İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024-Başvuru Formu ve Detaylar

İŞKUR evde paketleme işi 2023 ve Başvuru Formu; Evde ek iş yapmak isteyenler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme… Bu süreçte ilginizi çeken her şeyi adım adım anlatıyorum. Evden çalışma fırsatı ile kazanın!

Ne yazık ki 2022’de ev tipi paketleme işinin popülaritesinin artmasıyla birlikte bu işletmelerle ilgili dolandırıcıların sayısı ne yazık ki arttı. Biliyorsunuz, talep edilen her şeyin taklit edilerek piyasaya sunulduğu bir yüzyılda yaşıyoruz. İşte tam da bu yüzden yaptığımız her şeyi ve her şeyi sorgulamamız gerekiyor.

İŞKUR evde paketleme işi sunduğunu bildiğinizi düşünüyorum. Hatta konuyla ilgili en çok merak edilen ve onlarca internet sitesinin yalan yanlış bilgi verdiği İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? Benzer sorular var. Size doğru ve güncel cevapları göstermek için buradayım!

İŞKUR evlerine istihdam sağlayan firmalara başvuru ve iletişim bilgileri ile ilgili aklınıza gelen her şeyi öğreneceksiniz.

Başta İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Adana, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Denizli, Sivas ve Trabzon olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde İŞKUR evde paketleme işi alabileceğinizin altını çizerek asıl konuya değinmek istiyorum! İŞKUR ek iş başvuru formu ile ilgili tüm detaylar burada!

OKUMANIZDA FAYDA VAR > İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? 2023 İstanbul’da yaşıyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Neler?

iskur-evde-paketleme-isi-izmirPin
İşkur Evde Paketleme İşi İzmir

İŞKUR’un evde paketleme mağazaları var mı? İş Kur evlere iş veriyor, evet ayda binlerce lira kazanma fırsatı da sunuyor! Nasıl olduğunu açıklıyoruz …

Evlere ek iş veren şirketler her geçen gün daha popüler hale geliyor. Öncelikli olarak paraya ihtiyacı olan ev hanımlarının rağbet ettiği bu işlerin yanı sıra şirketlerin evlere verdiği ek işlerin yelpazesi genişledi. Ev hanımı dedim ama düzenli bir işi olmayan herkesin yapabileceği ek işler var. İŞKUR’un evde paketleme mağazası var mı? Şimdi biliyorsun…

İŞKUR Evde Paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? Bilgiden önce İŞKUR ev ambalajı kime veriliyor? sorusuna cevap vermeliyiz. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), özellikle evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen ev kadınları; Öğrencilere, emeklilere, engellilere ve düzenli bir işi olmayan vatandaşlara yardımcı olmak için evde birçok farklı sektörde ek iş ilanları yayınlamaktadır. Evde paketleme konusunda İŞKUR iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Bu şehirlerde evlere verilen ek işlere örnek verecek olursam:

 • Çorapların katlanması ve paketlenmesi
 • Mandal paketleme işi
 • Tespih Dizme işi
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde Pipet paketleme işi
 • Evde Yara bandı Paketleme
 • İŞKUR Evde Sabun Paketleme Mağazası
 • Evde maske paketleme işi gibi paketleme işlerini yapabilirsiniz.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE MUM YAPIP SATMAK VE MUM ÜRETİMİ NASIL YAPILIR?

İŞKUR Evde Paketleme İşi Kazancı

guvenilir-evde-paketleme-isi-1Pin
Güvenilir Evde Paketleme İşi

İŞKUR evde paketleme işi kazancı hakkında bilgi vermeden önce bu firmaların kazançlarından bahsetmek istiyorum. Başlığımda kadın dedim; Ancak paketleme işi sadece kadınların değil, evden çalışmak isteyen herkesin de işi.

Daha önceki başlıklarımda da belirttiğim gibi evde yapılması gerekenler paketleme, katlama, süsleme ve düzenleme gibi çok farklı şeylerdir.

İŞKUR evde paketleme işi aylık maliyeti ne kadar?

Bu işler için ortalama ücret yaklaşık olarak aynı olsa da; Kazandığınız para aynı olmayacak. Çünkü günde 5-6 saat paketleme işi yapanla 10 saat paketleme işi yapan aynı parayı alamıyor.

Açıklama için, haftalık çalışma gününüze göre günde 150 iş paketi tamamlarsanız, eve paketleme için haftalık ve aylık kazancınızın ne kadar yüksek olduğunu size bir tablo halinde gösterdik. Tabloyu inceleyerek kazançlarınız hakkında fikir edinebilirsiniz. O halde evde paketleme işinden ne kadar kazanabileceğinizi görelim!

GünHaftalık KazancınızAylık Kazancınız
3 gün900 TL3600 TL
5 gün1500 TL6000 TL
6 gün1800 TL7200 TL
Tablo: İşkur Paketleme Kazanç

Elbette günde 10 saat çalışmak zorunda değilsiniz. Günde 5 – 6 saat part-time ile ihtiyaçlarınıza göre ek gelir elde edebilirsiniz.

İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu ile ek iş bulan bir ev hanımı, günde 500 adet plastik bardak paketleyerek ayda yaklaşık 4.000 TL kazanabilmektedir. İŞKUR Evde paketleme işi başvuru formu için devam ediyoruz…

OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE NE YAPIP SATABİLİRİM? EVDE YAPIP SATILACAK ŞEYLER

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu 2023

de-paketleme-basvurusu-nasil-yapilirPin
İŞKUR Evde Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR evden paketleme işi için nasıl başvururum? Gerekli prosedürleri tamamlayarak. İŞKUR Evde Paketleme işi 2023 başvuru formunu nasıl dolduracağınızı anlatabilirim…

İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl oluyor?

Başvuru için iki farklı yol bulunmaktadır. İstediğini yapabilirsin. E-şube veya size en yakın İŞKUR şubesi üzerinden kayıt ve başvuru yapabilirsiniz.

1- İŞKUR Binasına Gidin

Oradaki kariyer danışmanlarına kaydolun. Bu röportajda bize kendinizden ve ne yapmak istediğinizden bahsedin. Yetkili kişiye adınızı, soyadınızı, adresinizi ve telefon numaranızı vererek size uygun bir paketleme işi olup olmadığını öğrenin.

Evde istediğiniz yönde ek kontenjan olması durumunda kariyer danışmanlarından SMS ile bilgilendirileceksiniz.

2- E –Şube Kaydı Yapın

İşkur Evde Paketleme işi Başvuru Formu nasıl doldurulur? Cevabını artık biliyoruz… İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu’nu doldurmak için İŞKUR E-Şube üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. Uygun adrese tıkladığınız anda otomatik olarak sayfaya yönlendirileceksiniz.

Birazdan paylaşacağım İŞKUR Evde Sarma Başvuru Formu seçeneği ile online talepte bulunarak mutlaka evde iş bulabilirsiniz.

Türk İş ve İşçi Bulma Kurumu, istihdam karşılığında sizden asla “depozito veya ön ödeme” gibi herhangi bir para talep etmeyecektir. Lütfen sizden İŞKUR adı altında ödeme yapmanızı isteyen kişilere itibar etmeyiniz.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE EK İŞ NE YAPABİLİRİM? EK İŞ NASIL YAPILIR? -GÜNCEL

İskur Evde Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

https://www.youtube.com/watch?v=Hk9tI1xDTl0

İŞKUR üyesisiniz! Şimdi İŞKUR üzerinden evden ek iş ilanlarına nasıl başvuracağınızı adım adım anlatacağım.

 1. İŞKUR-E şubesi üzerinden başvuru yaptıktan hemen sonra “İş Arayan Girişi” olarak işaretlenen işe tıklayınız.
 2. Daha sonra istenen bilgileri tam olarak güvenle girebilirsiniz.
 3. Başvuru formunuzda; Ad ve soyad bilgileri, telefon numarası, ev adresi, eğitim düzeyi ve asıl mesleği gibi sorular sorgulanır.
 4. Gerekli sütunları doldurup “Ara” düğmesine tıklayın.
iskur-evde-paketleme-isi-2023-basvuru-ekraniPin
İŞKUR Evde Paketleme İşi 2023 Başvuru Ekran Görüntüsü

Böyle bir sonuç alırsınız. Şehir belirlemedim. Elbette kendi şehrinizi seçerek bir arama yapmalısınız. Bu sayede çıkan ilanlara hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. İŞKUR Evde Paketleme ilanları başvuru ekranı aşağıdaki gibidir…

İŞKUR evde paketleme işi işletmesi projesi kapsamında yapılacak başvurular bu kuruma bağlı firmalar ve işverenler tarafından zaman zaman paylaşılmaktadır. İŞKUR Evde Paketleme işi Başvuru Formunu başarıyla doldurmanız halinde, Evde Ek İşler Eğitim Sertifikanız ve kişisel bilgileriniz danışmanlar tarafından sisteme kaydedilecektir.

Bu arada dilerseniz e-devlet şifreniz ile de sisteme giriş yaparak İŞKUR Evde paketleme iş ilanlarının güncel listesini görüntüleyebilirsiniz. Burada profilinizi tamamlamanız, ikamet ettiğiniz şehri seçmeniz ve bölgenizdeki mevcut iş ilanlarına başvurmanız gerekiyor.

Sonunda, size uygun iş ilanları açıklandığında, kariyer danışmanları sizi cep numaranızdan arayacaktır. İŞKUR iş ilanlarında size teklif edilen bir işi kabul ederseniz, o işe hızlı bir şekilde başlayabilir ve para kazanabilirsiniz! İŞKUR evde paketleme işi pozisyonuna nasıl başvururum? sorusunu yanıtlamış olduk.

E-devlet üzerinden evde paketleme işi var mı?

Doğrudan e-devlet üzerinden başvuru yapılması mümkün değildir. İŞKUR’a e-devlet hesabınızla üye olabilir, İŞKUR üzerinden ev eşyası paketleme işlerine başvurabilirsiniz.

İşkur Evde Paketleme İŞ İlanları

evde-paketleme-isi-telefon-numarasiPin
Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR tercih edilmeye başlandı. İŞKUR ev paketleme işi için telefon numarası arayanlar var. Ancak İŞKUR Ev Ambalajı iş ilanı veren firmalar doğrudan iş ilanları yayınlamaktadır. Yani telefon numaralarına erişmeniz size bir fayda sağlamayacaktır.

Çünkü zaten İŞKUR üzerinden işçi alacaklar. Bu nedenle, telefon numaraları hakkında herhangi bir bilgi vermek zorunda değiliz. Yukarıda da belirttiğim gibi İŞKUR Ev Ambalajları açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz. Bu, işletmelerle bağlantı kurma yolunuzdur.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > TÜRKİYE’DE OLMAYAN İŞ FİKİRLERİ – GÜNCEL – 2023

İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

iskur-evde-sabun-paketleme-isiPin
İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

Evleri istihdam eden işletmeler arasında kimyasallar ve sabun yapan fabrikalar bulunmaktadır. İŞKUR Evde sabun ambalajı yaparak 6.000 TL kazanabilirsiniz. Şehrinizde sabun fabrikaları varsa başvurabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İŞKUR’a evde iş başvurusunda bulunuyorsanız, işlerin nasıl yürüdüğü hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu iş senin için mi? emin ol. Aslında, evde paketleme herkesin yapabileceği bir iştir… İhtiyacınız olan; ısrarcı olun ve çok çalışın. Kısaca aşamalardan geçeyim.

Neden İŞKUR Tercih Edilmeli?

tleme-basvuru-formu-nasil-doldurulurPin
İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

Nitekim son 2 yılda Türkiye pazarında kargo ile evlere iş veren firmalar hem iş hacimleri hem de evde istihdam olanakları açısından hızla büyüyor. Bölge ekonomisine katkıda bulunmak ve biraz da para kazanmak isteyen vatandaşlar da bu iş ilanlarına yönelerek başka işler hakkında sorular soruyor.

Böylesine sofistike bir sektörün sonucu olarak dolandırıcılar “işveren” adı altında ortaya çıkıyor. Ama bitmişken İŞKUR evlere paketleme işi veriyor, neden devletin kurumu olmasın; Tanımadığınız insanlara iş sorar mısınız?

Hiçbir işveren çalışanından maaş talep etmez. Sizden para isteyen firmalara asla itibar etmeyiniz.
ARAŞTIRMALARIMIZ SONUCU BU SEKTÖRDE BİRÇOK DOLANDIRICI BULUNMAKTADIR. LÜTFEN BAŞVURU YAPARKEN İNCE ELEYİP SIK DOKUYUNUZ…
Bu yüzden evden paketleme işi arıyorsanız İŞKUR’u tercih etmenizi tavsiye ederim.

İŞKUR Evde paketleme işi Başvuru Formu, bölgenizdeki hanelere ek iş sağlayacak güvenilir kişilere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazımın devamında anlatacağım!

OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE PARA KAZANDIRAN İŞLER-EVDE GİRİŞİMCİLİK FİKİRLERİ

İŞKUR Evde Paketleme İşi Yapan Var Mı? Yorumları Neler?

iskur-evde-paketleme-yapanlarPin
İŞKUR Evde Paketleme Yapanlar

İşkur Evde paketleme Başvuru Formu nasıl doldurulur? Şimdi biliyorsun. Peki İŞKUR’da evde paketleme işiyle uğraşanların yorumlarının nasıl olduğunu merak etmiyor musunuz? İŞKUR’da evinde paketleme ve kutulama işleriyle ilgilenenler durumlarından oldukça memnun. Sizlerle bazı yorumları paylaşacağım… 🙂

Esra Hanım: Ben ev hanımıyım, eşim emekli. Emekli maaşıyla yaşamak çok zor. Ben de evde para kazanmanın yollarını aradım. İŞKUR evindeki iş ilanları için komşularım önerilerde bulundu. Ben de kaydoldum. Şimdi çeşitli paketleme işleri yaparak haftalık olarak evden para kazanıyorum. Gelirim haftalık çalışmama göre değişiyor. Çok memnunum.

Büşra Hanım: Evde çocuklarıma bakıyorum. Ekonomik şartlar zor… Boş zamanlarımda yerel ekonomiye destek olmak istedim. Web sitenizdeki paketleme işlerini araştırdım. Sonunda İŞKUR aracılığıyla iş bulmaya karar verdim. Şimdi evde düğün paketleme işi yapıyorum. Paket başına 1 çay kaşığı veriyorlar. Haftada 500 TL alıyorum. Herkese tavsiye ederim.

İsmail Bey: Ben emekliyim. Evde vakit yok… Tabi paraya da ihtiyacınız var. Ne yapayım diye düşünürken internette bu fırsat karşıma çıktı. Artık İŞKUR evde paketleme başvuru formu sayesinde iş buluyorum. Mutluyum. Dolandırıcılara inandırıp para falan göndermeyin…

SONUÇ:

İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Şimdi biliyorsun! Güvenilir bir evde paketleme işi yapmak isteyenler için İŞKUR harika bir seçenek. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya bir yorum bırakabilirsiniz.

Daha önce İŞKUR üzerinden evde paketleme işi yaptıysanız deneyimlerinizi bizimle paylaşın. İŞKUR Evde Paketleme işi yorumları evde iş arayan diğer kişiler için oldukça önemlidir. Daha fazla para kazanmak ve evde çalışmak için bizi takip edin!

İŞKUR Eve İş Veriyor Mu?

Evet İŞKUR aracılığıyla evlere paketleme işi gibi işlerde çalışabilirsiniz. Başvurular için İŞKUR üzerinde evde iş gibi aramalar yerine direk işin ismi “Paketleme işçisi” şeklinde arama yapmanız gerekir.

Defacto-LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?

LCW, Defacto gibi büyük firmalardan Fason şirketler aracılığı ile iş alabilirsiniz. Bu nedenle şirket size doğrudan bir iş sağlamaz. Şirkete bağlı olarak; Bir hafta, 15 gün veya bir ay çalışırsınız.

İŞKUR Evde Paketleme işi Başvuru Formu 2023 hakkında sormak istediklerinizi varsa içeriğin altına YORUM bırakabilirsiniz…

“İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024-Başvuru Formu ve Detaylar” üzerine bir yorum
 1. Evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

  Yanıtla
Yorum yapın