Adım Para ile Nasıl Para Kazanılır? Tüm Detaylarıyla-2024

Adım Para ile Nasıl Para Kazanılır? 2023 Tüm Detaylarıyla; Adım adım nasıl para kazanılacağını sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. İşte yürüyerek para kazanma uygulaması ve gerçek adım para kazanmanın detayları. Step Money yürüyerek para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Başvurunuzun her adımı adım adım paraya dönüşüyor. Bu, uygulamanın mağazasından istediğiniz herhangi bir satın alma işlemini yapmanızı sağlar. Mağazada çeşitli mağazalardan indirim kuponları da var. Buradan istediğiniz ürünü adım paranıza bakarak hesap bakiyenizde varsa adım paranız ile satın alabilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması, Her Adım Para Değerinde

Yürüyerek para kazanma uygulaması, adım adım para kazanma uygulamasıdır. Bu sayede hem günlük sporunuzu yapacak hem de para kazanacaksınız. Uygulama içerisinde attığınız her adımı paraya çevirebilirsiniz. Bu paralar, uygulamanın mağazasında kullanabileceğiniz adım paralarıdır. Adım atarak para kazanmak mümkündür. Mağazadaki her ürünün bir adım para değeri vardır. Bu nedenle beğendiğiniz bir ürünü satın almak için daha fazla adım atmanız gerekiyor.

YouTube video

Adım Para Uygulaması Nasıl Kullanılır

Bu devirde para kazanmak kolay değil. Ama Adım Para uygulaması ile artık adım atmak kadar kolay. Peki adım para uygulamasını nasıl kullanabilirsiniz? Hepsini detaylı bir şekilde yazımızda anlatacağız. Adım para uygulamasını nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz; Öncelikle telefonunuzun uygulama mağazasından Step Money uygulamasını indirin. Yönergeleri takip ederek üyeliğinizi oluşturun. ‘Toplam Adımlar’ terimi altında, videoyu izleyerek ve ödülünüzü alarak ek adım parası kazanabileceğiniz fırsatlar vardır.

adim-para-1000-adim-kac-TLPin
Adım para 1000 adım kaç TL

Buradan günlük olarak video izleyerek step coin sahibi olabilirsiniz. Burada da ana sayfanızda arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz bir davet kampanyası var. Arkadaşlarınızı buraya davet ederek onlara ve kendinize adım adım bonus jetonlar kazanabilirsiniz. Bunun için sayfanızdaki davet kodunu arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekmektedir. Sizin kodunuzla oluşturdukları hesap ile hem onlar hem de siz kazanacaksınız. Sayfanın en altına inerseniz, profilinizi tamamlayarak para kazanabileceğinizi söylüyor.

Profilinizi doldurmak ve bilgilerinizi kaydetmek için bölümdeki bilgileri doğru yanıtlarsanız paranız hesabınıza yüklenecektir. Bu kısımdan sonra her 10.000 adımı paraya çevirebilirsiniz. Bundan sonra tek yapmanız gereken günlük yürüyüş yapmak ve bonus videoları izlemek. Ardından uygulama mağazasından beğendiğiniz ürünlerin ismine karşılık gelen paraya sahip olduğunuzda “Satın Al” butonunu kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünün kargo ücreti, adım ücreti uygulamasının bir parçasıdır. Ayrıca ilk kullanımda 3000 adımınız için bonus alabilirsiniz. Aynı şekilde uygulamada 5.000 adım ve 10.000 adım bonusları da yer almaktadır. adım para uygulaması; Para kazanması, iş bulması, geçimini sağlaması zor olan hayatımıza hem sağlık hem de maddi açıdan fayda sağlayan bir uygulamadır.

Bu sayede hem formumuzu koruyabilir hem de para kazanabiliriz. Yani uygulama insanları hem maddi hem de manevi olarak rahatlatacaktır.

Adım Para Kaç Adım Kaç Para, AdımPara Cüzdan Hesaplama

Adım Para Yükle, 1 Adım Para Kaç TL? Paraya atılırsanız para kazanabileceğinizden bahsetmiştik. En az 10.000 adım atarsanız adımlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Peki kaç adım atacağız, ne kadar para alacağız diye merak ediyorsanız cevabını yazımızda bulacaksınız. Step Money ile öncelikle istediğiniz dönüşüm adımına ulaşmalısınız yani en az 10.000 adım atmalısınız. Enerji bölümü dolduğunda adımlarınızı paraya çevirmek size artı verir. Yani dönüşmek istiyorsanız, bunu enerjiniz doluyken yapmanız önerilir. 10.000 adımda dönüştürebildiğiniz için adımlarınız 100 para adımına dönüşüyor. Bu dönüşüm için hesaplanan adım, para enerjiniz dolduğunda hesabınıza yansıyan adımdır.

Adım Para Gerçek Mi, Herkesin Kullandığı AdımPara Uygulaması İşlemleri Nelerdir?

Adim-Para-Nasil-Para-KazanilirPin
Adım Para Nasıl Para Kazanılır

Adım para uygulamasını yükleyerek para veya hediye kazanmak isteyen kişilerin sorduğu bir diğer soru da adım para uygulamasının yasal olup olmadığıdır. Uygulama gerçek ve kullanımı güvenlidir. Uygulama, formda kalırken para kazanarak birçok ürüne sahip olma fırsatı sunuyor. Kazanılan adım para ile uygulama mağazasına gidebilir ve çeşitli mağazalarda ya da adım para değerinde birçok üründe indirim kazanabilirsiniz. Bunun için başvuruda adres bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Paranızı kazandıktan sonra yeterli paranız varsa, adres bilginizin yanlış olduğu veya mağazadan yapacağınız alışverişte adres bilgisinin bulunmadığı durumlarda Uygulamanın gönderememesi durumunda bu ürün hakkınızı kaybedersiniz demektir. o veya kargo geri dönecek. Satın alma anında bilgileriniz eksiksiz ve bir sorun yoksa uygulama üzerinden yapılan gönderilerde kargo ücreti dahil olduğu için herhangi bir ek ücret ödemeden ürünlere sahip olabilirsiniz.

1 AdımPara kaç adım?

Attığınız her adım başvuru sayacı tarafından sayılır ve toplam 1000 veya daha fazla adım için AdımPara uygulama klasörünüzde bir kuruş para biriktirilir.

AdımPara gercek mi?

AdımPara uygulaması gerçek ama yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır. Kullanırken arkadaşlarınızı davet edip onlarla birlikte yürümek size toplam 1000 adım kazandıracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

  1. EVDEN İŞ FİKİRLERİM GÜNCEL
  2. KİTAP ÖZETİ VE TEBRİK KARTI YAZI YAZARAK PARA KAZANMAK
  3. RİSKLİ AMA PARALI İŞLER VE SICAK PARANIN DÖNDÜĞÜ İŞLER
  4. TİKTOKTA PARA NASIL KAZANILIR? TÜM TAKTİKLER
  5. TRENDYOL LİNKİNDEN PARA KAZANMA- GÜNCEL
  6. KWAİ HESAP SİLME LİNKİ – GÜNCEL VE PRATİK
Yorum yapın