Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar – 2024

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar: Evde çorap paketleme işinden ayda 7.000 TL nasıl kazanılır? Bu yazıda tüm püf noktaları tek tek açıklıyorum. Günlük, haftalık ya da aylık paketleme işleriyle kolayca ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu işte kazandığınız maaş tamamen iş potansiyelinize bağlıdır. Ancak çorap paketleme işi sayesinde evde gelirinizi nasıl belirleyebileceğinizi birkaç küçük örnek üzerinden sizlere anlattım.

Sürekli olarak evlere çorap paketleme işi veren firmalar aradığınızın farkındayım. Artık bunun için endişelenmenize ve aramanıza gerek yok.

Çünkü İstanbul’da özellikle evde çorap paketleme işi firmalarının; Bursa, Denizli, İzmir, Adana, Ankara, Kütahya gibi şehirlerimizde bu işi sunan yerlerin telefon numaralarını ve adreslerini içeren mükemmel taktikleri sizlere sunuyorum.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

corap-paketleme-isi-yapabilirsinizPin
Evde Çorap Paketleme İşi

Bu makaleyi okuyorsanız, son yıllarda evde paketleme işi alanında doldurulan ek işler hakkında bilgi sahibi olacaksınız! Ev çorabı paketleme işi, diğerleri gibi paketleme işine aittir. Neden diğerleri gibi dedim?

Çünkü bunun gibi daha onlarca paketleme işi örneği var. Hatta yukarıda koyu renk ile vurgulanan kategorimize tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bu işler arasında şehrinize daha uygun bir paketleme işi bulabilirsiniz. Örneğin sabun paketleme işi Isparta…

Her neyse, şimdi asıl konumuz olan evde çorap paketleme işine değinmek istiyorum. Bu iş paketleme işleri arasında en kolay ve en kazançlı işlerden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi sadece çorap paketleyerek kazanabileceğiniz bir iş türü.

Bu çoraplar türlerine göre farklılık gösterebilir. Babet çorapları, yün çoraplar, erkek, kadın, çocuk veya bebek çorapları gibi… Yalnız şu sıralar evde babet çorap paketleme işi oldukça revaçtadır.

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar çuvallardaki çorapları kamyonlarla evlere dağıtıyor. İş bitiminde parayı sizden tahsil ederler. Çorap paketleme işleri firma ve çalışan tarafından belirlenen bir teslimat numarasına göre gerçekleştirilir.

Örnek: Günde 200 çift çorap da isteyebilirsiniz, 600 çift çorap da… Yine ne kadar paketleyeceğiniz tamamen size kalmış.

Ayrıca evlere çorap paketleme işi veren firmalar, paketlemeyi yapan çalışanlara da bazı şartlar sunabilmektedir. Evde paketleme işi yaparken hassasiyet, titizlik ve temizlik açısından oldukça disiplinli olmanız gerekmektedir. Farklı renk ve ebatları dilediğiniz gibi bir araya getirip çanta veya paketler halinde paketlemeniz önemlidir.

  • Çorapları evde paketlerseniz, sizden gelen çorapları belirli sayıda plastik poşet veya benzeri ürünlere koymanız istenecektir.
  • Her parça bittiğinde özenle kutulara yerleştirilir.
  • Çorap; Onları renk, ayak numarası ve türüne göre ayırdığınızdan emin olduğunuz sürece, çorapları paketlemek çok kolay hale gelir.

Firmalardan toptan aldığınız ürünleri bitirdiğinizde firmayı bilgilendirmeniz yeterlidir. İşveren elinizdeki tüm ürünleri sayar ve toplar. (Çünkü size emanetler) Evde çorap paketleme işi ile yaptığınız ürün kadar nakit, ödenen aylık, haftalık veya günlük ücretlerle kazanıyorsunuz.

evde-paketleme-isiPin
LCW evde çorap paketleme

İnternet üzerinden yanlış bilgi veren, senet imzalayarak iş bulan, kimlik bilgilerinizi isteyen tanımadığınız kişilerden uzak durmakta fayda var. Evde ek iş bulma konusunda size rehberlik ederken, sizden ücret isteyen herkesten uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu makaleyi dikkatlice okursanız, “Evde paketleme işi nasıl yapılır” sorunuza aradığınız tüm cevapları bulacaksınız.

OKUMANIZDA FAYDA VAR> EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

Evde Çorap Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

evde-corap-paketleme-isini-kimler-yapabilirPin
Evde Çorap Paketleme İşini Kimler Yapabilir

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar, bu işi daha çok kime veriyorlar, belli bir şarta dikkat ediyorlar mı? Merak ediyor olabilirsiniz. Çalışmayanlar, öğrenciler, ev hanımları, evine katkıda bulunmak isteyenler, engelli vatandaşlar gibi boş vakti olan herkesin bu işi yapabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Esas olan işinizi titiz, disiplinli ve temiz yapmanızdır. Şirketler bu şekilde size evden çok daha fazla iş veriyor. Evde çorap paketlemek istiyorum diyorsanız bu işi tek başınıza yapmamanızı öneririm. neden diye soruyorsun?

Çünkü Bu işi ne kadar çok kişi yaparsanız, o kadar çok gelir ve iş yükü elde edebilirsiniz. Aslında bu iş aileler için de uygun! Ailece çalışıyor olsanız bile boş zamanlarınızda evde çorap paketleyebilirsiniz. Bu sayede tüm ev faturalarınızı ve harcamalarınızı bile çorap paketleyerek karşılayabilirsiniz. Bence harika ve denemeye değer!

Evde Çorap Paketleme İşiyle Ne Kadar Kazanırım?

evde-babet-corap-paketleme-telefon-numarasiPin
Evde babet çorap paketleme telefon numarası

Tekstil sektöründeki başarılarıyla tanınan Türkiye, bu sektördeki bazı iş kollarını şimdiden eve getirdi. Özellikle öğrenciler ya da ev hanımları için uygun olan çorapları evde paketleyerek ayda 7.000 TL’ye kadar kazanmak mümkün.

Günde 4 saatinizi ayırarak tek kişinin yapması gereken işten sadece mutfak giderlerinizi düşerek ayda 4.000 TL kazanabilirsiniz. Daha fazla insanla daha fazla zaman geçirirseniz (örneğin günde 10 saat) ayda yaklaşık 7.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Örneğin: Öğrencisiniz, Kastamonu’da Taşköprü’de yaşıyorsunuz ve yaz tatili yaptınız ve kardeşinizle evde çorap toplayarak para kazanmak istiyorsunuz. Taşköprü’de evlere çorap paketleme işi veren firmaları arıyordunuz ve buldunuz.

Günde 10 saat çalışıp, her gün 1000 çift çorabı kardeşinle paketleyebilirsin. Toplam kazancınız en az 1.500 TL. Aya ulaştığımızda siz ve kardeşiniz ayda ortalama 9.000 TL’den fazla kazanabilirsiniz!

Bilindiği kadarıyla bu iş daha çok toptan ürün paketleme yapanlar için uygundur. Daha fazla insanla daha fazla iş yükü alarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

OKUMANIZDA FAYDA VAR> İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? 2023

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar (81 İlde Geçerli!)

evlere-corap-paketleme-isi-veren-firmalar-telefon-numarasiPin
Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar pandemi süreciyle birlikte daha fazla işçiyi eve göndermeye başladı ki bu bence işverenlerin de çıkarına. Fabrikalarda istihdam edilen işçi sayısı azaltılmış ve iş hacmi hanelere kaydırılmıştır. Bu, evde ek iş arayanlara fayda sağlar.

Her neyse, evlere çorap paketleme işi veren firmaları aramayı bırakın. Çünkü şimdi size açıklıyorum! Her şeyden önce, nerede yaşıyorsunuz? İstanbul, İzmir, Samsun, Artvin, Manisa, Hatay, Denizli? İnan bana, önemli değil. Birazdan vereceğim taktik ile Türkiye’nin 81 ilinde geçerli olan paketleme firmalarının adres bilgilerini veriyorum.

OKUMANIZDA FAYDA VAR> EVDE PAKETLEME İŞİ İZMİR – 2023 – EN ÇOK KAZANDIRAN İŞLER

Bu arada çorap paketleme işini genellikle tekstil firmalarından ve atölyelerden alıyorsunuz. Yani çevrenizdeki tüm tekstil fabrikalarını araştırarak bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Tekstil firmaları evde çorap paketleme firması olarak pek çok farklı türde sipariş verebilmektedir. Bu firmaları bulmanız çok kolay olacaktır. Evde çorap paketleme işi için çorap firmaları, örgü firmaları ve tekstil firmalarına başvurabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu‘ndan ek iş de alabilirsiniz. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek ek gelir elde etmeniz konusunda İşkur en büyük destekçinizdir. Konuyla ilgileniyorsanız detayları “İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR” başlıklı yazımdan öğrenebilirsiniz.

NOT: Evlere ürün verirken hiçbir firma kapora alıp senet imzalamaz. Paketleme işini bizzat yapan firmalar ürünleri adresinize bizzat gönderir ve aynı şekilde ürünleri adresinizden teslim eder.

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları ve Adresleri

evde-corap-paketleme-isi-telefon-numarasiPin
evde çorap paketleme işi telefon numarası

Evde çorap paketleme işi telefon numarası için Şimdi sizinle paylaşacağım taktiklerin zamanı geldi! Evlere çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve adresleri ile ilgili bilgileri nasıl buluyorsunuz? Tabii ki YeniBasvuru.com ile.

Söyleyeceklerimi okuyun ve hemen başlayın:

  1. İnternette aradığınız uygulamayı açın, örn. B. Google, Yandex, Yahoo, Safari.
  2. Yaşadığınız şehri girin ve tekstil fabrikalarını arayın.
  3. Daha sonra üst kısımda yer alan Haritalar sekmesine tıklayın.
  4. İşte bölgenizdeki tekstil firmaları.
  5. Solda, evlere çorap paketleme işi veren firmaların adresleri ve telefon numaraları var.
  6. Sağ tarafta hanelere resmi olarak çorap paketleme işi dağıtan firmaların resmi adreslerini bulacaksınız.

OKUMANIZDA FAYDA VAR> ADANA EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – AYDA 10000 TL KAZANÇ

Evde Çorap Paketleme İşi Başvuru

evde-corap-paketleme-isi-basvuruPin
Evde çorap paketleme işi başvuru

Yukarıdaki başlıkta sizlere vermiş olduğum bilgilerde aslında evde çorap paketleme işi için başvuru yöntemi hakkında da bazı bilgiler vermiş bulunmaktayım. Ancak burada kısaca açıklamak istiyorum.

Evde Çorap paketleme iş ilanları üzerinden bulabileceğiniz firmalara telefonla veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ancak unutmayın ki yazılarımda da belirttiğim gibi diğer ev paketleme firmaları telefon uygulamalarınızdan çoğu zaman olumlu sonuç alamamaktadır. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar için internette arama yapın. O zaman görüşmeye gitmeli ve ek çalışma talep etmelisiniz.

Ancak yukarıda başlıkta belirttiğim evlere çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini kullanarak bu pozisyonları arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ama size bir öneri: Lütfen 0532-0538-0542 gibi cep numaralarını aramayınız. Onun yerine; 0212-0242-0312 gibi alan kodlarından başlayarak fabrika telefonlarını aramak en iyisidir!

Bazı yenilikçi şirketler de bu tür iş alımlarını web veya sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurabilir. Bunun dışında bulunduğunuz ildeki tekstil firmaları başvuru için en güvenilir yerlerdir.

Birçok güncel evde paketleme iş ilanlarını görebilmek için birçok işveren ve iş arayanların aktif olarak kullandığı aşağıdaki 3 adet Facebook gruplarını takip edebilirsiniz.
Evde Ek İş İlanları
Evden Para Kazanma İlanları
Ek İş İlanları ve Evde Paketleme İşleri

Evde Çorap Paketleme Yorumları

Erkut Vanlı : “Bir yıldır evde çorap paketliyorum. İŞKUR web sitesi aracılığıyla şirketlerle iletişime geçtim, bu nedenle haftada 4 gün düzenli olarak çorap paketliyorum. İşimi bitirir bitirmez maaşımı alıyorum. Asıl işim pişiricilik ama bu part-time iş sayesinde asgari ücrete yakın kazanıyorum.”

Büşra Yılmaz: “8 aydır işsizim. Evlere çorap paketleme işi veren firmaları araştırırken bir iki ilana rastladım. Sonra bana düzenli olarak çorap göndermeye başladılar. 1 ay boyunca sadece evde paketleme yaparak ayda 6.000-7.000 TL kazanıyorum. Bana göre evde paketleme işi oldukça iyi para kazadırıyor. “

Esra Bülbül: “Ev hanımıyım. Eşim yoğun tempoda çalışmasına rağmen evi geçindirmede problemler yaşıyorduk. Bende internette evde yapılabilecek işler ararken evde çorap paketleme iş ilanlarına başvurdum. Şuan gayet memnunum. Bence sizlerde evlere çorap paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmenin bir yolunu bulun. ”

KIYMETLİ OKUYUCULARIMIZ SİZLERİ HER YAZIMIZDA BİRÇOK KEZ UYARDIĞIMIZ GİBİ TEKRAR UYARIYORUZ. EVDE PAKETLEME İŞİ SEKTÖRÜNDE İNSANLARI MAĞDUR EDEN BİRÇOK KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLER BULUNMAKTADIR. LÜTFEN BU TARZ İŞLERE GİRMEDEN ÖNCE ÇOK İNCE ELEYİP SIK DOKUYUNUZ. ARAŞTIRMANIZI GÜZEL YAPINIZ. KOLAY KOLAY GÜVENMEYİN!

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Firmalar Evde Çorap Paketleme İşi Veriyor?

Örnek vermek gerekirse en çok bilinen firmalar LCW ve Penti evde çorap paketleme işi vermektedirler. Bu firmaların haricinde daha küçük ölçekli bir çok işletme ve fabrikalar evde çorap paketleme işi vermektedirler.

Çorap paketleme İşinde kaç paketleme yapılıyor?

Kaç tane paketleme görevi üstleneceğinize şirketle birlikte karar verirsiniz. Paketleme siparişleri genellikle haftalık olarak verilir. Haftalık 700 – 1.200 paket teslimat yapılabilmektedir. Yani gerçekten şirkete bağlı.

Firmalar ödemeyi nasıl gerçekleştiriyor?

Ödemeler genellikle IBAN numarası ile banka hesaplarına yapılır. Bazı firmalar ürünleri teslim aldıktan sonra şahsen ödeme yapmanıza da izin vermektedir.

Çorap paketleme İşi teslim süresi ne kadar?

Bu yine şirketin iş durumuna göre değişir… Bazen günlük teslimat süresi, bazen haftalık veya aylık teslimat süresi olabilir. Siparişin aciliyetine ve paket sayısına bağlıdır.

Çorap paketleme İşi kolay mı?

Evet, zorluk yok. Çorap paketleme işi için herhangi bir beceri gerekmez. Evde herkesin rahatlıkla yapabileceği ek iş fırsatı.

“Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar – 2024” üzerine 4 yorum
Yorum yapın