Trendyol Linkinden Para Kazanma- Güncel – 2024

Trendyol linkinden para kazanma ve Trendyol linkinden nasıl para kazanılır hakkında bilmek istediklerinizi bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde ele aldık.

Trendyol‘da para kazanma konusunda en doğru bilgilerden biri de Trendyol link paylaşarak para kazanmaktır. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak da para kazanabilirsiniz;

  • Trendyol’da satış yapan bir satıcı hesabından affiliate marketing talebinde bulunarak,
  • Bir satış ortağı talebinde bulunarak, her bağlantı tıklaması veya satın alma işlemi için ödeme alırsınız.
  • İnsanlarla paylaştığınız linkten satış yaparsanız satış başına %10 ile %20 arasında komisyon kazanabilirsiniz.
  • Trendyol linklerinizle 10.000 lira satarsanız 2.000 lira civarında kazanabilirsiniz.

Özellikle bu dönemde sosyal medya hesapları güçlü olan kişiler trendyol linki paylaşarak satış yapmakta ve güzel gelir elde etmektedirler.

Trendyol Link Vererek Para Kazanma

Günümüzde pek çok kişi sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu kullanıcılar trendyol’daki satıcılara affiliate marketing hizmeti sunmakta ve affiliate marketing yapmayı kabul ettikleri satıcının ürünlerini kendi sosyal medya hesapları üzerinden tanıtarak linkler eklemekte ve eklenen link üzerinden satış yapıldığında para kazanmaktadırlar.

Trendyol İşbirliği İnstagram

Instagram’da çok sayıda takipçisi olan birçok kişi, Trendyol’da birçok firma ile dağıtım ortaklığı anlaşması yaparak, Instagram’ın hikaye bölümünde ürünleri tanıtıp, tanıtım videolarının altına linklerini ekleyerek ve bu ürünler kendilerinden alındığında Instagram hesabı. sahibi takipçilerden para kazanıyor. Bazı Instagram kullanıcıları satmak istedikleri ürünü satın alıp herkese açık olarak kullanırlar bu da daha çok ilgi çeker ve satış şansını arttırır.

Trendyol Linkten Ne Kadar Para Veriyor

trendyol-linkinden-para-kazanmaPin
Trendyol Linkinden Para Kazanma

Paylaşılan link üzerinden satış yapıldığında satış başına %10 ile %20 arası komisyon kazanabilirsiniz. Liranızla 10.000 lira satarsanız 2.000 lira civarında alabilirsiniz. Bu üründen ürüne değişir.

Trendyol İnfluencer İşbirliği Nasıl Yapılır?

Trendyol influencer’ı olmak için başvurmak; https://www.trendyol.com/influencerbasvuru linkine tıklayın. Instagram fenomeni olmak için başvurmak için tamamen organik olan en az 10.000 takipçiye sahip olmanız gerekir.

Trendyol Link Vermek İçin Kaç Takipçi

Beğendiğiniz ürünleri takipçilerinizle paylaşmak istiyorsanız 10.000 takipçiye sahip olmalısınız. Ancak 10.000 takipçiniz olduğu halde gönderileriniz 1.000 beğeni alıyorsa link veremezsiniz. Gerçek takipçileriniz olmalı.

Takipçilerinizin bot değil gerçek takipçi olması en önemli konulardan biridir. Kazançlarınızı faturalandırabileceğiniz bir şirket veya acenteye sahip olmak da bir diğer imrenilen özelliktir. Bu şartları sağlıyorsanız başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru değerlendirildikten sonra Trendyol linki verebilirsiniz.

Instagram’da Trendyol Linki Para Kazanma

Pin
Instagram’da Trendyol Linki Para Kazanma

Ülkemizdeki en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Trendyol’da para kazanmanın birçok farklı yöntemi var. Bu yöntemlerden biri de Trendyol linkidir. Trendyol bağlantısının Instagram veya diğer sosyal medya platformlarında paylaşılması kişiye maddi kazanç sağlamaktadır. Link tıklandığında ve ürün satın alındığında %10 ile %20 arasında komisyon alınır.

Instagram’da Trendyol bağlantısı yayınlamak için 10.000’den fazla takipçiniz olmalıdır. Bağlantıyı paylaştıktan sonra, satın alınan her ürün ve tıklanan her bağlantı için belirli bir ücret alacaksınız.

İnfluencerlar Trendyol’dan Ne Kadar Kazanıyor

Trendyol bağlantısını sosyal medyada paylaşan birçok influencer görüyoruz. Peki bu influencerların toplamda ne kadar kazandığını ve nasıl influencer olunacağını merak mı ediyorsunuz?

Kazançlar, Trendyol linkleri üzerinden yapılan satışlarla doğru orantılı olarak değişmektedir. Ayrıca komisyon ücretleri verilen linklerin kategorisine göre değişmektedir. 100.000 takipçisi olan bir influencer’ın aylık gelir tahmini 7.000 TL’dir. Influencer kozmetik ürünleri satıyorsa ortalama aylık geliri 15.000 TL’dir. Gündemi takip ederek, satış yapan ve trend ürünlere link vererek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Instagram’da Trendyol Link Paylaşma

Instagram hesabınızda 10.000 takipçiniz olduğunda Trendyol linkini paylaşarak para kazanabilirsiniz. Bunun için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Bundan sonra, bağlantıyı Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz. Bağlantı tıklamaları ve ürün satın alımlarına göre belirli oranlarda komisyon ücreti kazanırsınız.

Örneğin 100 TL değerinde bir ürün satarsanız minimum 10 TL komisyon alırsınız. Bu ürün kozmetik ve trend bir ürün ise 30 TL komisyon alma şansınız var. Linklerinize tıklayıp aylık 10.000 TL değerinde bir ürün satarsanız aylık 1.000 TL ile 3.000 TL arasında komisyon kazanabilirsiniz.

Trendyol Para Kazanma Taktiği

https://youtu.be/Ky61mTv4hU8

Trendyol platformunda pek çok kategoride pek çok ilaç satılıyor. En popüler Trendyol platformunda para kazanmak için kullanabileceğiniz yöntemler şu şekildedir:

  • Link paylaşımı
  • Satın alınan ürünlerle ilgili yorumlar
  • Marka işbirliği
  • Ürünleri paylaşarak kazanın
  • Trendyol cüzdanı ile ödeme yaparak para kazanmanın yolları var.

Bu taktikler dışında para kazanmanın yukarıdaki adımlardan başka bir yolu yoktur. Ayrıca bu yöntemlere başvurmamanız gerektiğini de unutmayın. Daha sonra ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Çünkü Trendyol bu yöntemleri kullanmanızı istememektedir.

Yorum yapın