Güvenilir Evde Paketleme İşi – 2024 – FİRMA LİSTESİ

Güvenilir Evde Paketleme İşi: Evde ek iş yapabilmeniz için size bilgi vermeye devam edeceğim. Bu yazıda tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Evden çalışan insanların sayısı her geçen gün artıyor. Öncelikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler, ek gelire ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabilmektedir.

Güvenilir evde paketleme işi için yapmanız gerekenler oldukça basit. Yeter ki vaktim ve kararlılığım var deyin. Evde ek gelir sağlayacaksınız… Ek istihdam fırsatlarını araştırırken evlere istihdam sağlayan güvenilir firmalarla çalışmak önemli bir konu. Evde paketleme işi güvenilir mi?

Dediğimiz gibi evden firmalarla iş birliği yapanların sayısı son yıllarda arttı. Bazı dolandırıcılar bu durumdan faydalanmaktadır. Ben evde iş veririm diye kimlik ve banka bilgilerinizi soran kişiler olabilir. Gözünüzü açık tutmalı ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Merak etmeyin, hazırladığım bu yazı sayesinde size güvenilir olanların kim olduğunu söyledim. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar. Ayrıca güvenilir evde paketleme işi firmalarının telefon numaraları ile firmalara ulaşabilirsiniz. Bu şekilde, evinizde ek istihdam fırsatlarını gönül rahatlığıyla keşfedebilirsiniz.

EVLERE İŞ VEREN GÜVENİLİR FİRMALAR

guvenilir-evde-paketleme-isiPin
Güvenilir Evde Paketleme İşi

Evlere iş veren güvenilir firmalarla çalışmak evde ek iş için gereklidir. Bu yüzden sizler için firma araştırması yaptım. Bu şirketlerle rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi firmaları hangileridir?

 1. LC Waikiki
 2. Koton
 3. Defacto
 4. Beyteks Tekstil
 5. Özdilek
 6. Zara
 7. Bershka
 8. English Home
 9. Madame Coco
 10. İŞKUR

1- LC Waikiki Evlere İş

LC-Waikiki-evlere-isPin
Evde paketleme veren firmalar

LC Waikiki eve iş verir mi? Türkiye’de oldukça popüler bir marka olan LC Waikiki, fason firmalar aracılığı ile aracılık yapmaktadır. Diğer bir deyişle LC Waikiki, evlere doğrudan iş vermez.

LÜTFEN DİKKAT: LC Waikiki, evlere doğrudan iş vermez. Lc Waikiki, paketleme işlerini taşeronlara yaptırır. LC Waikiki’nin ev işi fırsatından ancak taşeronlarla yararlanarak yararlanabilirsiniz!

Güvenilir Evde Paketleme İşi firmalarının en kazançlı firmalarından biri olabilir diyebilirim LC Waikiki için. Aldığınız işler ayda ortalama 7.000 TL gelir sağlayabilir.

Giyim sektörünün lider markalarından biri olan firma, şimdi de ev dekorasyonu satışına başladı. Yani evde birçok iş fırsatı var. Güvenilir Evde Paketleme İşi için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Daha fazla detay için yazımızı inceleyebilirsiniz > LC WAİKİKİ EVLERE İŞ – 2023 – TÜM GÜNCEL DETAYLAR

2- Koton Fabrika Evlere İş

koton-fabrika-evlere-isPin
Evlere is veren güvenilir firmalar

Evet gelelim evlere iş veren güvenilir firmalar arasında yer alan diğer markaya. Koton fabrikası fasonlar aracılığıyla evlere iş veriyor! Oldukça güvenilir bir marka olan Koton’un Türkiye’nin hemen her noktasında mağazası bulunmaktadır.

Şirketin bu kadar sevilmesinin sebeplerinden biri de güvenilirliğidir. Koton ayrıca fasonlar aracılığıyla hane halklarına iş fırsatları sunmaktadır. Yani Koton Firması size evde iş verir demek yanlış olur. Peki fasonlar aracılığıyla hangi işleri yapabilirsiniz.

Gibi işler sunuyor > Ürün Paketleme, düğme dikme, kesme, temizleme ve etiketleme işleri. Bu seçeneklerden istediğinizi alabilirsiniz. Bunlar çok zor süreçler olmadığı için her seçeneği rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Evden iş sağlayan güvenilir firmalardan ayda ortalama 7.000-8000TL kazanabilirsiniz.

3- DeFacto Evlere İş

defacto-evlere-isPin
Eve iş gönderen şirketler

DeFacto, evde paketleme veren firmalardan birisidir. Aslında evlere fasonlar tarafından fazladan iş verilir. Evde kıyafet paketlemek, dikiş dikmek ve kıyafet ütülemek gibi ek iş imkanları vardır. Büyük şehirler hariç; DeFacto’nun Sivas, Isparta, Konya, Malatya ve Elazığ gibi şehirlerde birçok mağazası bulunuyor.

Aslında evde ek işler için DeFacto seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar arasında rahatlıkla çalışabileceğiniz bir firmadır. Yine birçok büyük şirket evden çalışabilecek insanlara ulaşmak için taşeronları kullanıyor.

4- Özdilek Tekstil

ozdilek-tekstil-eve-isPin
İnternet üzerinden iş veren firmalar

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalara geçelim… Türkiye’nin 1 Numaralı markalarından biri olan marka Özdilek tekstik ile ek gelir elde edebilirsiniz. Türkiye’de ev ve konfeksiyon tekstili için. .

Tam zamanlı çalışırsanız ortalama 8.000 TL – 9.000 TL bile kazanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken iş ilanı sayfalarını düzenli olarak kontrol etmenizdir. Bugün bir ilan göremeyebilirsiniz, ancak yarın yeni bir iş ilanı yayınlanabilir.

5- Beyteks Tekstil

beyteks-tekstik-eve-isPin
Evlere ek is veren firmalar

Beyteks Tekstil 1993 yılında Adana’da başarıyla kurulmuştur. Ceyhan, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde hizmetlerine devam etmektedirler.

Bu bölgelere yakın oturuyorsanız Beyteks Tekstil ile iletişime geçebilirsiniz. Bazen iplik üretim tesisleri evden çalışabilecek insanlara ihtiyaç duyar. Siz de bu fırsatı değerlendirip Beyteks Tekstil ile iletişime geçmek için tıklayabilirsiniz.

6- Zara

zara-evde-isPin
Evde ek iş veren yerler

Daha önce başka yerlerde gördüğünüz bazı pantolonlarda Zara etiketine rastladınız mı? Çok rastladım… Asıl sebep Zara’nın kusurlu ürünlerini bazı tekstil firmalarına vermesi. Hal böyleyken bu ürünlerin paketlenmesi, iplik temizliği gibi bazı işler aracı firmalar tarafından yapılıp satılmaktadır.

Aracı firmalar ile çalışarak da evden para kazanabilirsiniz. Şehrinizdeki tekstil atölyelerini ziyaret edin ve bilgi alın. Dilerseniz şehrinizdeki tekstil atölyelerini Google “Haritalar” başlığı üzerinden kolayca bulabilir ve telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Evden çalışabilirim diyorsanız bu fırsatı değerlendirmek isteyen firmalar olabilir. Hatta atölyelerde günde birkaç saat çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.

7- Bershka

Tıpkı Zara gibi Bershka da pantolon, kaban, kazak, vs. fason firmalar aracılığıyla ayakkabı tedariki sunuyor. Bershka Güvencesi ile çalışmak için taşeronlarla görüşün. Hane halkı için ek işler sunan çeşitli şirketler vardır. Burada 10 tanesini sıraladım ama taşeronlarla görüştüğünüzde daha fazla seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz.

Hem evinizden hem atölyenizden taşeronlarla çalışabilirsiniz. Şirketin size sunduğu fırsatlara açık olmanız gerektiğini düşünüyorum. Günde 4 – 5 saatinizi ayırarak Güvenilir evde paketleme işi veren firmalardan faydalanabilirsiniz. >

8- English Home

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar için seçenekleri genişlettim! Şimdi size ev tekstili konusunda oldukça ünlü iki firma ismi vereceğim. Burada bahsedeceğim şirketlerin tümü doğrudan evlerle iş yapmaz. Aramalarınızı bu bilinçle yapın.

Amacım size yol göstermek. English Home markası ayrıca yüklenicilere sipariş verebilir. Bu fason firmalarla evden çalışabilecek kişilerle çalışıyorlar. Çünkü şirket için çok faydalıdır. Ayrıca şirketleri evden işçi çalıştırmaya ikna edebilirsiniz. ,

English home, havluların, bornozların ve nevresimlerin paketlenmesini fason firmalara yaptırıyor. Ayrıca benzer evlere ek iş veren firmalar genellikle ev giydirme işleri için eleman arıyor. Şehrinizdeki yüklenicileri çevrimiçi olarak bulabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.

9- MADAME COCO

Madame Coco, English Home gibi taşeronlar ile çalıştırır. Fason firmalar ile evlere iş veriyor… Madame Coco fason firmalar ile havlu, çarşaf, masa örtüsü, kırlent, pijama gibi ürünleri tedarik edebiliyor.

Madame Coco markasına direkt ulaşarak vakit kaybetmeyin. Yazı boyunca yinelediğim gibi güvenilir evde paketleme işi ve daha fazlası için taşeronlara yönelin.

10- İŞKUR Evde Ek İş Fırsatları

İŞKUR güvencesi ile evden çalışabilirsiniz. İŞKUR’a şirket muamelesi yapmayalım. Ancak size harika güvenilir bir yol sunduğu için bu başlık altında derecelendirmek zorunda kaldım.

İŞKUR, istihdam olanakları sunan tamamen devlet kontrollü bir platformdur. Güvenilir evde paketleme işi veren firmaları bazen İŞKUR aracılığıyla çalışanlarına ulaşarak evden iş yapabilen kişilerle çalışmaktadır. İŞKUR’un bu alanda derecelendirilmesinin en büyük sebebi güvenilir firmaların İŞKUR ile çalışmasıdır.

İŞKUR devlet denetimi olduğu için burada faaliyet gösteren firmalar da tam denetimden geçmektedir… Ödemeler ve işlemler devlet garantilidir. Yani İŞKUR üzerinden sizinle çalışmak isteyen firmaların kesinlikle güvenilir olduğunun garantisini verebilirim. İŞKUR evlere iş sağlıyor mu? Cevap evet… İŞKUR iş ilanlarını derecelendirmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx tıklayın.

Ayrıca evde işverenler evde çalışabilecek kişiler arıyor. evde, özellikle paketleme şirketleri için. Burada da İŞKUR’dan yararlanabilirsiniz. İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR ile ilgili sizler için yazdığım yazımı detaylı bir şekilde okuyun ve hemen başvurun. İŞKUR güvenilir evde paketleme işi veren firmalarla işbirliği yapmanızda size çok yardımcı olacaktır. Hane halkı istihdam eden güvenilir firmalarla çalışmanın en güvenli yolu bu diyebilirim.

EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Güvenilir evlere paketleme işi veren firmalar başka hangi sektörlerde istihdam sağlıyor bakalım. Evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız bu firmalara başvurmayı deneyin.

 • Davetiye basan yerler
 • Tekstil atölyeleri
 • Matbaalar
 • Nikah şekeri yapan firmalar
 • Kınacılar
 • Plastik – Kutu Üreticileri
 • Mandal Üretim Fabrikaları
 • Etiket Firmaları
 • Kutu – Ambalaj Üretim Fabrikaları

Yerinizde bulunsam yukarıdaki firmalar ile iletişime geçerek iş bulmanız mümkündür. Evden çalışabilecek işçilere ihtiyaçları olduğuna eminim. Bazı şirketler için daha uygun ve avantajlıdır. Ek gelir arıyorsanız bu durumu değerlendirebilirsiniz.

Güvenilir firmalardan bahsetmiştim ama bu diğer firmaların kararsız olduğu anlamına gelmez… Hayır , sevgili okuyucular , güvenle çalışabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Bunları sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Tavsiye İçerik: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Eve Ek İş Veren Firmalar İle Ne İş Yapabilirim?

Eve iş gönderen şirketler ile neler yapabilirsiniz; İpliğe boncuk geçirme, nikah şekeri süsleme, iplik kesme, düğme dikme, sarma işi gibi seçenekler var. Size evden eve iş teklif ediyorum, firmaların sizden beklentilerinden bahsediyorum. Yerel işverenler genellikle evden çalışacak kişilerden deneyim ister. Ya da en azından işi bilen insanlarla çalışmak istiyorlar.

Evde ek iş isteyenlerin sayısı arttıkça rekabet ortamı oluşuyor. Bu nedenle güvenilir evde paketleme işi işletmeleri ile çalışmak için hangi işleri yapabileceğinizi bilmek sizi bir sıfır öne geçirecektir. Evlere ek iş ararken de bu işleri arayabilirsiniz.

İpe Boncuk Dizme İşi

Evlere ek iş veren firmalar arasında kuyumculuk firmaları da bulunmaktadır. Kuyumculuk şirketlerinin genellikle evde çalışabilen insanlardan yapmasını istediği şey boncuk ipliğidir. Boncukları kordona geçirmek için herhangi bir ön bilgiye sahip olmanıza gerek yok.

Örneğin, kolye veya tespih herkes tarafından kolaylıkla örülebilir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta size verilen ürünlerin modelleridir. Firma size bu formda gerekli bilgileri verecektir. Bu bilgiler ışığında boncukları iplere dizeceksiniz. Yani iplere boncukları kafanıza göre diziyor olmayacaksınız.

Tavsiye İçerik: KADINLAR İÇİN EVDE YAPILACAK İŞLER +15 GÜNCEL İŞ FİKRİ

Paketleme İşleri

Paketleme işi, şirketlerin ağırlıklı olarak ev için kullandığı alanlardan biridir. Birçok şirket evde paketleme işi sunuyor. Evde paketleme işinin güvenilir olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Evde paketleme işi veren güvenilir firmalarla iş birliği yaparak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Örneğin: evde sabun paketleme işi, evde kürdan paketleme işi, evde yara bandı paketleme işi, evde çorap paketleme işi, evde kına paketleme işi gibi birçok iş seçeneği var.

Güvenilir evde paketleme işi firmaları ile iş yaptığınızda yapmanız gerekenler çok basit. Paketleme için ihtiyacınız olan tüm malzemeler firma tarafından sağlanacaktır. Paketlemeniz gereken ürünler ve paketlemek için kullandığınız ambalajlar size toplu olarak teslim edilecektir.

Bu ürünleri size söylendiği gibi paketleyeceksiniz. Paketlediğiniz ürün sayısı kadar para kazanırsınız. Ne kadar çok paketlerseniz, o kadar çok para kazanırsınız. Hatta bu işten ayda 10.000 TL kazananlar bile var diyebilirim. Hangi şirketlerin evde paketleme işi sunduğunu size ayrıntılı olarak anlattım. Evde Paketleme işi kategorimizdeki yazıları okuyarak 81 ilde başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Paketleme Işi Nasıl Bulabilirim?

Şehrinizdeki fabrikalar için organizasyon şirketlerine başvurabilirsiniz. Facebook’ta diğer evde çalışma gruplarına katılabilirsiniz. İŞKUR’a üye olabilirsiniz.

İplik Ayırma İşi

Tekstil firmaları ile işbirliği yapmayı planlıyorsanız, iplik tasnif işlemi nasıl yapılır? Bilmelisin. Şirket size iplikleri nasıl ayıracağınızı söyleyecektir. Ama kısaca anlatayım… İpliği ayırmak için bazı küçük malzemelere ihtiyacınız olacak.

Bunları geri götürmeniz şartıyla firma size tedarik edecek. Evinizde bir bütün olarak teslim edilen ipleri ayırıp firmaya iade edebilirsiniz. Ayırdığınız ipleri zamanında firmaya teslim etmeniz önemlidir.

Elbise Düğme Dikme İşi

Evlere anlaşmalı olan giyim firmaları genellikle evlere iş elbisesi düğme dikme işini fason yaptırmaktadır. Dikiş beceriniz varsa farklı kıyafetlere düğme dikerek para kazanabilirsiniz. Elbise, gömlek, ceket gibi giyim eşyalarının dikim işini üstleniyorsunuz.

Malzemeler anlaşmalı olduğunuz firma tarafından tarafınıza teslim edilecektir. İşi özenle yaptıktan sonra aynı firma ile çalışmanıza olanak sağlar. Böylece sürekli şirket aramanıza gerek kalmaz.

Nikah Şekeri Süsleme

Güvenilir evde paketleme işi firmalarıyla çalışacaksınız, nikah şekeri üreten firmalarla da çalışmayı düşünebilirsiniz. Hiç düşündünüz mü Nikah Şekeri Süsleme Etkinliği Nasıl? Süslemeleri ve ambalajları makineler mi yapıyor sanıyorsunuz? Hayır, nikah şekeri süslemeleri insanlar tarafından yapılıyor.

Yakınınızda nikah şekeri yapan yerler varsa onlarla iletişime geçerek evinizi nikah şekerleri ile süsleyebileceğinizi belirtebilirsiniz.Sipariş üzerine nikah şekeri ve dekorasyon malzemeleri firma tarafından gönderilmektedir. Nikah şekerinin üzerini düzgün ve estetik bir şekilde süsleyip belirtilen tarihte firmaya teslim edebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR- 2023 -GÜNCEL

Ütü Ve Yıkama İşi

Yukarıda bahsettiğim güvenilir evde paketleme işi firmaları genellikle ütü ve çamaşır yıkama işleri yapmaktadır. Teslim edilen giysiler iyi yıkanmalı ve ütülenmelidir. Bazen giysiler sadece ütülenmek üzere size teslim edilebilir. Giysileri ütüleyip satışa hazır hale getirerek siz de evden para kazanabilirsiniz!

GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞİ KAZANCI

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalardan ne kadar para kazanabileceğinizden biraz bahsedelim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki geliriniz yaptığınız işe ve çalıştığınız firmalara göre değişiklik gösterecektir. Ne kadar çok iş derecelendirip alırsanız, kazancınız o kadar artacaktır. Paketleme işinden güvenilir kazançlar için aşağıdaki tabloya bakın >

PaketlenenGünlük GelirHaftalık GelirAylık Gelir
150 adet300 TL2100 TL8400 TL
200 adet400 TL2800 TL11200 TL
250 adet500 TL3500 TL14000 TL

Yukarıdaki tablo 30 gün çalışan bir kişi için hesaplanmıştır. 30 gün çalışmak elbette zor olacaktır. Ancak haftalık çalışma size hitap edeceği için herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız. Gördüğünüz gibi kazançlar oldukça tatmin edici. Size evde iş bulmanız için gereken çeşitli bilgileri sağladım.

Size verdiğim yazı örneklerini inceleyerek evde ek iş imkanından mutlaka yararlanabileceksiniz. Size verdiğim ortalama geliri aşmak asla hayal değil. Evinizde küçük bir ekip kurarak, paketleme vs. işler alarak gelirinizi artırabilirsiniz. Burada iş sizin azminize ve sıkı çalışmanıza bırakılmıştır.

Haftanın 7 günü evlere iş veren firmalarla çalışarak çok iyi kazançlar elde edebileceğinizi unutmayın. Çalışabileceğiniz güvenilir firmalar hakkında bilmeniz gerekenleri detaylı bir şekilde anlattım. ev! Güvenilir firmalar ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Sorularınızı aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz…

Yorum yapın