı okuduysanız muhtemelen tahmin etmişsinizdir. Evde davetiye katlama işi tamamen gelir açısından aldığınız iş yüküne bağlıdır.

Dolayısıyla, günde 100 davetiyeyi çarparsanız başka bir sayı elde edersiniz; Katlanan 1500 davetiye‘den bir sayı daha… Bana ben bu işten ne kadar para kazanırım diye sorun.

Ayrıca davetiye katlama ticaretinin getirisi de yapılan işin türüne göre değişmektedir. Basitçe katlanan davetiyeler varken; Ayrıca hem katlanması zor olan hem de ip gibi malzemelerle süslenmiş davetiyeler firmalar tarafından sizlere verilebilmektedir.

Ancak şuna bir açıklık getirmem gerekirse; En basit davetiye ücreti 3 – 5 TL arasındaki rakamlardan başlar. Her gün binlerce davetiye katlama işini tamamlayabilirsiniz. Örneğin günde 10 saat çalışarak 2500’e yakın davet işini tamamlamak mümkün.

Bu arada yukarıda verdiğim örnek en düşük fiyatı içeriyor. Evde çalıştığınızı ve bir düğün davetiyesi süslediğinizi hayal edin. Bu sayede 500 davetten elde edilen gelir 1.500 TL oluyor. Günde 1.000 davetiye katlarsanız 3.000 TL olur. Ayda 4-5 kez davetiye katlarsanız 12.000 TL’den fazla kazanabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ PRİZ MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR – EVDE EK İŞ

Davetiye Başı 5 TL’ye Kadar Para Kazanabilirsiniz!

Daha zor ve zaman gerektiren davetiyeler de tanesi 1 TL‘ye kadar ücretlendirilir. Bu rakamlar tamamen tahminidir. En önemli nokta ise işveren ile yapacağınız sözleşme olacaktır. Ortalama bir davetiye için ne kadar zaman harcayacağınızı hesaplayıp buna göre bir ücret hesaplayabilir veya işverenin bir haftalık teklifini kabul edip süreci takip edebilirsiniz.

Çok kazanıyorsanız ona göre ilerleyebilirsiniz; ancak her gün 5 saatinizi ayırırsanız ortalama olarak tahmini 4.000 TL kazanabilirsiniz. Evden çıkmadan o parayı kazanmak iyi bir iş, en azından bu günlerde.

TAVSİYE İÇERİK ➔ DIŞARIYA FASON İS VEREN FİRMALAR

DÜĞÜN DAVETİYESİ KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN ŞARTLARI

davetiye-katlama-isiPin
Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaraları

Düğün, nişan, sünnet, doğum günü ve diğer özel gün davetlerini katlayan mekanların gerektirdiği bazı özel şartlar bulunmaktadır. Bunlar genel olarak şu şekildedir:

Katlamalı siparişi teslim alan kişi, ürünlerin iade edilmeme riskine karşı sigorta yaptırmak zorundadır. Siparişlerin gününde hatta zamanında teslim edilmesi önemlidir. Davetiye katlama işinin temiz ve düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Bu şartları sağlıyorsanız evinizden kolayca ek gelir elde edebilirsiniz. Evde düğün davetiyesi katlama işi son yıllarda çok para kazandırmaya başladığından, iyice düşünmenizi ve birkaç dükkan gezmenizi tavsiye ederim. Katlanır mağaza sunan firmalar için internette arama yapmadan önce bölgenizdeki esnafları ziyaret etmeniz daha mantıklı olacaktır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞİ

EVDE DAVETİYE KATLAMA VE SÜSLEME İŞİ VEREN YERLER

Düğün, sünnet, kına gibi benzeri davetler için davetiye satışı yapan işletmeler bu davetleri genellikle evlere katlayarak işliyorlar. İşveren için hem daha ucuz hem de daha hızlı olduğu için çalışmayan birçok kadın evde davetiye katlama işi sayesinde ek gelir elde edebiliyor.

Genellikle küçük dükkân sahibi olan zanaatkârların bu tür eserlerini bulabilirsiniz. Bu noktada, davetiyeyi hangi mağazaların bastığı sorusu ortaya çıkıyor. Davetiye baskısı otomatik olmasına rağmen, katlama ve süsleme, zaman alan ve emek yoğun bir iştir. Bu noktada işler insanlara, yani çalışanları dışında evinde iş arayan kişilere, davetiye katlama ve süsleme işleri için geçerlidir.

Düğün davetiyesi katlama organizasyon firmaları veya parti malzemeleri yapıp satan yerler bu işi yaptırmanız için ideal yerlerdir. Davetiye satışlarının gelir oranı genelde yüksek olduğu için kadınların evdeki geliri yeterlidir.

Bu nedenle asıl kazanç sürümden kazanma mantığıdır. Çünkü evde davetiye katlama işi basit bir iştir ve kısa sürede binlerce katlayabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – GÜNCEL

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN YERLERE NASIL ULAŞILIR?

Evde davet işi veren yerlere hem internet üzerinden hem de iş yerinin adresinden ulaşılabilir. İstanbul, İzmir gibi çeyiz işçiliğinin yoğun olduğu illerde doğruca dükkanlara gidip iş bulabilirsiniz.

Örneğin: İstanbul’un Mahmut Paşa semtinde düğün davetiyesi katlayan çok sayıda dükkan ve iş yeri var. Şahsen gelip başvurmanız halinde bu işi almanız mümkün.

Ayrıca: Davetiyelerin evlere verilerek katlandığı yerler bulmak mümkündür, örn. B. Çanakkale Aynalı Çarşı – Bursa Kapalıçarşı, İzmir Kemeraltı – Antalya Kaleiçi – Ankara Kızılay – Eskişehir Hamamyolu – Sivas Çifte Minareli Medresesi.

Bu pozisyonlara başvurabilir ve evde davetiye katlama işi alabilirsiniz. İnternette güvenilir yerlerin telefon numarası varsa onlarla iletişime geçip iş emri talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için önerdiğim şu Facebook gruplarına katılabilirsiniz: Evde Ek İş İlanları ve Evden Para Kazandıran İlanlar

Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaraları adlı yazımızın sonuna geldik. Sorularınız için YORUM aşağıdan atabilirsiniz.

“Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları – 2024” üzerine bir yorum
  1. evde paketleme davetiye katlama her türlü işleri yapabilirim dönüş yaparsanız kendim gelip teslim alırım Eskişehirde oturuyorum

    Yanıtla
Yorum yapın