Evde Kürdan Paketleme İşi – 2024 – TÜM DETAYLAR

Evde kürdan paketleme işi; Evden para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve iş arayanlar! Firmalar hakkında size anlatacağım çok önemli şeyler var!

2023 yılında evde ek iş olanakları önem kazanmaya başlarken evde paketleme işi sunan yerler de iş hacimlerini genişletti. Evdeki paketleme işinin yanı sıra dekorasyon, ütü, paketleme, katlama gibi ev işleri de vardır.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Denizli, Manisa, Afyonkarahisar, Gaziantep, Şanlıurfa, Samsun, Konya, Kayseri, Sivas, Antalya illerinde evlere kürdan paketleme işi hizmeti veren firmaları hızlı bir arama yaparak bulabilirsiniz. . Adana ve diğer birçok şehir. .

(Bu makaleyi sonuna kadar okuyun ve şirketler hakkında daha fazla bilgi edinin!)

Özellikle evden para kazanmak isteyenler! Evinizin rahatlığından çıkmadan günde sadece 7-8 saat çalışarak ayda +7.000 TL ek gelir elde etmek istemez misiniz?

Ancak bu işten daha fazla para kazanmak ve evde kürdan paketleme işi sağlayan yerlerle bağlantı kurmak istiyorsanız okumaya devam edin!

İşte ev tipi kürdan paketleme işi veren yerler için telefon numaraları, adres bilgileri ve nasıl başvuru yapılacağı!

Evde Kürdan Paketleme Nasıl Yapılır?

evde-kurdan-paketleme-isi-nasil-yapilirPin
Evde Kürdan Paketleme İşi

Evlere kargo ile iş veren yerler arasında bir de evde kürdan paketleme işi veya hizmeti veren firmalar var! Evde fazladan boş zamanı olan herkes evde fazladan iş arar. Tamamlayabileceğiniz en kolay yan görevlerden biri, evde bir kürdan paketlemek. Bu iş sayesinde yorulmadan sadece sizi tatmin edecek bir ücret kazanabilirsiniz. Ek iş ya da normal bir iş olarak yapabileceğiniz evde kürdan paketleme işi için doğru firmalara yaklaşmanız çok önemlidir.

Evde ek gelir olarak kürdan paketleme işi yapmak isteyenlerin bu işin nasıl yapıldığı hakkında bilgi almasını istiyorum.

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar, çalışanlarına belli sayıda kürdan, kürdan kutusu ve plastik eldiven veriyor. Aslında bu eldivenlerin iki amacı vardır. Bunlardan biri kürdanı paketleyen kişinin elini kaşımamak, diğeri ise hijyen kurallarına uymaktır.

Evlere kürdan paketleme işiyle uğraşan kişi firmanın verdiği kürdanları belli sayıda (firma yetkilisinin size verdiği numara) ve doğru şekilde yapıştırmalıdır. Kutu içerisine dizilmiş olan malzemenin zarar görmediğinden emin olmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ayrıca, daha hızlı toplayıp paketlemek istiyorsanız, her zaman başarılı olamayacağınızı da hatırlamanın faydalı olacağını düşünüyorum. Bu nedenle kürdanları paketlerken dikkatli bir şekilde kutulara koymanız çok daha iyi olacaktır.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

Evde Kürdan Paketleme İşi Kolay Mı?

kurdan-paketleme-kolay-miPin
Evlere kürdan paketleme işi

Evde para kazandıran işler zaten çoğu zaman kolaydır. Kürdan paketleme işi her ev hanımının ya da evde vakit geçiren herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir.

Ancak bunu yaparken çok dikkatli olmalısınız: Kürdanların uçları keskin kenarlı olarak üretildiği için batma veya çizilme tehlikesine karşı her zaman dikkatli olmalısınız. Evde küçük bir bebeğiniz varsa bu konuda ekstra hassas olmalısınız.

Kürdan paketleyerek para kazanmak istiyorsanız ve evde küçük çocuklarınız varsa; Mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız ve çocuğunuzdan iş yerinde asla yardım istememelisiniz.

İşinizi yaparken size verilen kürdanları çok sayıda düzenlemeli ve firma yetkilisinin istediği sayıda kutuya yerleştirmelisiniz.

Kürdanları kırmamak, kutuya düzgün bir şekilde koymak, doğru sayıda yerleştirmek ve hijyen kurallarına uymak bu mağazada sizin göreviniz. Bu arada evde kürdan paketleme işi sunan firmalar, gönderdikleri tüm ürünleri miktar ve malzeme olarak size ait olmak üzere gönderiyor.

Bu nedenle tüm kürdan ve paketleri firmaya teslim edene kadar ürünlerin akıbetinden siz sorumlusunuz. Bunu yapabilirseniz siz de evde kürdan paketleme işi veren firmalara ulaşarak yerel ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca kürdan paketleme işi dışında başka neler yapabilirim diye düşünüyorsanız EVDE EK İŞ NE YAPABİLİRİM? EK İŞ NASIL YAPILIR? -GÜNCEL başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Kazancı Nedir?

kurdan-paketleme-isi-geliriPin
Evde Kürdan Paketleme İşi Kazancı

Evde paketleme işleri sunan şirketler, paketleme adetine bağlı olarak kendi fiyat aralığını sunar. Genel olarak kürdan paketleme işi yapan bir kişi part-time olarak ayda ortalama 3.500 TL kazanabilmektedir. Elbette kazancınız size, işinize ve performansınıza göre değişecektir.

Bunun dışında ayda 7.000 TL ve üzeri kazanmak istiyorsanız ailenizle veya küçük bir ekip kurarak bu işleri yapmanızı tavsiye ederim. Hatta deneyebilirsiniz: Akraba ve komşularınızdan birkaç kişiden oluşan bir ekip oluşturarak ayda 9-10 bin TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şirket günlük, haftalık veya aylık ücret ödeyebilirken; Paketlediğiniz kutu için de ödeme yapabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Başvurusu – Dikkat Edilmesi Gerekenler

evde-kurdan-paketleme-isi-basvurusuPin
Evde paketleme işi başvurusu

Evde kürdan paketleme işine başvururken birkaç hususa dikkat etmeniz sizi olası dolandırıcılıklardan koruyacaktır.

 • Ürünler için senet imzalamaya çalışanlar
 • Ürünler için kapora talep etme
 • Başvuru ücreti isteyenler
 • Kimliğinizi ve iş ile ilgili olmayan özel kişisel bilgilerinizi isteyenler

Evde kürdan paketleme işi veren firmalara başvururken dikkatli olmalısınız. Piyasada “Paketleme işi veriyoruz” adı altında hizmet sunan birçok kişi veya kurum bulunmaktadır.

Yasal olup olmadıklarını görmek için asla çevrimiçi başvuruda bulunmayın. Telefonla başvururken şahıslarla değil, şirketlerle görüşün. Bununla birlikte, şirketler evde paketleme işleri için çok az başvuruyu telefonla kabul etmektedir. Bu nedenle şahsen başvurmak iyi bir fikirdir.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE NE YAPIP SATABİLİRİM? EVDE YAPIP SATILACAK ŞEYLER

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

kurdan-paketleme-firmalarPin
Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar ve şirketler, iş ilanlarını belirli web sitelerinde ve gruplarda yayınlar. Benzer paketleme işlerini görmek ve bu firmalara başvurmak için aşağıda tek tek anlatacağım ürünleri denemenizi öneririm.

Bunun dışında, ilgili şirketler çevrimiçi başvuruları kabul etmekte çok katıdır. Yine de Sahibinden ve Jooble gibi büyük sitelerde benzer paketleme iş ilanlarına rastlamanız olasıdır. Ancak bu konuda çok dikkatli olmanızı ve mesai öncesi kapora isteyen dolandırıcılardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

 1. Kürdan paketleme iş başvurusu için plastik ve ambalaj fabrikalarına bizzat başvurabilirsiniz.
 2. Ayrıca parti malzemeleri, havlu ve peçete ürünleri yapan firmalarla da iletişime geçebilirsiniz. Bu firmalara günde kaç saatinizi bu işe ayıracağınızı ve kaç kişinin yapacağını ve yapabileceğiniz kapasiteleri de bildirirseniz iyi olur. Bu sayede size verilecek iş yükünü ve kendi gelirlerini göz önünde bulundurarak size iş vereceklerdir.
 3. Bu firmalara ek olarak; İŞKUR üzerinden de başvurabilirsiniz.
 4. İşKur’a gidip kariyer danışmanları ile görüştükten sonra, bulunduğunuz bölgede evde ek iş seçeneği varsa sizi arayacaklardır.
 5. Son olarak, evde ek iş ilanları olan ve evden para kazanma ilanları Facebook gruplarına katılarak evde paketleme işleri yapan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Facebook Grupları;
Evde ek iş ilanları
Evden para kazanma ilanları

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numarası ve Adres Bilgisi!

istanbul-plastik-fabrikalariPin
Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numarası

Size evde kürdan paketleme işi veren firmalarla ilgili harika bir taktik vereceğim! Bu, evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına, iletişim ve açık adres bilgilerine erişmenizi sağlar.

 1. Google, Yandex, Safari… Hangi arama motorunu kullanıyorsanız kullanın. Yaşadığınız şehir ile birlikte Plastik ve Ambalaj Fabrikası yazıp giriniz. Örnek: Ben “İstanbul Plastik ve Ambalaj Fabrikası” yazdım.
 2. Haritalar sekmesine tıklayın ve benim örneğime gidin.
 3. İşte size en yakın olan ve evlere kürdan paketleme siparişi veren firmaların listesi.
 4. Soldaki menüde herkesin tam adresini, adını ve güncel telefon numaralarını görebilirsiniz!

Paketleme işiyle ilgili yazılar yazıyorum ki daha fazla bilgi alabilesiniz. Sorularınızı veya düşüncelerinizi benimle paylaşmak isterseniz YORUM göndermeyi unutmayın.

Ek olarak aşağıda sizlere faydası olacağını düşündüğüm 7 adet kaliteli içerik bırakıyorum.

Yorum yapın