Evde Ne Yapıp Satabilirim? Evde Yapıp Satılacak Şeyler

Evde Ne Yapıp Satabilirim” veya “Evde Yapıp Satılacak Şeyler Nelerdir?” diye soruyorsanız aradığınızı net bir şekilde bulacağınız en doğru adrestesiniz.

E-ticarete girmek, bir şeyler yapmak ve bunu web üzerinden satmak istiyorsanız; Öncelikle evde kendi başınıza yapabileceğiniz şeylere odaklanmak iyi bir fikir olacaktır. Ev yapımı ürünler üretip satarak, başlangıç ​​maliyetlerinden ve ekipmandan büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Ayrıca evden bir işiniz varsa, iş ve kişisel aktivitelerinizi bir arada kolayca yönetebilirsiniz. Disiplinli ve tedbirli biri olmanız bu konuda size büyük avantaj sağlar.

İnternette veya marketlerde satılmakta olan yüzlerce ürünü zihninizde görmüş olabilirsiniz. Ancak burada sizi özel kılan, ürününüzün markalaşması ve belirli bir alana odaklanılmasıdır.

Diyelim ki örgü işinde bir eliniz var. Ancak örgü kullanılarak yapılabilecek yüzlerce ürün var. Bu nedenle “her şeyi ben yaparım” anlayışı yerine belirli bir ürüne odaklanmalısınız.

Aynı şekilde markette satılan belirli bir ürünü toplu olarak satın alabilir ve bu ürünleri kendi dokunuzu ekleyerek satabilirsiniz. Yani sıfırdan bir şey üretmenize gerek yok. Örneğin tişört satmak istiyorsunuz diyelim. Sıfırdan tişört yapmak zorunda değilsiniz. Tişörtleri toptancıdan temin edebilir, tişörte farklı baskılar ekleyebilirsiniz. Burada mevcut bir ürüne kendi vizyonunuzu ekleyerek kar elde edersiniz.

Şimdi evde yapıp satabileceğiniz bazı ürün fikirlerine bakalım.

Evden Satılacak Ürünlere Genel Bakış

1 – Evde satılacak ürünlerin nasıl yapılacağına ilişkin talimatları arayın. Bir gıda işi kurmakla ilgileniyorsanız, gıda işiyle ilgili fikirleri araştırın. Pastacılık, nikah şekeri dükkanı vb. işler hakkında detaylı bilgi alın. Örme bluz veya dantel gibi ürünler yapmak ve satmak istiyorsanız, müşteri tabanınız muhtemelen daha büyük olacaktır. Ancak cam üfleme gibi potansiyel olarak tehlikeli işler yapmak istiyorsanız ek izinler almanız gerekebilir.

Düşündüğünüz işin ölçeği, onu evden yürütüp yürütemeyeceğinizi belirleyecektir. Örneğin sınırlı sayıda sabun yapıp marketlerde satmayı planlıyorsanız, bu ürünleri evde yapmakta çok zorlanmıyorsanız. Ancak ürettiğiniz sabunları ulusal olarak dağıtmayı düşünüyorsanız, koku üretimi veya sabunların yüklenmesi ve taşınması ile ilgili kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.

2- Evinizde ürünlerinizi üretip evden satabileceğiniz bir alan oluşturun. Ekipman ve envanterinizi kullanıma hazır tutarsanız daha verimli çalışabilirsiniz. Yemek masanız iş yeriniz olduğunda, üretime başlamadan önce her seferinde alt yapınızı yüklemeniz ve boşaltmanız gerekir. Gerekirse küçük bir alanla başlayabilir ve işiniz büyüdükçe alanınızı genişletebilirsiniz. Mümkünse başlangıç ​​sermayenizi sınırlandırarak evinizde küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

3- Ev yapımı ürünlerinizi evinizde yapmak isteseniz bile izin almanız gerekebilir. Daha sonra herhangi bir hukuki sorun yaşamak istemiyorsanız ilgili resmi kurumlara başvurarak yapılması gerekenleri öğrenmelisiniz.

Evde Ne Yapıp Satabilirim? Evde Yapıp Satılacak Şeyler

evde-ne-yapip-satabilirimPin
Evde Ne Yapıp Satabilirim

1. Sabun

evde-sabunPin
Evde Sabun Üretmek

Küçük bir Google araştırması ile evde kendi imkanlarınızla doğal ve organik sabunlar, şampuanlar vb. bulabilirsiniz. Pek çok basit ve karmaşık sabun yapım tekniğinin olması da bu işe girmeniz için iyi bir neden. Öncelikle basit tarifler kullanarak sabun yapabilirsiniz. Deneyim kazandıkça, daha karmaşık üretim tekniklerinde ustalaşacaksınız.

Sandığınızdan daha kolay olan sabun yapımında satış ve pazarlama elbette önemli bir konudur. Yaptığınız sabun ne kadar güzel kokarsa kokar, şık bir şekilde sunulmalı ve paketlenmelidir. Bu yüzden grafik tasarım ve sosyal medya pazarlaması konusunda uzman yardımı almak en iyisidir.

(Evde bir şeyler üretip satmayı planlıyorsanız, mutlaka bir Instagram hesabı açtığınızı söyleyerek başlayalım. Bu hesapta ürünlerinizin resimlerini paylaşın. İlgilenebileceğini düşündüğünüz ürünlerinizi paylaşacağını düşündüğünüz kişileri takip edin. Instagram hem pazarlamada hem de satışta çok önemli, belki de en önemli aracınız olacaktır.)

2. Baskı Tişört

evde-baski-tisortPin
Evde Baskı Tişört Üretmek

Tişört, bez çanta, şapka, gözlük, laptop kılıfı gibi ürünlere baskı yaparak bu ürünleri daha ilgi çekici ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Aslında burada sıfırdan bir şey inşa etmiyorsunuz. Üretilen bir nesneye kendi yaratıcılığınızı katarsınız.

Dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Matbaalar pahalı makinelerdir ve genellikle şaşırtıcı bir şekilde 30.000$’a satılır.

Muhtemelen evinizde bu kadar pahalı makineler olmayacağı için şu şekilde yapabilirsiniz:

Yazıcılarla iletişim kurun. Belirli bir sayıdan fazla baskı yaparsanız maliyetleriniz önemli ölçüde düşer. Lise son sınıf öğrencilerine yönelik üniversite sınavı için resimler ve şakalar içeren bir dizi tişört ürettiğinizi varsayalım. Örneğin bu tişörtlerden 1000 adet basarsanız birim maliyeti sizin için çok uygun.

Yani 30 liraya satmak istediğiniz bu OSS konseptli tişörtün birim fiyatı kabaca 14 lira. Kalan 16 lira kazancınızdır.

Önemli olan hedef müşteriyi iyi belirlemek, basacağınız görselin kaliteli olmasını sağlamak ve ürünü pazarlamak için belirli bir stratejiye sahip olmaktır.

3. Mum

evde-mumPin
Evde Mum Üretmek

Yalnızca ABD’de 2,3 milyar dolarlık bir mum piyasası var. Dini bayramlar, doğum günleri, egzotik mumlar, kokulu mumlar, sevgililer günü mumları gibi pek çok mum çeşidi bulunmaktadır. Tabii bu bizim ülkemiz için de geçerli.

Tıpkı sabun yapımı gibi mum yapımı için de internette tonla kaynak var. Yani sabah 10:00’da internetten mum yapım videoları izlemeye başlarsanız, akşam 12:00’de mum yapmaya hazır olursunuz.

Yaptığınız mumların konseptini belirlemek, hedef müşteri kitlenizi belirlemek ve hangi sosyal medya üzerinden satış yapacağınıza karar vermek mum üretimi için daha önemli diyebiliriz.

Burada da mumların sunumuna ve görünümüne bağlıdır. İnsanlar yaptığınız mumların şık göründüğüne ikna olduklarında sizden satın almaya hazır olacaklar. Bunun için iyi bir Instagram sayfası şarttır.

4. Pasta – Börek

evde-pasta-borekPin
Evde Pasta-Börek

Pastalar, turtalar, börekler, çikolatalar, yaprak sarmalar, reçeller… Hepsini evinizde yapıp satabilirsiniz.

Bu işte başarılı olmak için birkaç şeyi aklınızda bulundurmanız gerekir:

Öncelikle yaptığınız hamur işleri, kekler, reçeller gerçekten lezzetli ve organik olmak zorunda. Onlarca katkı maddesi içeren reçellerden kaçındıkları için insanlar ev hanımlarının yaptığı reçellere ilgi gösteriyor. Bu nedenle yapacağınız reçellerin, böreklerin ve baklavaların lezzetli ve taze olması büyük önem taşımaktadır.

Tabii işin bir de müşteri bulup satma kısmı var.

Müşteri bulmak için sosyal medya hesaplarınızı kullanarak o işe girdiğinizi duyurabilir, arkadaşlarınıza bu işi anlatabilir ve onlardan size müşteri önermelerini isteyebilirsiniz. Bu işi yapmak için bir Instagram hesabı açmanız gerektiğinden bahsetmeyelim bile.

Yakınınızdaki otobüs duraklarına ve direklere de reklam koyabilirsiniz.

İyi bir müşteri tabanınız varsa ve gerçekten iyi şeyler üretirseniz, kaldırabileceğinizden daha fazla sipariş alırsınız.

5. Sakal Yağı

sakal-yagiPin
Evde Sakal Yağı Üretmek

Sakal yağı, giderek daha popüler hale gelen modaya uygun bir üründür. Sakal ve bıyık bırakan erkek sayısındaki artış göz önüne alındığında bu işin uzun vadede geçerli olacağını söyleyebiliriz. (Çıkın bakın gördüğünüz 10 erkekten kaç tanesinin sakalı var. Evet son yıllarda sakal bırakmak erkekler arasında çok moda oldu.)

Elbette sakal uzatma moda olduğunda sakal bakımı ve görünümü için farklı ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu noktada sakal yağı sakalın bakımlı olmasını ve güzel görünmesini sağlar.

İnternette çeşitli ve kullanışlı sakal yağı tarifleri var.

Siz de markalaşarak sakal yağı üretip satabilirsiniz. Şişeleme, logo, ambalaj tasarımına dikkat ettiğiniz ve iyi bir pazarlama stratejiniz olduğu sürece bu niş iş fikrinden yararlanabilirsiniz.

6. Vücut Losyonu

evde-vucut-losyonuPin
Evde Vücut Losyonu Yapmak

Başarısını kanıtlamış bir diğer popüler ürün de vücut losyonudur. Cilt üzerinde hem besleyici hem de rahatlatıcı etkileriyle uzun zamandır itibar gören Vücut Losyonu, hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çeken bir üründür.

Hoş kokusuyla parfüm görevi gören ve aynı zamanda cildi besleyen bir vücut losyonunu evde yapmak için çevrimiçi kaynakları kullanabilirsiniz. Farklı cilt tipleri için farklı losyon tarifleri bulabilirsiniz.

İnsanlar, güvenli olmayan hiçbir katkı maddesi içermediğinden, ev yapımı organik yetiştiricilerden böyle bir ürünü almayı tercih edeceklerdir. Bu sizin rekabet avantajınızdır. Bu nedenle organik ve %100 doğal malzemeler kullandığınızdan emin olun ve pazarlama kampanyalarınızda bunu vurgulayın.

7. Mendil

evde-mendilPin
Evde Mendil Yapmak

Takım elbise mendilleri son yıllarda giyinmeyi seven ve giyimine özen gösteren erkeklerin en önemli aksesuarlarından biridir.

Sıradan bir takım elbisenin üzerine takılan rengarenk cep mendili kişinin tarzına büyük katkı sağladığı için cep mendili kullanımı erkekler arasında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Birbirinden farklı desen, kumaş ve renk çeşitleri ile mendil yapıp satabilirsiniz.

Ayrıca bu iş büyük bir yatırım gerektirmez. Mendil yapmak ve dikmek için büyük kumaşçılara gidip farklı kumaşlardan parçalar alıp bu kumaşları ebatlarda kesip dikmek yeterlidir. Yeni başlayan dikiş becerileri bile yeterlidir.

Bu iş için iyi bir sosyal medya pazarlama stratejisi geliştirmek gerektiğini de ekleyelim. Satamayacaksan dünyanın en güzel mendilini yapmanın bir anlamı yok.

8. Rozet – Broş

evde-bros-rozetPin
Evde Rozet-Broş Yapmak

“Emaye iğne” olarak da bilinen bu ürüne kısaca rozet ya da broş denilebilir. Gençlerin sırt çantalarında ya da montlarının yakalarında görmüşsünüzdür. Dudak biçimli rozet, muz biçimli rozet vb.

Özellikle gençlerin gözdesi olan küçük aksesuar, hayata bakış açısını yansıtabilen keyifli bir obje.

Ancak bu iş mendil yapmak kadar kolay değil mesela. Mineyi belirli desenlerde kesmek ve renklendirmek için özel aletlere ihtiyacınız var. Bu konuda böyle bir nesne yapma fikri ile daha sonra hangi araştırmalara ve materyallere ihtiyaç duyulduğuna detaylı bir şekilde bakıyorsunuz.

9. Örgü

evde-orguPin
Evde Örgü Yapmak

Örgü yeteneğiniz varsa her türlü şeyi yapabilir ve satabilirsiniz.

Atkılar, şapkalar, çoraplar, paspaslar, çocuk oyuncakları, battaniyeler, yastık kılıfları ve daha onlarcası.

Örgü ile ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız, “dağınık” bir yaklaşım yerine daha spesifik bir ürünle gidin.

Örneğin amigurumi adı verilen örgü bebekler son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Pamuk ipliğinden yapılan bu inanılmaz çeşitlilikteki ürünler çocuk oyuncakları olarak kullanılmaktadır. Anneler çocuklarına plastik oyuncak almak yerine pamuk ipliğinden ördükleri bu amigurumileri tercih ediyor.

Örneğin Ören Bayan İko adlı bir kadın doğum sonrası tatilinde birçok amigurumi oyuncak yaptı.

Siz de bu şekilde amigurumi yapıp satabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi sergilemek için bir Instagram hesabı açmanızı öneririz.

10. Teraryum

evde-teraryumPin
Evde Teraryum Yapmak

Teraryumlar son yıllarda popüler bir ev dekorasyon ürünü olmuştur.

Temel olarak, bir kavanozda veya kavanozda küçük bir ekosistem inşa ediyorsunuz.

Örneğin bir cam kavanoza bir tahta parçası koyuyorsunuz ve bu ahşabın kenarlarına yosun ve benzeri bitkiler koyup küçük çakıl taşları ile süslüyorsunuz.

Çok küçük bir dünya yaratmak için güzel bir iş fikri olan teraryum örneklerini başta Instagram ve Pinterest olmak üzere Youtube’da sayısız “nasıl yapılır”da görebilirsiniz. Videoyu izleyerek bu işe girip girmemeniz konusunda fikir edinebilirsiniz.

11. Deri Ürünleri

evde-deri-cuzdanPin
Evde Deri Ürünler

Deri ürünler birçok kişinin tutkusudur. Hakiki deriden yapılmış güzel tasarlanmış ve özenle dikilmiş çanta, kemer, el çantası, çakmak kutusu, tütün kutusu için ciddi bir müşteri kitlesi olduğunu şimdiden söyleyelim.

Deri ürünleri yapmak için deriyi anlamak, şekillendirmek ve kesmek, iğne-iplik makası ve yapıştırıcı kullanmayı bilmek gerekir.

Deri ustası olmak elbette zor ama sürekli tekrarladığımız gibi YouTube artık dünyanın en büyük kütüphanesi, atölyesi ve dersliği. “Deri cüzdan yapımı” yazarsanız deri cüzdan yapımı ile ilgili yüzlerce video göreceksiniz.

Bu bağlamda evinizin bir köşesini deri atölyesine çevirebilir, inceliğinizi şık deri ürünler yaratmak için kullanabilirsiniz.

El yapımı deri ürünlerde kişiye özel pul, nazarlık ve toka kullanabileceğiniz için daha faydalıdır. Başka bir deyişle, bir kişi cüzdanına adının ve soyadının basılmasını isterdi, ancak Lacoste, Polo Garage veya Tommy Hilfiger’da satılan cüzdanlarda bu seçenek yoktur.

Bu nedenle el yapımı deri ürünler oluştururken kişiselleştirme unsurundan faydalanmanız sizin için çok iyi olabilir.

Yazımızın bundan sonraki bölümünde iş fikirlerini biraz daha hızlı anlatıyoruz. Bu fikirleri gördüğünüzde “Aaaaah evet” diyeceksiniz. Hayal etmesi çok kolay olan şeyler.

12. Saksı Kılıfı

evde-saksi-kilifiPin
Evde Saksı Kılıfı Yapmak

Evet, saksıları farklı desenlere sahip kumaşlarla kaplayabilirsiniz.

Kullanılan kumaşın cinsi, rengi ve deseni sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza bırakılmıştır.

13. Halat Kase

evde-halat-kasePin
Evde Halet Kase Yapmak

Bildiğimiz ipi dolaylı olarak kaseye çevirebilirsiniz. Elbette başka renkli ipler veya tırmanma ipleri de kullanabilirsiniz. Youtube’a “rope bowl diy” yazdığınızda birçok örneğini göreceksiniz.

14. Ojeli Seramik

evde-ojeli-seramikPin
Evde Ojeli Seramik Yapmak

Evet, kulağa biraz tuhaf geliyor ama aslında oldukça basit.

Bir leğene su koyun ve son kullanma tarihi geçmiş ojeyi suyun üzerine dökün. Oje ve suyu iyice karıştırın. Daha sonra bir porselen veya seramik ürünü, örn. B. salata tabağının dış yüzeyi bu karışımda.

Bir süre bekledikten sonra salata tabağınız çok güzel bir desene sahip olacaktır.

Hemen yukarıda bu konuyla ilgili bir “nasıl yapılır” videosu paylaştık. Ne kadar eğlenceli olduğunu izleyip kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

15. Bardak Altlığı

evde-bardak-altligiPin
Evde Bardak Altlığı Üretmek

Cam, ahşap, seramik gibi farklı malzemelerden yaratıcı bardak altlıkları yapabilir ve satabilirsiniz.

16. Işıklı Kavanoz

evde-isikli-kavanozPin
Evde Işıklı Kavanoz Yapmak

Bardak, likör şişesi gibi cam objelerin içine LED gibi parlak malzemeler yerleştirerek şık masa lambaları ve aydınlatma araçları oluşturabilirsiniz. Bu konudaki yaratıcı örneklerden ilham alın.

17. Güneş Gözlüğü Kılıfı – Kutusu

evde-gunes-gozlugu-kutusuPin
Evde Güneş Gözlüğü Kılıfı-Kutusu Yapmak

Farklı malzemelerden (plastik kutu, kumaş vb.) gözlük kabı veya kutusu tasarlayabilirsiniz.

Bu kadar basit bir objeyi özel kılan kutu ya da kasa üzerine koyduğunuz tasarımdır. Yani burada sıralanan noktaların asıl olayı sizin vizyonunuzun ve el emeğinizin işin içine girmesidir.

18. Palet İşaret Tabelası

evde-palet-isaret-tabelasiPin
Evde Palet İşaret Tabelası Yapmak

Kullanılmayan ahşap veya yük taşımak için kullanılan paletleri kullanarak bu objeleri işlevsel hale getirebilirsiniz.

Bu ağaçlardan çeşitli tabelalar yapılarak ortama vintage bir hava katılabilir.

Örneğin erkekler tuvaleti, kadınlar tuvaleti, sigara içilmez gibi popüler tabela yazılarını ahşap üzerine püskürtmek için sprey boya kullanabilirsiniz.

19. Salata Tahtası

evde-salata-tahtasiPin
Evde Salata Tahtası Üretmek

Salata tahtası üzerinde ısı kalemi ile farklı şekiller oluşturarak bu basit nesneye kişilik katabilirsiniz.

Örneğin, salata tahtasına farklı bitki yaprakları çizerseniz, o tahtanın bir stili ve kişiliği olacaktır. Çok basit ve hoş bir detay ve tabii ki güzel bir iş fikri.

20. Kumaş-Seramik Tablo

evde-kumas-tabloPin
Evde Kumaş-Seramik Tablo Üretmek

Farklı ve güzel kumaşları belirli ölçülerde kesip çerçevelemek, o kumaşı duvara asılmaya değer bir sanat eseri haline getirecektir.

Bu konuda piyasada kolay bulunamayan ve duvarda çerçeveli güzel duran kumaşları alıp çerçeveye koyabilirsiniz. Özellikle 3-4 farklı çerçeveden oluşan bir set hazırlarsanız müşterilerin zihninde daha iyi bir algı bırakmış olursunuz.

Aynı şekilde harika tasarımlı seramikleri tablo haline getirip duvara asanlar da çoktur. İş için kumaş ve seramik arayışına girebilir ve bunları bulduğunuz şık çerçevelere koyabilirsiniz.

21. Hamak

evde-hamak-yapmakPin
Evde Hamak Yapmak

Bir hamak gördüğümüzde, içinde tereddüt etmeden yatan bir milletiz. Hamakları severiz ama nedense hamakları evlerimizden çok piknik alanlarında kullanırız.

Ancak hamakların eve taşınması ve hamakların evde koltuk olarak tahsis edilmesi de mümkündür.

Gerekli olan malzemeler yapacağınız hamağa göre değişmekle birlikte ip, sağlam bir kumaş ve oturma minderinden oluşmaktadır.

22. Defter

evde-defter-yapmakPin
Evde Defter Yapmak

Not defteri oluşturmak son derece basit bir iştir. Zımba, spiral ve dikişlerle defter yapmak kolaydır.

Bunun için farklı kağıt türlerini inceleyebilir ve defter kapağı için özgün tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Sattığınız defter el yapımı olduğu için daha çok müşterinin ilgisini çekecektir.

23. Ayna

evde-ayna-yapmakPin
Evde Ayna Yapmak

Evet, bu bir ayna ama biz size doğrudan ayna yapın demiyoruz. Times Magazine, YILIN İNSANI’na ünlü bir kapak yaptı.

Times Magazine’in kullandığı font ve tasarımı sticker haline getirip aynanın üzerine yapıştırabilirsiniz.

Veya Instagram’da paylaşmak istediğiniz kelimeleri aynaya yazabilirsiniz. Bu yazıları sticker olarak yapmak da çok kolay.

“Bugün harika görünüyorsun” etiketiyle bir aynaya baktığınızı hayal edin. seni ne kadar mutlu ediyor

Evde Üretim Yapıp Satmanın Nasıl Bir Geleceği Var?

evde-uretimPin
Evde Üretim Yapıp Satmanın Geleceği

Evde bir şeyler yapıp satmanın dezavantajlarından biri, anlaşmanın her zaman size ait olmasıdır.

Yani grip olup bir ay yatsanız üretim yapamazsınız ve dolayısıyla kar da edemezsiniz.

Tek başınıza çalıştığınız için işinizi büyütmeniz de kolay olmayacaktır.

Ancak, sürecin nasıl gelişeceğini, onu başlatana kadar bilemezsiniz. Bu nedenle, fikirleri araştırırken bu konular hakkında çok fazla düşünmeyin, onları aklınızın bir köşesinde tutun.

Kendinizi markalaştırıyorsanız ve siparişlere ayak uyduramıyorsanız (ki öyle olmasını umuyoruz), üretimi başka birine veya bir şirkete yaptırabilirsiniz.

Diyelim ki sabun yapıyorsunuz. Kendi markanızı oluşturdunuz. Ancak gereksinimleri tek başınıza karşılayamazsınız. Böyle bir durumda başka insanları işe alarak üretim yapabilirsiniz. O halde bu insanlara da ödeme yapmalısınız. Ya da işinizi otomatikleştirip üretebilir ve bir atölyede veya fabrikada ürettirebilirsiniz, ancak yine de, şimdilik bu olasılıklardan çok uzaktasınız.

İlk olarak, ürün kalitesine ve markalaşmaya bakın. Belli bir kaliteye ulaştığınızda ve siparişler sizi tatmin etmeye başladığında aynı kaliteyi korumak için farklı üreticilere kriterlerinizi belirterek süreci kontrol edebilirsiniz.

Bu bağlamda, önce kendi başınıza başlamanızı ve devam etmenizi öneririz. Zamanı geldiğinde üretim, satış gibi konularda belli bir strateji geliştirebilirsiniz.

Sonuç

evde-is-sonucPin
Evde Ek İş

Umarız bu yazımızda ele aldığımız ürün fikirlerinden size en uygun olanı seçip üretime başlayabilirsiniz.

Burada sıralanan iş fikirlerini hayata geçiren ve bu iş için onlarca (yüzlerce) kişiyi istihdam eden birçok firma bulunmaktadır. Ancak amacımız, aile bütçesine katkıda bulunmak için bu tür ürünlerin evde nasıl yapılıp satılacağı hakkında bilgi vermekti.

Umarız bu iş fikirlerinden alacağınız ilhamla evinizde yapıp sattığınız ürünlerden güzel paralar kazanmaya başlarsınız.

Son bir hatırlatma ile yazımızı sonlandıralım: Instagram, Youtube ve Instagram size eve uygun pek çok iş fikri sunuyor. Sosyal medyayı satış, pazarlama, müşteri ilişkileri ve araştırma amaçları için kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Evden İş Fikirlerim ve herkes için evden çalışma fırsatlarını ve en kazançlı evde ek iş fırsatlarını keşfetmeye devam edeceğiz.

Yorum yapın