Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Kariyer Fırsatı

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Kariyer Fırsatı; Gelişen bir Getir şirketinde çalışmak isteyenlerin en sık başvurduğu seçeneklerden biri Getir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi pozisyonuna başvurmak. Büyüyen bir firma olan Getir’in müşteri hizmetleri departmanında çalışabilmek için iş ilanlarını düzenli olarak takip etmek gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Nedir?

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi; Çalıştığı şirketin müşterilerinin telefonlarına cevap veren, müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyip sorunlarını çözmeye çalışan, aramalara cevap verilmediğinde ofiste işlerini yürüten, müşteri ilişkilerinde takip edilen hedefleri olan şirket çalışanıdır. Yönetmeliklere uygun çalışarak memnuniyet. Şirketler kanunen tüketicilerin sorunlarını çözmek ve ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü olduğundan, neredeyse tüm büyük şirketlerin bir müşteri hizmetleri departmanı vardır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerinin bilgisayar uygulamalarını çok iyi anlamaları ve kullanmaları beklenmektedir.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerinin görevleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Telefon ile müşteri çağrılarının cevaplanması
 • İşe gitmeden önce ofiste hazırlık
 • Telefonu kullanarak arama yapma
 • Müşterileri çeşitli ilgili departmanlara yönlendirmek
 • Müşteri sorunlarını dinleyerek onlara doğru ve pratik çözümler sunmak
 • Müşteri önerilerini dinleyerek öneriler hakkında yöneticiyi bilgilendirin
 • Röportajlar yapın, konuşmaların kaydedildiğinden emin olun


Hesap yöneticisi olmak için genellikle lise diplomasına sahip olmak yeterli olsa da genellikle iletişim, iktisat, halkla ilişkiler gibi bölümlerden mezun olan kişiler tercih edilmektedir. Seçim sürecinde, alanında özel eğitim kurslarına katılarak sertifika almış veya aynı alanda mesleki deneyime sahip adaylara öncelik verilir.

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

getir.com iş başvurusuPin
getir.com iş başvurusu

Getir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi pozisyonlarına iki farklı şekilde başvuru yapılabilir. Ülkemizde ve dünyada sürekli büyüyen Getir’in müşterisi sürekli büyüdüğü için müşteri hacminin genişliğine göre müşteri hizmetleri kadrosunu da artırması gerekmektedir. Bu nedenle Getir’in müşteri hizmetleri çağrı merkezleri için sıklıkla temsilci eleman arayışı içinde olduğu biliniyor.

Getir şirketi ve bağlı şirketlerinde müşteri hizmetleri alanında iş başvurusu yapmanın yollarından biri de Getir’in kendi web sitesinde yayınlanan iş ilanlarını takip etmektir. Getir resmi sitesine girdiğinizde ana sayfanın alt kısmında yer alan başlıklar arasında yer alan “Kariyer” başlığına tıklamanız gerekmektedir. Gelen sayfada Getir firması bünyesindeki tüm departmanların isimlerinin ve Getir firması işyerlerinin yerlerinin bulunduğu alanlar gelir. Departman alanından müşteri hizmetleri departmanını seçerek o iş için açık pozisyon olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Aynı şeyi bir lokasyon seçerek de yapabilirsiniz, dilerseniz hem iş hem de lokasyon seçimi yapabilirsiniz. Size uygun bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi iş ilanı ile karşılaşırsanız mutlaka üzerine tıklayın. Açılan sayfada pozisyon ile ilgili tüm detaylar görüntülenir. Pozisyonun koşulları size uygunsa ve gerekli şartları sağlıyorsanız sayfanın en altında yer alan formu doldurarak pozisyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Getir başvuru formu işin detaylarını anlatan sayfanın en altında yer almakta olup, başvurunuzu Getir web sitesi üzerinden formdaki gerekli tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurarak firmaya iletebilirsiniz.

Getir müşteri hizmetlerine başvurmanın bir diğer yolu da hepimizin bildiği LinkedIN, Kariyer.net gibi sitelerde yayınlanan Getir ilanlarına başvurmak. Getir firması, dünyanın her yerinden ve departmanlardaki uygulamaları için zaman zaman alt sayfalar aracılığıyla reklamlar yayınlamaktadır. Bu tanınmış sitelerin arama motorlarına “Getir” yazarak Getir şirket web sitesindeki açık pozisyonları arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi bölümünde size uygun bir ilan görürseniz ilana tıklayıp iş şartlarını inceleyebilirsiniz.

Pozisyon için gerekli şartları sağlıyorsanız, web sitesinde yer alan iş başvurusu yap butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurarak başvuru formunuzu Getir’e gönderebilirsiniz. Bu tür sitelerden yapılan başvurularda genellikle kendiniz için oluşturduğunuz özgeçmişlerin siteye yüklenmesi beklenir, özgeçmiş yüklendikten sonra başvuru tamamlandıktan sonra doğrudan şirkete iletilir.

Getir Personel Alımı

getir is başvurusu formuPin
getir is başvurusu formu

Şirketin işe alımı önceden belirlenmiş bir tarihte veya rutinde gerçekleşmez. Getir büyüyen bir şirket olduğundan zaman zaman farklı lokasyonlarda ve farklı departmanlarda çalışan personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda kendi web sitesinde veya halka açık iş arama siteleri LinkedIN, Kariyer.net’te iş ilanları yayınlar ve Getir, iş başvurusunda bulunanların başvurularını toplar. Değerlendirilen başvurulardan olumlu bulunanlar için başvuru sahibi ile iletişime geçerek görüşme sürecini başlatır. Müşteri hizmetleri temsilcilerinin işe alımı da büyüyen bir şirket olduğu için Getir şirketi tarafından sıklıkla yapılmaktadır. İş ilanlarını takip ederek müşteri temsilcisi pozisyonlarına başvuru yapabilirsiniz.

Getir İş İlanları

Getir Kurye is başvurusuPin
Getir Kurye is başvurusu

Getir şirket açık pozisyonlarına Getir resmi web sitesi veya tanınmış kariyer siteleri aracılığıyla erişilebilir. Getir resmi web sitesi ana sayfasının alt kısmında yer alan “Kariyer” bölümüne tıklarsanız, açılan sayfada mevcut açık pozisyonlar görüntülenecektir. Dilerseniz iş ilanlarını departmana veya konuma göre filtreleyebilirsiniz. Aynı zamanda şirket tarafından yayınlanan tüm açık pozisyonlar Getir şirketinin işveren sayfalarında LinkedIN, Kariyer.net gibi tanınmış sitelerde bulunabilir. Yukarıdaki sayfaları takip ederek Getir Müşteri Hizmetleri Alanı’ndaki açık pozisyonlara ulaşabilir ve şartları sağlıyorsanız ilanı gördüğünüz sayfadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Düşünceleriniz ve istekleriniz için yorum gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

 1. ÖZEL HAREKAT BAŞVURUSU PÖH NASIL YAPILIR? – 2023
 2. TRENDYOL ARAÇLI KURYE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BAŞVURU ŞARTLARI-2023
 3. KANADA İŞÇİ ALIMI-MESLEKLER VE BAŞVURU FORMU-2023
 4. FİNLANDİYA İŞÇİ ALIMI-İŞ BAŞVURUSU-2023
 5. PTT PERSONEL ALIMI KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI – 2023
 6. TGS YER HİZMETLERİ İŞ BAŞVURUSU-PERSONEL ALIMI – 2023
Yorum yapın