Red Bull İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Çalışma Şartları-2024

Red Bull İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Çalışma Şartları-2023

Red Bull uygulaması, uluslararası tanınırlığı olan büyük bir şirkette çalışmak isteyenler için tercih edilmektedir. Red Bull’a yapılan başvurular belirli bölümlerle sınırlıdır ve tüm başvurular çevrimiçi olarak alınır.

Red Bull Personel Alımı

Red Bull, zaman zaman reklamlar aracılığıyla Red Bull çalışanlarını işe alır. Red Bull’da insanlar birçok farklı iş kategorisinde işe alınır. Red Bull iş ilanını verdiğinde size uygun olan ve şartları sağladığınız iş kategorisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Red Bull tarafından istihdam edilen iş türleri aşağıdaki gibidir:

Sosyal Medya Yöneticisi: Sosyal Medya alanında, huninin üst kısmındaki hedef kitleyi kendine çekecek ve çekecek “Sosyal Medya Yöneticisi” arıyoruz. Bu nedenle, sosyal medya yöneticisinin görevi, en alakalı sosyal kanallar ve kanallar arası yolculuklar için sağlıklı bir kitle karışımı sağlayan daha çeşitli içeriklerle içerik tüketiminin sıklığını ve uzunluğunu sağlamaktır. Ayrıca katılımcı topluluklar oluşturmaktan ve toplulukla etkileşimlere öncülük etmekten sorumlu olacaktır.

Redbull Kızı İş BaşvurusuPin
Redbull Kızı İş Başvurusu


Forvet: Birincil sorumluluğu, kararlaştırılan satış standartlarının uygulanması yoluyla belirli bir bölgedeki (Anahtar Müşteriler Geleneksel Kanalı) müşterilerle satış ilişkisini yönetmek olan “Striker” adlı bir çalışan. Red Bull ürünlerinin maksimum dağıtımını ve kullanılabilirliğini sağlar. Tanımlanan model, mağaza standartlarının doğru uygulanmasını sağlar. Ulusal Saha Satış Müdürüne bağlı olarak, saha kuvvetlerinden gelen tüm bilgi akışının sürdürülmesinden sorumludur.


Kıdemli Satış Kontrolörü: Finansal performansı iyileştirmek ve finansal riskleri ve fırsatları değerlendirmek için satış ekibiyle çalışmak üzere kıdemli bir satış kontrolörü işe alınır. Bu kişi finansal durum ve sapmaları takip ederek, merkeze aylık raporlar hazırlayarak ve finansal durumu takip ederek satış iş planı sürecini etkin bir şekilde yönetir.


Saha Pazarlama Sporları Uzmanı: Saha Pazarlama Sporları Uzmanı (FMSS), Saha Pazarlama Müdürüne (FMM) Red Bull’un sektördeki yerel yüzünü en iyi şekilde ve küresel ve ulusal stratejiler ve önceliklere uygun olarak oluşturmasında yardımcı olur. FMSS, Red Bull’un Orta ve Doğu Anadolu ile Karadeniz bölgesindeki spor sahnesinde marka sevgisini artırmaya yönelik spor pazarlama programının bir parçası olarak yer alıyor. Hem çevrimiçi (sosyal medya) hem de çevrimdışı olarak güçlü yerel düşünce liderleri ve önemli etkileyiciler ağları oluşturmak için FMM ile birlikte çalışırlar. Pazarlama karmasının temel direklerinde (Tüketici Toplama, Spor ve İletişim) Öncelik, Kapalı İş ve Yeni İş fırsatlarından yararlanan, yerel ihtiyaçlara ve özelliklere ve dolayısıyla yerel tüketicilerle buluşmanın kalbine hitap eden pazarlama girişimlerinin oluşturulmasına ve yürütülmesine yardımcı olacaksınız.


Marka Müdürü: Yaratıcı geliştirme süreçlerinden (sanat eserleri, anahtar görseller, POS araçları) ve tüm tüketici aktivasyonlarından (özel kutulara veya çoklu paketlere bağlı çevrimiçi ve çevrimdışı aktivasyonlar), karikatür iletişiminden, fırsat çalışmasından sorumludur. Hem yeni ürün lansmanlarına hem de kampanyalara katılır. Bu rol, yerel ve küresel kreatif ajansların yanı sıra Uluslararası Marka Ekibi ile yakın bir şekilde çalışacaktır. Marka pazarlama ekibi ile birlikte hedefe yönelik, güvenilir ve verimli bir pazarlama programı uygulayarak global Red Bull markasının Türkiye yüzünü oluşturuyorlar.

Red Bull İş İlanları Nerede Yayınlanır?

Red Bull Satış Temsilcisi MaaşlarıPin
Red Bull Satış Temsilcisi Maaşları

Red Bull iş ilanı veya Red Bull Wings Team Başvuru, resmi Red Bull web sitesinde veya genel olarak bilinen kariyer web sitelerinde yayınlanmaktadır. Zaman zaman çeşitli departmanlar için Red Bull başvuru ve staj başvuru fırsatları şirket tarafından yayınlanmaktadır. Yayınlanan tüm açık pozisyonları ve stajları Red Bull’un resmi web sitesinin “İşler” bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

https://jobs.redbull.com/tr-tr

Red Bull İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Red Bull iş başvurusu için iki farklı çevrimiçi başvuru yöntemi vardır. Bu yollardan ilki herkesin bildiği kariyer sitelerinde Red Bull tarafından oluşturulan reklamları takip etmek ve o siteler üzerinden başvuru yapmaktır. Diğer bir seçenek de Redbull’un resmi web sitesindeki İşler bölümünden online başvuru yapmaktır.Redbull’da Satış, Pazarlama, Operasyon, Medya, Finans, İnsan Kaynakları gibi belirli departmanlarda çalışan kişiler bulunmaktadır. Redbull’un resmi sitesinde yer alan “İşler” bölümüne tıkladığınızda karşınıza bölüm ve konum seçimi yapabileceğiniz alanlar çıkacaktır. Departman alanından size uygun olan seçeneği seçmeli ve ardından “Konum” bölümünden “Türkiye” seçeneğini seçmelisiniz. Aradığınız departmanda ve Türkiye genelindeki iş ilanlarını görüyorsunuz. Size uygun olan iş ilanına tıklayabilir, şartları ve koşulları görebilir, ardından Hemen Başvur’a tıklayarak iş başvurunuzu online olarak tamamlamak için adımları takip edebilirsiniz.

Red Bull Staj Başvurusu

Red Bull İş Başvurusu ÖğrenciPin
Red Bull İş Başvurusu Öğrenci

Red Bull stajına başvurmak için öncelikle staj yapmak istediğiniz sektörün Red Bull’a ait olduğunu doğrulamanız gerekir. Red Bull’daki iş alanları şunlardır: Satış, Pazarlama, Operasyonlar, Medya, Finans, İnsan Kaynakları. Red Bull, ağırlıklı olarak “Satış Stajı” ve “Saha Pazarlama Stajı” için stajyer istihdam etmektedir. Red Bull’un resmi web sitesindeki “İşler” bölümüne tıklarsanız, sayfada bölüm ve konum seçmeniz gereken alanlar açılacaktır. Bölümde “Öğrenciler için iş” bölümünü seçip konum olarak Türkiye’yi seçerseniz, staj için başvuru fırsatları görünecektir. Aranan şartları taşıyıp taşımadığınızı kontrol etmek istediğiniz staj başvurusunun üzerine tıklayabilir ve ardından staj başvurunuzu tamamlamak için adımları takip edebilirsiniz. Red Bull’daki stajınızdan memnunsanız, stajınızı tamamladıktan sonra Red Bull’a başvurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

  1. GETİR MÜŞTERİ HİZMETLERİ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? KARİYER FIRSATI
  2. ÖZEL HAREKAT BAŞVURUSU PÖH NASIL YAPILIR? – 2023
  3. TRENDYOL ARAÇLI KURYE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BAŞVURU ŞARTLARI-2023
  4. PTT PERSONEL ALIMI KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI – 2023
  5. TGS YER HİZMETLERİ İŞ BAŞVURUSU-PERSONEL ALIMI – 2023
  6. ALMANYA İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? GÜNCEL-2023
Yorum yapın