Adana Evde Paketleme İşi – 2024 – Ayda 10000 TL Kazanç

Adana evde paketleme işi ile Evden para kazanmak ister misiniz? Evde paketleme işi veren firmaları ve telefon numaralarını artık aramanıza gerek yok! Çünkü bu yazımda Adana’da evde ek iş veren işler için 2023yılı güncel bilgilerini paylaştım. Biliyorsunuz ki özellikle pandemi ile birlikte çoğu esnaf ve firma paketleme işçisi aramaya başladı.

Adana’da ev eşyası satan mağaza nerede diye merak ediyorsanız işte cevabı: sadece merkezde değil; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Seyhan ve Kozan gibi bölgelerde de ev işi olarak paketleyerek aylık 8.000-10.000 TL arası kazanabilirsiniz. Bilgileri tam olarak öğrenmiş olacaksınız….

Adana Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

adana-evde-paketleme-isiPin
Evde ek iş imkanı

Evde ek gelir elde etmek ve Adana’da yaşamak isteyen ev hanımlarına müjde! Adanalı ev hanımlarına iş imkanı yaratmak için başta iplik paketleme işi olmak üzere birçok tekstil ürünü Adana firmaları tarafından evlere gönderilerek, çalışmak isteyen ev hanımlarına ek gelir imkanı sağlanmaktadır.

Adana’da ne yapabilirim diye soruyorsanız, tam burada okuyorsunuz! Adana evde paketleme işinde ağırlıklı olarak tekstil malzemeleri kullanılsa da genel olarak aşağıdaki paketleme işlerini de yapabilirsiniz.

 1. Evde kına paketleme işi
 2. Evde nikah şekeri paketleme
 3. Çorap paketleme
 4. Evde plastik bardak paketleme işi
 5. Evde davetiye katlama işi
 6. Evde sabun paketleme
 7. Evde pamuk paketleme işi

Evde ek iş diye bir şey duymuşsunuzdur, örneğin Adana Tekstil Şehri olarak da bilinen bir şehirdir. Çukurova gibi binlerce hektar pamuk ekim alanına sahip bir ilde tekstil fabrikalarının sıkışık olması çok normal. Bu nedenle Adana’daki tekstil sektörü, evde çok çeşitli ek iş olanaklarına sahiptir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

evde-para-kazanma-yollari-adanaPin
Evde para kazanma yolları Adana

Adana’daki fabrikalar kendilerine düşen işleri üretemedikleri için para kazanmak isteyen ev hanımlarına bir nevi iş hacmi oluşturmuştur. Evde ek iş isteyen Adanalı hanımlar ve gençler ve evde kalmaktan sıkılanlar… Siz de bu fabrika ve atölyelerle iletişime geçerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Özellikle aynı renk kategorilerindeki iplik makaralarını ayırmak ve paketlemek evlerin en sık yaptığı işlerden biridir. Bu çalışma sırasında; Sıcacık evinizde oturuyorsunuz ve ipleri sırayla topluyorsunuz. İşin püf noktası, siparişlerinizi olabildiğince çabuk ve çabuk tamamlamaktır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÜCRETİ VE FİRMALAR

Ayrıca etiket kesim işini de sayabilirim. Adanalı fabrika sahipleri genellikle Çin‘den tekstil ürünlerini çok ucuza ithal etmektedirler. Ancak ürünler üzerinde Çinli markaların isimleri geçtiği için bu markaların kesilmesi gerekiyor.

Bu konuda fabrikalar, sözleşmeli komisyoncular aracılığıyla isteyenlere ek işler veriyor. Adana’da en çok yapılan ve para kazandıran işlerden biridir bu. Ambalaj işi güvenilir mi diye merak ediyorsanız taahhüt firmaları güvenilirdir diyebilirim. Ama başvurmadan önce araştırmanızı öneririm.

Adana Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

adana-evde-paketleme-isi-veren-firmalarPin
Adana evde paketleme işi veren firmalar

Evde para kazanma yolları artık birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu nedenle başta İŞKUR olmak üzere birçok firma Adana’da evde çalışma imkanı sunmaktadır. Siz de evinizin bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız; Kendi işçiliğinize göre paketleme işine başvurabilirsiniz.

Adana ev paketleme işi yapan firmalara seçeceğiniz sektöre göre başvuru yapmanız gerekmektedir. Ev hanımları için ek istihdam olanakları genel olarak yukarıda verilen örneklerle örtüşmektedir. Biraz sonra size bu işlere nasıl başvurabileceğinizi de anlatacağım. Nasıl başvuracağım diye endişelenmenize gerek yok.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE MUM YAPIP SATMAK VE MUM ÜRETİMİ NASIL YAPILIR?

Adana Evde Paketleme İşi Kazancı

Adana-evde-paketleme-isi-kazanciPin
Adana evde paketleme işi kazancı

Evde boks yaparak para kazanmak eskisi kadar zor değil. Pandemi krizini fırsata çevirmek sizin elinizde. Ayda gerçekten 8.000 TL veya 10.000 TL kazanmak istiyorsanız Adana’da ev paketleme işi yapan firmalarla iletişime geçerken günde kaç saat çalışacağınızı belirtmenizi öneririm.

Kazancınızı aşağıdaki gibi örneklerle hesaplayalım:

 • Diyelim ki Adana Organize Sanayi Bölgesi‘nde yerleşik bir firma ile anlaşmanız var. Paket başına 2,5 TL veriyorlar ve bir seferde 2000 paket istiyorlar. Bu işi ayda iki kez yapıyorlar. GELİRİNİZ: 10.000 TL.
 • Diyelim ki evde iplik temizleme işi buldunuz. Firma iş bitiminde size 7.000 TL vereceğini söyledi ve hızlı bir şekilde işinizi teslim ettiniz. Firma sizden memnun kalırsa 1.000 TL ek iş gönderebilir. Böylece KAZANÇINIZ 8.000 TL’dir.
 • Evde sabun paketlemeyi hiç düşündünüz mü? Bu şeyler de çok popüler. Ayrıca evde ek iş arayanlara bu işler yaz ayları gelmeden postalanır ve bu sayede iyi para kazanabilirsiniz. GELİRİNİZ: 6.500 – 7.500 TL
evde-is-imkani-adanaPin
Evde iş imkanı adana

TAVSİYE İÇERİK ➔ TÜRKİYE’DE OLMAYAN İŞ FİKİRLERİ – GÜNCEL

Evde düzenli olarak paketleme işini de yapmak isteyebilirsiniz. Firmalardan size gelen paketleme işini haftanın günlerine göre programlayarak ekstra iş yerine kalıcı bir iş haline getirebilirsiniz. Bu sayede daha az yorulur ve daha fazla performans alırsınız. Aşağıdaki tablodan günlük ve aylık kazancınızı, bir günde yaptığınız paket sayısı ile birlikte hesapladık.

Gün SayısıPaket SayısıHaftalık GelirAylık Gelir
3 Gün200 Paket1500 TL6000 TL
5 Gün200 Paket2500 TL10000 TL
7 Gün200 Paket3500 TL14000 TL
evde ek iş adana

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

evde-is-imkani-telefon-numaralari-adanaPin
evde iş imkanı telefon numaraları adana

Evet söz verdiğim gibi Adana’da ev paketleme hizmeti veren firmaların telefon numarası ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağım!

Adana ve ilçelerinde tekstilcilerin veya küçük konfeksiyon atölyelerinin daha çok evlere paketleme ve dikim yaptırdığını söyledim.

Küçük tekstil atölyeleri ise tezgah altı hanelere iş veriyor. Ama bu şirketler bile sigorta yaptırmıyor. Sonuç olarak, evlere ek iş veren kurumların adreslerini ve telefon numaralarını net bir şekilde bulmanız zor olacaktır. Bu işverenlere ulaşmanın iki yolu vardır:

 1. Şahsen bir işe başvurabilir ve evde paketleme işi istediğinizi söyleyebilirsiniz.
 2. Tanıdık/referans linkinden ulaşabilirsiniz.

Ancak ben sizler için biraz araştırma yaptım ve Adana’da evlere iş veren yerlerin telefon numaralarını buldum! Aşağıda sizlerle paylaşacağım bilgiler Adana bölgesindeki bazı hazır giyim atölyeleri ve dikiş fabrikalarının telefon numaralarını içermektedir. Bu sayılar ve bölgeleri şu şekildedir:

 • Kem** Tekstil San.ve Tic. A.Ş.: Çukurova – 0322 541 512*
 • Yay* Tekstil – Dikiş Atölyesi: Seyhan – (0322) 429 050*
 • Ad** Tekstil – Adana İş Kıyafetleri: Ceyhan – 032224464*

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE YEMEK YAPIP SATMAK YEMEKSEPETİ ÜZERİNDEN

Adana Evde İş İlanları

evden-davetiye-katlama-isi-adanaPin
evden davetiye katlama işi adana

Adana İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

İŞKUR evde paketleme işi Adana, İzmir, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi İŞKUR’un resmi internet sitesinde de bulabilirsiniz. Ev hanımlarına evden çalışma imkanı sunan İŞKUR ilk uğrayacağınız adres olabilir.

Peki İşkur üzerinden Adana paketleme işi yapan firmalara nasıl başvurabilirsiniz?

 • Adana evlerine paketleme hizmeti veren firmaların telefon numaralarına kadar detaylı bilgi alabileceğiniz bu sistemde en yakın İŞKUR binasına giderek detaylı bilgi almanız mümkün.

Ancak İŞKUR adı altında farklı kişilerle görüşmezler; Depozito isteyenlere güvenmemenizi ve senet imzalamanızı isteyenlerden uzak durmanızı tavsiye ederim! Çünkü İşkur peşinat istemiyor.

 • Ayrıca İŞKUR web sitesini ziyaret edin ve en son yayınları görün. İhtiyacınız olan ve size uygun olan açık pozisyonlar için buraya başvurun.
 • Daha sonra size geri döneceklerinden emin olacaklardır. İade yapıldıktan sonra firma bilmeniz gereken tüm bilgileri tarafınıza iletecektir.

Ev hanımlarına evde iplik paketleme ve kutulama işi için küçük işler vermek isteyen işletme sahipleri veya fabrikalar, İŞKUR üzerinden iş ilanları verebilir ve diğer internet sitelerine ilan vererek evde ek iş imkanı sunabilir.

Evden eve nakliyattan para kazanmak için özellikle iş ilanlarına bakarsanız İŞKUR üzerinden iş bulmaya çalışmalısınız. Adana İş Kur Müdürlüğü’nün de bu konuda iş imkanları sunduğunu düşünüyorum. Çünkü ev kadınlarının ekonomiye katkı sağlaması için İŞKUR’un bu tür işlerin tahsisinde aracılık yapmaya başladığını neredeyse kimse duymadı.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

TAVSİYE İÇERİK ➔ TRENDYOL LİNKİNDEN PARA KAZANMA- GÜNCEL

Adana Evde Ek İş İlanları İçin Google kullanın!

Google Haritalar’ı kullanmıyor musunuz? Ben öyle düşünmüyorum.

Google Haritalar yardımıyla bölgenizdeki şirketler hakkında tüm bilgileri bulabilir veya evinizde ek iş fırsatları sunabilirsiniz. O nasıl çalışır? O yüzden hemen söyleyeceğim. Burada herhangi bir dikkat var mı?

 1. Öncelikle Google’a “Adana Ev Ambalaj Firmaları” yazın ve Haritalar’a tıklayın.
adana-evde-paketleme-isi-veren-firmalar-1Pin
adana evde paketleme işi veren firmalar
  1. Daha sonra birkaç şirket ve atölye ile tanışacaksınız. Burada karşınıza çıkan firmaların hem telefon numaralarını hem de adreslerini görebilirsiniz.
  2. Bu firmalarla iletişime geçerek ev paketleme işi yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Bunun dışında kendi bölgenizde bir yer arıyorsanız haritalarda arama yaparken bunu belirtiniz. Örneğin Adana-Ceyhan’da Ev Ambalajları İşinde iş fırsatı arıyorsunuz. O zaman aşağıya bıraktığım resmi kontrol edebilirsiniz. Bu bölgedeki pamuk fabrikaları aradığınız iş için uygun olabilir.
  adana-ceyhan-pamuk-fabrikalariPin
  Adana-Ceyhan Pamuk Fabrikaları

  Kariyer Sitelerine Bakın

  adana-evde-ek-is-imkaniPin
  Adana evde ek iş imkanı

   Evde ek işler için bir diğer adres kariyer siteleri!!

   • sahibinden.com
   • jooble.com
   • Ayrıca Kariyer.net gibi iş ilanları sitelerinden Adana’da paketleme işi yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Mevcut ihtiyaçları olan kişiler bu web sitesinde boş pozisyonlar yayınlamaktadır. Tek yapmanız gereken bu sayfaları kontrol etmeye devam etmek ve bir iş bulursanız hemen başvurmak!!

   TAVSİYE İÇERİK ➔ TİKTOKTA PARA NASIL KAZANILIR? TÜM TAKTİKLER

   Adana evde paketleme işi yapan bir firma olarak aradığınız iş ilanlarının güvenilir olduğundan lütfen emin olunuz! Çünkü aylarca uğraştıktan sonra paranızı alamama riski her zaman vardır.

   Bu yazımda Adana evde paketleme işi yapan firmalar için gerekli tüm bilgileri sizlerle paylaştım. Dilerseniz YORUM bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak işverenlerin ve işverenlerin dikkatini çekebilirsiniz. Emin olun, birçok okuyucum bu tavsiyeyi alıp eve götürmek için ambalaj satın aldı!

   TAVSİYE İÇERİK ➔ RİSKLİ AMA PARALI İŞLER VE SICAK PARANIN DÖNDÜĞÜ İŞLER

   Ancak şunu da belirtmeliyim ki YeniBasvuru.com olarak evde fazla mesai yapmıyoruz; ancak size evden işverenlerle nasıl iletişim kuracağınızı göstereceğiz.

   Yazıyı tamamladıktan sonra Evde paketleme işi ile ilgili birçok detayı anlattığım bu yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

   Yorum yapın