Evde Paketleme İşi İZMİR – 2024 – En Çok Kazandıran İşler

Evde Paketleme İşi İzmir-2023 en iyi iş veren yerler olarak yazımıza giriş yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki İzmir ve çevresinde evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen binlerce insan var…

Biliyorsunuz evde para kazanmanın yollarından biri de hane halkına ek iş sağlayan şirketlerle ortaklık kurmaktır. Hem basit hem de kullanışlı olan bu iş modeli, ek gelir elde etmenin en iyi yoludur.

Peki Evde paketleme işi İzmir’de bu hizmeti veren firmalar derken neyi kastediyorum? Evet birazdan sizlerle bu firmaları tek tek paylaşacağım. Hatta size İzmir evde paketleme işi sunan firmaların telefon numaralarını da vereceğim.

Yani; Kemeraltı, Karşıyaka, Bornova, Menemen, Ödemiş, Çiğli, Bayraklı, Konak, Gaziemir, Torbalı, Buca ve Kemalpaşa lokasyonları İzmir’de ev paketleme işi yapan yerler için potansiyeli yüksek bölgeler!

Birazdan bahsedeceğim İzmir Kemeraltı’nda evlere iş veren istihdam sağlayan işlerin başlığına çok dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bu alanın bir evde paketleme işi başlatmak için çok faydalı olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca az önce bahsettiğim gibi evde paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarına ve adreslerine nasıl ulaşacağınız konusunda da tüyo verdim!

Başlamadan önce kısa bir bilgilendirme: Bu işlerden ayda +8.400 TL kazanmak mümkün. Peki nasıl kazanılır? Detaylar yazımın devamında!

Evde Paketleme İşi İzmir

evde-paketleme-isi-izmir-1Pin
Evde paketleme işi İzmir

Özellikle ev hanımları için evde paketleme işi İzmir konusunda onlarca farklı seçenek bulunuyor. Ev işlerine yardım etmek ve biraz tasarruf etmek isteyen hanımlar için çok basit işler için önerilerim var.

Bu arada ev hanımı olduğumu düşünmeyin, öğrenciyseniz bunları da yapabilirsiniz. Veya paraya ihtiyacı olan herkes aşağıda verdiğim işleri yapabilir.

Merak etmeyin evde iş imkanı seçeneklerini göstererek yazımı bitirmeyeceğim. Hala sana anlatacak çok şeyim var. Mesela İzmir’de paketleme yapan yerlerin kazanç miktarı ve telefon numaraları!

En Çok Paketleme İşlerine İhtiyaç Duyuluyor!

İzmir, Türkiye’nin yalnızca üçüncü büyük şehri değil; Aynı zamanda tekstil sektörü başta olmak üzere sanayi alanında da bir üretim merkezine dönüşmüştür. Sanayileşmenin artmasıyla birlikte bazı işler özel hanelere verilmeye başlandı diyebilirim.

Başta tekstil işi, paketleme, dekorasyon ve paketleme işi olmak üzere paraya ihtiyacı olan birçok kişi artık İzmir’de ek gelir elde etme telaşına girdi. Peki İzmir’de ev paketleme işi yapan yerler nerelerdir? Yazımın devamında bulabilirsiniz.

Başvuru yöntemlerini ve diğer hususları açıklamadan önce İzmir ve çevre illerde yaşayan kişiler için İzmir’de ilgili ev paketleme işi için şunları seçebilirsiniz:

 • Evde sabun paketleme işi
 • Ev yapımı kürdan paketleme işi
 • İplikleri kesin ve temizleyin
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde çorap paketleme işi
 • Evde bulaşık süngeri paketleme işi
 • Evde düğme paketleme işi
 • Evde inci paketleme işi
 • Evde tütün paketleme işi
 • Evde ütü yapmak

Evet yukarıda Evde paketleme işi İzmir için sipariş veren yerler için yapabileceğiniz evde iş fırsatlarından örnekleri sıraladım. Bu işleri nerede bulabilir ve ne kadar para kazanabilirsiniz? Ayrıntılar için aşağıdaki başlıklara bakın!

Evde paketleme işleri güvenilir mi?

Evde paketleme işi İzmir için güvenilir yerler ile anlaştığınız sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Burada dikkat edilmesi gereken kısım kimlik fotoğrafınızı isteyenlere ve ücret talep edenlere karşı dikkatli olun. İşletmelerin sizden depozito talep etmesine izin verilmez.

İzmir Evde Paketleme İşleri ile Ayda +8.400 TL Gelir!

izmir-evlere-is-veren-firmalarPin
İzmir evlere iş veren firmalar

İzmir’de evlere paketleme işi veren yerlerin detaylarına geçmeden önce size kazançlarınızdan bahsedelim. 2023 yılı için evde paketleme işi yaparak ayda ve haftada ne kadar para kazanabileceğinizi sizlere net bir şekilde anlattım.

Şimdi şöyle: İzmir’de evlere paketleme işi veren işler size aşağı yukarı aynı maaşları veriyor. Bu geliri çalışma saatlerinize ve iş yükünüze göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu soruyu size bir örnekle açıklayayım isterseniz?

ÖRNEK: Karşıyaka’da yaşayan bir ev hanımısınız. Günde 10 saat çalışmak için zamanınız var. Evde paketleme işi sunan bir şirket kurdular ve birlikte iş yapmaya karar verdiler. Haftada 6 gün, günde 10 saat evde çorap toplayabileceğini söyledin ve kabul edildin. Bu şirket sizden haftada 1000 çift çorap paketlemenizi istedi.

Bu da 1 ayda 4.000 çift çorap demektir. Günde 150 çift çorap poşetleyebilmeniz için bu işi yapıyorlar. Ay sonunda İzmir evde çorap paketleme işi ile bir kadın olarak yaklaşık +8.400 TL kazanacaksınız.

Firmalar Ödemeleri Nasıl Gerçekleştiriyorlar?

Çoğu şirket banka hesaplarına ödeme yapar. Bazı firmalar paketleme işini teslim ettikten sonra ödemeyi bizzat yapabilmektedir. Şirketle nasıl etkileşim kurduğunuza bağlı olarak farklılıklar olabilir.

Şimdi isterseniz İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler konusuna tekrar dönüş yapalım.

İzmir’de Evde İş Veren Yerler – 2023 Güncel

Biliyorsunuz İzmir çok büyük bir şehir. Nüfus yoğunluğu da yüksektir. Dolayısıyla bu şehirde evlere paketleme işi sunan birçok firma bulunmaktadır. Yani yukarıda verdiğim evde ek iş örneklerini aşağıda sıralayacağım firmalar aracılığıyla bulabilirsiniz.

İzmir’de evde çalışan yerler nereler?

Ev istihdam eden şirketler daha çok bazı bölgelerde yoğunlaşıyor. Kemeraltı, Bayraklı, Karşıyaka ve MTK’daki çarşılar işin yoğun olduğu ilçeler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Esnaf ve dükkân zengini İzmir’de 2023’den itibaren evde paketleme işi alınabilecek yerler bunlar! Ayrıntılara bir göz atalım

İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

izmirde-evde-paketleme-isiPin
İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

Kemeraltı Kapalı Çarşı’da paketleme işleri özellikle pandemi döneminde oldukça rağbet görüyor. Neden? Çünkü Kemeraltı’nda hiçbir şey yok! Kemeraltı Çarşısı çevresinde evde paketleme işi alabileceğiniz her türlü ürün ve eşyayı satan yüzlerce dükkan var.

İzmir’de evlerin dolup taştığı bir numaralı mekan olan Kemeraltı, tekstil, hediyelik eşya, takı, aksesuar ve süs eşyalarının satıldığı dev bir çarşı gibi.

İzmirliler özellikle düğün gibi organizasyonlardan önce buraya hac ziyareti yapıyor. Ve ayrıca; Alsancak, Çankaya ve Kemer civarı da evde ek iş bulabileceğiniz firmalar için çok uygun! Bu işyerleri, müşterilerinin siparişlerini yerine getirmek için ev işyeri isteyenlere de belli bir ücret karşılığında iş veriyor. Bu çalışmanın başında;

 • Ggelinlik boncuk yapıştırma,
 • Evde kına paketleme işi
 • Ev süs ve kokulu sabun paketleme işi
 • Davetiye katlama ve ev dekorasyonu
 • Evde boncuk ve tespih dizme işleri
 • Sünnet, nişan gibi özel günlerde verilen takılar

Elde edilecek gelir yukarıda belirttiğim gibi değişkenlik göstermektedir. Bazı hanımlar çok ucuza iş bulabilirler. Evde yüzlerce iş yapmalarına rağmen günde en fazla 100-200 TL kazanıyorlar. Ancak iş emri alırsanız; Müzakere etmek zorundasın ve emeğinin karşılığını gerçekten almak istiyorsun.

izmirde-evde-nikah-sekeri-paketleme-isiPin
İzmir evde paketleme işi

İyi bir iş ile günde yaklaşık 300-400 TL kazanmak mümkün. Komşularınız veya tanıdıklarınız varsa onlarla iletişime geçip ek bilgi isteyebilir veya İzmir Kemeraltı esnafıyla iletişime geçip iş isteyebilirsiniz.

DİKKAT: Evde Paketleme işi İZMİR adı altında sizden depozito gibi belli bir miktar parayı teminat bahanesiyle bırakmanızı isteyen kişilere kredi vermeyin!

İzmir Karşıyaka’da Evlere İş Veren Yerler

Evlere paketleme işi İzmir’de iş veren yerler daha çok bazı bölgelerde yoğunlaşıyor. İzmir bölgesinde evden eve nakliyat işi yapabileceğiniz yerler Kemeraltı ile sınırlı değil. Hiç Karşıyaka Çarşısına gittiniz mi? Burada evde ek iş bulabileceğiniz onlarca küçük usta var.

Evlere paketleme işi İzmir iş veren yerler için tercih edebilir, sabunculara gidip evde sabun paketleme yapmak istiyorum diyebilirsiniz.

Ayrıca İzmir Kemalpaşa, Gaziemir, Torbalı’da evde iş imkanı veren firmalar arıyorsanız bu bölgelerde zeytinyağı fabrikalarına rastlamanız mümkün. Bu nedenle ister Kemalpaşa’da ister diğer bölgelerde evde zeytinyağı sabunu paketleyebilirsiniz.

Sizlere evde paketleme işi İzmir hakkında detaylı bir Youtube videosu da bırakıyorum.

https://youtu.be/mY7LvaY4kDk
Evde Mandal Paketleme İşi

İzmir Bayraklı ‘da Evlere İş Veren Yerler

İzmir’in Bayraklı Belediyesi’nde yaşayanlar için bu ortamda evde ek iş yapma imkanları daha çok evde vida paketleme, evde çivi paketleme ve maket bıçağı paketleme gibi küçük aletlere yöneliyor.

İzmir Bayraklı’da evlere iş veren yerler ağırlıklı olarak liman ve sanayi bölgelerine yakın konumlanıyor. Ayrıca İzmir’deki Gıda Çarşısı lokasyonu evde paketleme işi yapabileceğiniz firmalar için uygundur.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

İzmir’de Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir’de ev paketleme işi yapan firmalara nasıl ulaşılır bundan bahsedeceğim. İlk olarak, en çok nerede part-time iş bulabileceğinizden bahsedeceğim. Daha sonra hangi firmalara nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağım. İzmir’de evlere koli siparişi veren yerlerin adres bilgilerini listeliyorum!

 • Konak
 • Basmane
 • Alsancak
 • Şirinyer
 • Gaziemir
 • Bornova
 • Buca
 • Karabağlar
 • Karşıyaka
 • Çiğli
 • Menemen

Ayrıca Google Haritalar bölümünü ziyaret ederek evde paketleme işi İzmir yazarak hizmeti veren yerlerin adres ve telefon numaralarına da ulaşabilirsiniz. İşte size görsel bir örnek!

karsiyaka-harita-gorunumuPin
İzmir evde paketleme işi veren firmalar

İzmir MTK Evde Ek İş 

İzmir evde ek iş veren firmalar denilince akla ilk gelen yerlerden biri MTK. MTK, İzmir’de tekstil alanında liderdir. Bu nedenle size MTK hakkında güzel bilgiler vereceğim.

Evde ek iş MTK lokasyonu olarak bilinen bölge, İzmir Torbalı, Gaziemir, Buca veya Ödemiş gibi ilçelerin aksine evde birçok ek iş imkanı da sunuyor. Tekstil sektöründe firmalar evde ek iş yapacak ve işlerini azaltacak elemanlar arıyor. Öyleyse neden buradaki yan işlerden biri olmasın?

MTK, İzmir Çamdibi bölgesinde bir sitedir. Burada tekstil atölyelerinden iş alabilirsiniz. Çünkü MTK firmalarının büyük çoğunluğu tekstil firmalarıdır. Ayrıca müteahhitlerden ek sipariş alma şansınız çok yüksek.

OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE NE YAPIP SATABİLİRİM? EVDE YAPIP SATILACAK ŞEYLER

Örneğin, MTK’ya geri dönersek, sadece hafta sonları çalışabilir ve MTK’dan bir paketleme işi alabilirsiniz. Örneğin giyim/tekstil paketleme işi verilmiştir. Paket başına 1 TL alıyorsunuz. İsterseniz size bunun gibi bir tablo üzerinden örneklerle anlatayım.

Evde Paketleme İşiPaket Birim FiyatPaketlenenGünlük GelirinizAylık Geliriniz
Evde Tekstil Paketleme İşi2,5 TL100 adet250 TL7.000 TL
Evde Çorap Paketleme işi3 TL100 adet300 TL8.400 TL
Evde Maske Paketleme İşi3 TL100 adet300 TL8.400 TL
Evde Ütü Yapma İşi4 TL100 adet400 TL11.200 TL
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi4 TL100 adet400 TL11.200 TL

Tabloda belirttiğim gibi, işinize göre ücret alacaksınız. Bu parayı almak tamamen size kalmış.

Ayrıca bir detaydan daha bahsetmek istiyorum: MTK normalde sadece hafta sonları iş veriyor. Bu tür kısa vadeli işlerin işe alınmasının nedeni, daha az zamanda daha çok iş yapmaktır. çünkü parça iş ile paranız ona göre belirlenir. Birazdan burada nasıl başvuru yapacağımdan bahsedeceğim. Merakınız uyandı mı?

O zaman devam et…

İzmir Evde Paketleme İş İlanları

Evlere iş veren yerler genelde internet üzerinden o işleri vermiyor. Direk mağazaya, depoya veya işyerine gidebilir, toplantıdan sonra evde paketleme işini yapabilirsiniz. Ancak bazen acil eleman arayan işverenler internet üzerinden iş ilanları verebilmektedir.

Yayınlanan bu adresler, genellikle güvenilir reklam siteleri olan İŞKUR E-Şube ve Indeed.com gibi web siteleridir. Evet yanlış okumadınız. Ayrıca İŞKUR aracılığı ile Evde Paketleme işi İzmir ‘de alarak da para kazanabilirsiniz.

2023 İŞKUR evde paketleme iş İlanlarına aşağıda verdiğim linkten ulaşabilirsiniz. İzmir’de evlere paketleme işi veren kuruluşlar bazen bu sitelerde iş ilanları verebilmektedir.

Evde paketleme işi İzmir ilanlarına İŞKUR, MTK internet sitesi ve kariyer internet siteleri üzerinden de başvuru yapılabilir. İhtiyacınıza göre sizden bilgi isteyecekler, bazen ürünleri size kargo ile gönderecekler, bazen de bu işi atölyede yapabilirsiniz.

evde-paketleme-isi-iskur-ilanlari-izmirPin
evde paketleme işi izmir

Aşağıdaki İŞKUR linkinde il seçimini İZMİR, meslek seçimini Paketleme işçisi veya türevlerini seçip arama yaptıktan sonra yukarıdaki görselde görüldüğü gibi aktif iş ilanları karşınıza çıkacaktır.

Evde Paketleme İşi İzmir İŞKUR iş ilanları için TIKLAYINIZ.

Evde Ek İş Veren Yerler Güvenilir mi?

Eminim bu yazıyı okurken aklınızda bu soru vardır. Bu doğal. Çünkü bu dönemde çok sayıda kötü niyetli insan var. Bu yüzden kimseye güvenmemiz zor. Evde Paketleme işi İzmir firmaları güvenilir mi?

MTK, Konak-Kemeraltı veya Gaziemir gibi ilçelerde evde ek iş imkanı sağlayan firmalar ve atölyeler güvenilir… Neden? Çünkü bu yerler oldukça büyük ve bilinen firmalardır. Ancak İzmir evde ek iş başvurusunda bulunuyorsanız mutlaka dikkat edin.

Evden İş Fikirlerim kategorimizi ziyaret ederek birçok evden iş fikri ile sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

İzmir Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

izmir-evde-paketleme-isi-telefon-numarasiPin
izmir evde paketleme işi telefon numarası

Türkiye’de pek çok kişi evindeki diğer işverenlerin adreslerini, iletişim bilgilerini ve hatta telefon numaralarını aramaya devam ediyor. Aslında yukarıda da söylediğim gibi Kemeraltı ustalarına gidip bizzat başvurursanız evde nikah şekeri, evde düğün süsü alabilirsiniz.

Son olarak, size evde paketleme işi İzmir için birkaç adet İzmir evde paketleme işi mağazası telefon numarası bırakacağım!

 • 0232237269
 • 0232441045
 • 0232486162
 • 0232441045

İşte İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları. İşletme telefon numaralarını bulmak için Google Haritalar’da işletmeleri de arayabilirsiniz. Böylece İzmir’de ek istihdam sağlayan firmalar için daha fazla firmaya ulaşabilirsiniz.

İzmir Evde Ek İş Yorumları

Sizler için hazırladığım tüm bu bilgiler evden çalışma ve bu işler sayesinde ek gelir elde etme imkanı bulmuş kişiler tarafından onaylanmıştır.

Şimdi bu bilgiyi bilmeniz ve doğrulamanız için bazı kişilerin yorumlarını buraya ekliyorum. İşte İzmir ek evde çalışma yorumları:

Hasan Berber: “İki yıldır evde paketleme yapıyorum. MTK web sitesi aracılığıyla şirketlerle iletişime geçtim, bu nedenle hafta sonları düzenli olarak kıyafetleri katlayıp paketliyorum. Ben bu işi atölyede yapıp teslim ediyorum. İşten çıkar çıkmaz maaşımı alıyorum. Asıl işim güvenlik ama bu part-time iş sayesinde asgari ücret kadar kazanıyorum.”

Ayşe Sarı: “Dört aydır işsizim. Daha sonra İzmir’de evde paketleme hizmeti veren firmalar nerede diye araştırırken bir iki ilana rastladım. Sonra bana düzenli olarak çorap göndermeye başladılar. Dört aydır sadece ev paketleme işi yaparak ayda 4.000-5.000 TL kazanıyorum. Başka bir işim olmasına rağmen evde paketleme işi kendi başına oldukça iyi para kazanıyor. “

Emin Demir: “Paketleme işiyle evde bir arkadaşım sayesinde tanıştım. En başta emekliyim evde boş boş oturmaktansa böyle bir iş bana iyi gelir dedim. Gelirim her ay değişse de aldığım para oldukça iyi ve bana yetiyor. Evde paketleme işi sunan firmalar arıyorsanız doğru yoldasınız. Bunları mutlaka yapmalısınız.”

Evde Paketleme işi İzmir hakkında artık bilginiz var! Web sitemizdeki bilgiler sadece referans amaçlıdır. Tek amacımız iş aramanızda size destek olmaktır. Web sitemizde ilan edilen ve bizim için geçerli olmayan hiçbir iş yoktur. Ancak evlere ek iş veren firma ve kişilerin size ulaşabilmesi için YORUMLAR kısmına bilgilerinizi bırakabilir, düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki ilginizi çekebilecek, sizler için özenle hazırladığımız içeriklerimize göz atabilirsiniz.

“Evde Paketleme İşi İZMİR – 2024 – En Çok Kazandıran İşler” üzerine 6 yorum
Yorum yapın