Kwai Hesap Silme Linki – Güncel ve Pratik – 2024

Kwai hesap silme linki 2023 yılında cari hesabını tamamen silmek isteyen Kwai kullanıcıları tarafından sorulmaktadır. Kwai App, Çin merkezli bir video paylaşım ağıdır. Kwai hesabınızı istediğiniz zaman silme hakkına sahipsiniz.

  • Hesap silme adımlarını izledikten sonra hesabınızın tamamen silinmesi 72 saati bulmaktadır. Hesabınızı silmek için şu adımları takip edebilirsiniz;
  • Kwai uygulamasını açın ve mevcut hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından, ekranın altındaki — (3 çizgi) öğesine dokunun.
  • “Ayarlar” bölümüne dokunduktan sonra “Geri Bildirim ve Yardım” seçeneğine dokunun.
  • Son adımda, geri bildirime dokunun ve hesap alanlarımı temizleyin.
  • Ekranda verilen hesap silme sebeplerinden size en uygun olanı seçtikten sonra hesabınızı silin.

Bundan sonra, 72 saat içinde Kwai hesabınıza tekrar giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Kwai Hesap Silme Telefondan

kwai-hesap-silme-linkiPin
Kwai Hesap Silme Linki

Soru, kwai hesap silme ve kwai gönderi silme işlemlerinin yapılıp yapılmayacağıdır. Telefonunuzda Kwai uygulaması varsa gerekli adımları tamamladıktan sonra kolayca hesabınızı silebilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan Kwai uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından Ayarlar, Geri Bildirim ve Yardım’a dokunun.

Ardından Hesabımı sil simgesine tıklayın, hesabınızı silme nedeninizi seçin ve işlemi tamamlayın. Bu adımları izleyerek Kwai hesabını sildiniz. 72 saat içinde tekrar giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Kwai Banka Hesabı Silme

kwai-banka-hesabi-silmePin
Kwai Hesap Silme Linki- Banka Hesabı Silme

Kwai banka hesabının silinmesinin nasıl yapıldığı merak ediliyor. Bildiğiniz gibi Kwai para kazanma fırsatı sunan bir platform. Kazançlarınızı çekebilmek için hesabınıza bir banka hesabı tanımlamanız gerekmektedir. Paranızı tanımlayıp çektikten sonra, banka hesabınızı silmek için şu adımları izleyin;

  • Kwai uygulamasını açın.
  • Ana ekranın sol üst köşesindeki Ayarlar Yardım’a dokunun.
  • Hesabınızı silmeyle ilgili sorularınızı girin.
  • Bu nedenle Müşteri Hizmetleri, karşılaştığınız sorun ve işlem adımları hakkında en kısa sürede geri bildirimde bulunacaktır.

Gelen geri bildirim adımlarını takip ederek banka hesabınızı Kwai hesabınızdan silebilirsiniz.

Kwai Hesap Dondurma

Kwai hesap dondurma seçeneği yoktur. Cari hesabınızı ancak dilerseniz kalıcı olarak silebilirsiniz. Silme adımlarından 72 saat sonra giriş yapmadığınız belirlenirse hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Dilerseniz Kwai hesabını 72 saat dondurmak için silme adımlarını takip edebilirsiniz.

YouTube video
Kwai Hesap Silme Linki için Videoyu İzleyebilirsiniz.

Kwai Hesap Nedir?

Kwai, kullanıcıların günlük yaşamları hakkında kısa videolar paylaşmalarına olanak tanıyan Çin merkezli bir platformdur. Ayrıca paylaşımların etkileşimine göre şartları sağlayan kullanıcılarına para kazandıran bir uygulamadır.

Kwai Ücretli mi?

Kwai uygulamasında bir hesap oluşturmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Kullanıcıların paylaştığı videolar çok sayıda izlenme ve etkileşim aldığında Kwai, kullanıcılarına ödeme yapıyor. Bunun için ayda en az 20 video paylaşmanız ve videolarınızın en az 100 kez görüntülenmesi gerekiyor.

Yorum yapın