Evde Sabun Paketleme İşi İletişim ve Başvuru- 2024

Evde Sabun Paketleme İşi İletişim ve Başvuru: Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için hazırladığım evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları için güncel açıklamaları verdiğim bu yazıda ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız!

Vereceğim bilgiler bununla sınırlı değil. 2023 yılı evde paketleme telefon numaralarının tam listesini de aşağıda paylaştım! Sabun paketleme işi evden paketleme işi yapmak isteyenlerin kurtarıcısı…

Peki bu makale genel olarak kimler için? Ağırlıklı olarak ev hanımları, öğrenciler, emekliler, engelliler ve yan iş arayan erkekler, evde paketleme işi iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışan ev hanımları ağırlıklı… Burada mısınız? O zaman lütfen okumaya devam edin!

Çünkü birazdan sizlerle paylaşacağım şeylerden yola çıkarak ayda 8.000 TL kazanabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmaları yakından tanıyacaksınız. Evden çalışma imkanı sunan birçok firma sayesinde siz de başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Balıkesir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Kastamonu, Samsun, Kırklareli, Edirne ve daha birçok ilde yaşayan vatandaşlar evde sabun paketleme işi veren firmalara başvurabiliyor.

İçeriğimde evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını ve güncel iletişim bilgilerini bulacaksınız. Bu arada evde sabun paketleme işi dolandırıcılığı gibi tehlikeli durumlardan nasıl kaçınılır? Bu konuda net bir açıklama yaptım.

Evde Sabun Paketleme İşi Hakkında Merak Edilenler!

evde-sabun-paketleme-isi-iletisimPin
Evde Sabun Paketleme İşi İletişim ve Başvuru

Şimdi size evde para kazandıran en karlı işlerden birini tanıtacağım. Bunun için evlere sabun paketleme işi veren firmalarla iletişime geçerek barınma sorunlarınıza son verebilirsiniz. Bu işleri yapan kişiler evden çıkmak zorunda kalmadan evlerinde sabun paketleyerek geçimlerini sağlayabilmektedir. Disiplinli çalışma ile işin zamanında bitirilmesi firmanın öncelikli koşullarından biridir.

Sabunu evde yapıp paketleyecek misiniz yoksa yapılan sabunları direk paketleyecek misiniz? Kafamız karıştı, değil mi? Bu iş gerçekten çok kolay. Çünkü sabun yapmayacaksın. Sabunları firmalardan toplu olarak alıp paketleyip geri gönderiyorlar. Evde paketleme aslında evde para kazanmanın çok kolay bir yolu!

Peki, burada ihtiyacınız olan diğer önemli bilgi nedir? Ev paketleme firmaları için telefon numarası bilgisi… Merak etmeyin, cömert davrandım ve ev paketleme firmaları için onlarca iletişim bilgisi paylaştım ama yakında! Çünkü ön paketleme işi için önceden bilmeniz gereken çok şey var.

Evde sabun paketleme işi aslında oldukça basittir. İşletmeler tarafından hanelere gönderilen sabunların özenle süslenip ardından gerekirse parfüm ve jel ile tek tek süslenip daha sonra kutulara paketlenmesi yeterlidir.

Peki Siparişi Nasıl Alacağız?

sabun-paketleme-1Pin
Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çok kolay! Hanelere sabun paketleme işi veren yerler var. Bu kurumlarla iletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde iş süreciniz başlayacaktır. Ayrıca iyi para kazanacaksınız. Şimdi sizlere bu işi kısaca tanıtacağım ve akabinde sabun paketleme işi nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğim. Evde sabun paketleme hizmeti veren firmaların iletişim bilgileri ile ilgili açıklama yapacağım. Evde paketleme işi İşletmesi telefon numarası için bilgi alacaksınız.

 • Önce şirketi bulun ve pazarlık yapın. (Aşağıda bahsettim!)
 • Firma başvurunuzu uygun görürse sabunları çanta ya da kutular içinde evinize gönderir. (Ortalama 1000 sabundan bahsediyorum.)
 • Gönderilen sabunların yanı sıra paketleme için kullandığınız malzemeler de firma tarafından tarafınıza sağlanmaktadır. (Makas, şeffaf poşet, kutu, etiket ve ambalaj.)
 • Belirli bir süre veriyorlar. (Örneğin, haftada 1000 sabun paketlemek.)
 • Bu süre zarfında sabunları firma yetkililerinin istediği şekilde paketleyiniz. (Burada çok dikkatli olun: Tüm ürünler numaralıdır ve size emanettir. Bu nedenle eksik veya bozuk ürün teslim etmeyiniz.)
 • Teslimat günü geldiğinde temsilciler gelip malı sizden alacak ve paranızı nakit olarak ödeyecektir.
YouTube video

OKUMANIZDA FAYDA VAR > İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? 2023

Evde Paketleme İş İlanları Telefon Numarası

evde-ek-is-sabunPin
Evde Paketleme İş İlanları Telefon Numarası

En tuhaf kısmı sonuna kadar bitirmek istemedim. İnternette evde paketleme iş ilanları için çok arama yapıldığını çok iyi biliyorum. Peki sonuçlar sizin için yeterli mi? Yoksa bilgi gerçekten doğru mu? Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını en doğru rakamlarla bulmaya çalışıyorum.

Evde paketleme İşi telefon numarası veya Evde sabun paketleme işi iletişim bilgileri olarak okuduğunuz bilgilerin çoğu bence yanlıştır. neden diye soruyorsun Bir örnekle açıklayayım.

ÖRNEK: Örneğin, İstanbulda ki evde paketleme işi için telefon numarası şeklinde bir İnternet araması yapıyorsunuz. Bu konuda İstanbul’un telefon numarası var ama alan kodu 0212-0216 değil; 0232 ile başlıyor. Ne kadar güvenilir olabilir diye soruyorum size?

Nasıl bu kadar emin konuşabilirim diye sorabilirsiniz. Çünkü aşağıda Türkiye’nin hemen hemen bir çok ilinde bulabileceğiniz evde sabun paketleme işi iletişim bilgilerini paylaştım. Ve sadece 3-5 değil. Her neyse, makalemin geri kalanında kendiniz göreceksiniz!

Bu arada; Aşağıda vermiş olduğum paketleme firması telefon numaralarında evde çorap paketleme, kürdan paketleme, sabun paketleme, iplik kesme, etiket kesme vb ev, kına paketleme, giysi katlama gibi işler için kullanabileceğiniz firmaların iletişim bilgileri yer almaktadır. Böylece Evde Paketleme firmalarının iletişim bilgilerini verebilirim.

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

sabun-paketleme-firmalarPin
evde paketleme işi telefon numarası

Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nelerdir? Ama önce bu firmaların nerede olduğunu anlatsam daha iyi olmaz mı? Evde sabun paketleme işi alabileceğiniz birkaç farklı yer var aslında.

Evde sabun paketleme işi sunan firmalar ise şöyle:

  1. İŞKUR
  2. Kimya sanayi ve ticareti ile iştigal eden şirketler
  3. Sabun satan yerler
  4. Aktarlar
  5. Zeytinyağı fabrikaları

  OKUMANIZDA FAYDA VAR > İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

  1. Evde Sabun Paketleme İşi İŞKUR

  İŞKUR SMS sistemi ile evlere paketleme işi veriyor! Daha önce bilmiyorsanız, şimdi biliyorsunuz! 2023 yılından itibaren İŞKUR tarafından ek istihdam imkanları sağlanacaktır. İŞKUR’a başvuran kişilerin iletişim bilgileri kaydedilecek ve kendilerine SMS ile paketleme siparişi verilecek.

  Fabrika, iş yeri ve atölyelerden gelen bu siparişler Türkiye İş Kurumu sistemi üzerinden evinde iş arayan kişilere gönderilmektedir.

  Sistem kısaca şu şekildedir: Devlet tarafından finansmanı onaylanan bir uygulama bulunmaktadır. Bunun için İŞKUR’a başvurup sertifika alıyor ve hemen sipariş almaya başlıyorsunuz. Çok hızlı ve kolay bir siteye sahip olduğum için bu uygulamayı herkesin yapabileceğini söyleyebilirim.

  Yani ev sabunu ambalajı sunan firmaların telefon numarası bilgilerinden önce bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. çok iyi değil mi Hazır olduğunuzda İŞKUR ev sabunu ambalajlarına nasıl başvuracağınızı anlatacağım…

   Sistemde yer alması gereken adımlar şu şekildedir:

   1. İŞKUR ev sabunu paketleme firması için öncelikle İŞKUR’a giderek ek sipariş istediğinizi belirtin.
   2. İŞKUR sizden paketleme işi başvuru formunu doldurmanızı istiyor.
   3. Bu formun kişisel, iletişim ve adres bilgileriniz, telefon numaranız ve deneyiminiz gibi birkaç şeyi içermesi gerekir. Lütfen eksiksiz ve doğru giriniz. Merak etmeyin İŞKUR’dasınız!
   4. Formda iletişim ve cep telefonu numaranız bulunduğundan size uygun bir paketleme işi varsa İŞKUR işveren firmalardan ve şahıslardan iş emirlerini size SMS olarak gönderecektir. Evden sabun paketleme işi İŞKUR uygulaması aslında bu kadar basit!
   5. Gelen sipariş talebini kabul ediyorsunuz. Sana tavsiyem; Yeni ek siparişler alabilmeniz için bu işleri size verilen sürede tamamlamaya özen göstermelisiniz. Yapılan işe ait ücreti İŞKUR aracılığıyla banka hesabınızdan çekebilirsiniz.

    OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÜCRETİ VE FİRMALAR

    2. Zeytinyağı Fabrikaları

    Zeytinyağı fabrikaları evlere sabun paketleme işi veren firmalar arasında yer almaktadır. şaşırmış? Kastilya sabununun mucizevi faydalarını neden ya da hiç duymadınız mı? Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinde yaşıyorsanız hemen bir zeytinyağı fabrikasına gidin ve evde sabun paketleme işi isteyin. Özellikle evlerde sabun paketleme Balıkesir ve çevresinde o kadar yaygın ki…

    Bu fabrikalarda evlere sabun paketleme işi veren firmalar hakkında tüm bilgileri bulacaksınız. (Nasıl? Aşağıda anlattım.)

    3. Kimya Sanayi ve Ticareti Yapan Firmalar

    Kimyasal ve ticari firmalar da sabun üreten yerler arasındadır. Son olarak, söylemeye gerek yok, tıpkı kimya mühendislerinin işi gibi evde de organik olarak sabun yapabilirsiniz.

    Örneğin, süpermarkette satın aldığınız Duru sabunu bir kimya endüstrisinde yapılır. Her neyse, çevrenizde böyle fabrikalar ve şirketler olduğunu düşünüyorsanız, evde sabun paketleme işi yapmamanız için hiçbir sebep yok.

    OKUMANIZDA FAYDA VAR > ADANA EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – AYDA 10000 TL KAZANÇ

    4. Sabun Satışı Yapan Dükkanlar

    Çarşıda dolaşırken buna rastlamış olmalısınız. Renkli, kokulu, şekilli mumlar satan birkaç dükkan var. Bu dükkanlara gidip evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum elim çabuk, tecrübeli ve temiz çalışırım derseniz bu dükkanda ayda 7.000-8.000 TL kazanabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi veren firmalar arıyorsanız bahsettiğim mağazaları değerlendirebilirsiniz.

    Sabun Paketleme İşi ile Ayda 8.000 TL Kazan!

    sabun-kazancPin
    eve iş veren firmaların numaraları

    Birazdan paylaşacağım ev tekstili işi yapan firmaların adres bilgileri ve ev tekstili telefon numarası ile ayda 8 bin kazanmak mümkün! Evde para kazandıran işletmeler arasında en çok kazandıran iş sabun paketlemedir. Bu işi yapan kişiler düzenli çalışmaları halinde aylık 8.000 TL kazanabilmektedir.

    Bu rakamlar o ay doldurulan yeni işlere göre değişiklik gösterebilir. Ama 2023’de asgari ücret 8.500 TL iken evde o parayı kazanmak bence mükemmel! Ayrıca evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları sayesinde evde ek iş sahibi olabilirsiniz.

    Günde 10-12 saat sabun paketleyerek ayda 8.000 TL kazanabilir; Ya da çalışıyorum, öğrenciyim ve evde sabun paketleme için günde sadece 5-6 saatiniz var diyorsanız, o zaman yarım maaş olarak ayda 4.000 TL kazanabilirsiniz.

    Bu fırsatı yakalayacak kişilerin hiç düşünmeden başvurmalarını tavsiye ederim. Diyelim ki sabun paketleme işi için ​​bir işe başvurmaya karar verdiniz ve bu işi istediğinizi söylediniz. Bu durumda doğrudan kendiniz sipariş verebilir veya yukarıda bahsedildiği gibi İŞKUR üzerinden iş talebinde bulunabilirsiniz.

    Peki İşkur Evde Paketleme Başvuru Formu bilgilerine nasıl ulaşılır? İşte ev sabun paketleme işi veren firmalar ve iletişim bilgileri!

    OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE PAKETLEME İŞİ İZMİR – 2023 – EN ÇOK KAZANDIRAN İŞLER

    Firmalar ödemeyi nasıl gerçekleştiriyor?

    Şirketler ödemeleri IBAN numaralarından banka kartlarıyla veya şahsen yapıyor. İŞKUR şirketleri ise aylık ödemelerini yapıyor.

    Evde sabun paketleme işi maliyeti ne kadar?

    Evde sabun paketlemek için firmalarla anlaştığınızda hiçbir ücret ödemezsiniz. Paketleme için gerekli olabilecek her türlü malzemenin teminini firmalar sağlayacaktır.

    Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Adresi

    Türkiye’de eve sabun paketleme işi ve kutulama işi veren birçok firma var. İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, İzmir, Denizli, Muğla, Kütahya, Çorum, Bartın, Zonguldak, Adıyaman, Sivas ve Erzurum…

    Şehirlerin geri kalanını düşünün. Özetle Türkiye’nin 81 ilinde evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını bulacaksınız. Ama önce bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz?

    1. Web aramaları yaptığınız arama motorunuzu açın.
    2. Kimya sanayi ve ticareti. Fabrika arayın.
    3. Yaşadığınız şehirdeki tüm fabrikaları göreceksiniz.
    4. Sol tarafta bu fabrikaların güncel adreslerini görebilirsiniz. Dilerseniz bu firmaları tek tek ziyaret ederek iş talebinde bulunabilirsiniz.

    Hemen aşağıya sizin için örnek resim bırakıyorum. Kafanız karıştıysa, ekranda beliren görüntü şöyle görünüyor! Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için de bu yöntemi kullanabilirsiniz.

    kimya-sanayi-haritalarPin
    Evlere sabun paketleme işi veren fabrikalar

    Numaralar sayfada görünür. Her firma ister istemez evde sabun ambalajı veriyor diye bir şey yok tabi ki. Arayarak veya adreslere giderek öğrenebilirsiniz.

    Sahibinden.com üzerinden Evde paketleme işi boş pozisyonlarına da göz atabilirsiniz. Düzenli olarak takip ederseniz evde paketleme işinin reklamlarını görebilirsiniz.

    OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

    Evde Sabun Paketleme İşi İçin İŞKUR İletişim ve Adres

    İŞKUR bazı firmalarla anlaşmalar yaparak size evinizde ek iş imkanları sunmaktadır. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, telefon numaraları ve iletişim bilgileri hakkında bilgi almak için aşağıdaki adresleri arayarak işe başlayabilirsiniz.

    Ancak direkt sipariş vermek isterseniz şahsen bağlı olduğunuz İŞKUR İl ve İlçe Müdürlüğüne uğrayarak başvurmanızı şiddetle tavsiye ederim.

    İŞKUR siparişleri güncellendikçe eve paketleme için iş bağlantıları ve telefon numarası bilgileri sürekli olarak eklenecektir.

    İşkur telefon numarası: Telefon: 0312 216 30 00

    iskur-evde-sabun-paketleme-is-ilanlariPin
    İŞKUR Evde paketleme işi ilanları ve başvuru

    İŞKUR E-Şube‘de evde sabun paketleme işi iş ilanlarını da bulabilirsiniz. Aşağıdaki görsel örneğindeki gibi evde sabun paketleme işi veren firmalara ait iş ilanlarını arayabilirsiniz. Bu arada sisteme e-devlet hesabınız üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Lütfen kırmızı dikdörtgen olarak çizdiğim yerleri kontrol edin!

    Türkiye Geneli: Evde Paketleme İşi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

    Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, ambalaj işi arayanların değerlendirebileceği ilk uygulama modelidir. Evde sabun paketleme işi, Türkiye’nin her yerinde yapabileceğiniz bir evde ek iş şeklidir.

    Bu nedenle evlere verilen paketleme işini yaşadığınız mekanlarda rahatlıkla bulmanız mümkündür. Evde sabun paketleme işi iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

    1. 031221630
    2. 0312435156
    3. 0326225*27
    4. 041621611
    5. 0224225151
    6. 0232486162
    7. 0256512778
    8. 032232384
    9. 0332236082
    10. 0322515282
    firma-iletisim-bilgileriPin
    Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgisi

    Antalya için 0242243487 ve 0242229423 numaraları; Mersin için: 0324231250, Gaziantep için: 0342387190 Ev paketleme işi veren firmaların telefon numaraları uygundur. Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını çalışma saatlerine göre değerlendiriniz. Belirli saatler arasında arayınız.

    Evde sabun paketleme dolandırıcılığına karşı sizi uyarmak istiyorum! Kendilerini işveren olarak tanıtan ve ön sipariş veya depozito için para isteyen kişilere asla para göndermeyin. Bütün bu insanlar dolandırıcı. İşveren sizden asla para istemez. Belki referans için birinin adını sorun; ama asla soranlara göndermeyin çünkü onlar para istemiyor.

    OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVLERE ÇORAP PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023

    Fabrikalardan Kargo İle Tüm İllere Sipariş Gönderiliyor!

    sabun-kargoPin
    Evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları

    Evde paketleme işi ilanları için telefon numarası ve iletişim bilgilerini açıkladıktan sonra; Sabun paketleme işlerini fabrikalardan da yaptırabileceğinizin haberini paylaşmak istiyorum!

    • Kargo’nun sunduğu bu işlerde çalışmak isteyenlerin referans olması önemlidir. Daha önce bu işi yapmış bir arkadaşınız veya akrabanız varsa bu kişilerden mutlaka yardım alın. İşverenler size sabun malzemesini paketler halinde göndereceklerinden kesinlikle size güvenmek isteyeceklerdir.
    • Bu yerleri telefonla bile arayabilirsiniz; Size doğrudan evde paketleme siparişi vermezler. Ya İŞKUR’a gidip SMS ile onaylı sipariş alırsınız ya da tanıdığınız aracılığıyla fabrikalardan kurye ile sabun paketi alırsınız.
    • Evde sabun paketleme işi yapmak isteyenler için 2023 aktüel açık kontenjanları tek tek yazdım. Bunlardan birine başvurabilir veya iletişime geçebilir ve ek iş teklifleri alabilirsiniz.

    Evlere paketleme işi hizmeti veren firmaların anlaşmalı olduğu kargo firmaları şu şekildedir:

    • Sürat Kargo paketleme telefon numarası
    • Aras Kargo telefon numarası
    • MNG Kargo evde iş telefon
    • Yurt İçi Kargo firması

    Yukarıda sıralanan firmaların telefon numaralarına ulaştığınızda bu durum evlere sabun paketleme işi veren firmalar için geçerli değildir. Sadece anlaşmalı olduğunuz firma ile evinize gönderilen ürünlerin hangi kargo firması ile geleceğini söylemek istedim.

    Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

    evde-sabun-paketleme-isiPin
    Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

    Evde sabun paketleme işi için evde sabun paketleme işi iletişim adresi gibi adres bilgilerini paylaştım. Bu işi seçtiyseniz evde sabun paketleme işi yapanlar ne diyor?

    Yorumlara bakıldığında doğru firmalarla iletişime geçerek evde ek iş yapma imkanı bulanlar oldukça memnun. Yukarıda birkaç uyarıda bulundum.

    Dolandırıcılara karşı dikkatli olduğunuz sürece evde sabun paketleyerek evden para kazanabilirsiniz. Artık evlere sabun paketleme işi veren firmalarla çalışmaya hazırsınız!

    “Evde Sabun Paketleme İşi İletişim ve Başvuru- 2024” üzerine 4 yorum
    Yorum yapın