Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2024 – GÜNCEL

Bu yazıda Türkiye’deki evde paketleme işi veren firmalar 2023 hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizlerle paylaşıyorum. Ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği evde paketleme işi seçeneklerinden ayda 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Eve iş veren firmalarla mümkün…

Ev hanımlarına ne dediğime bakmayın; evden çalışma Packen öğrenciler, emekliler ve ek gelir arayan herkes için uygundur! Hadi, evde paketleme ile sende kazan!

Bu şirketlerle evde aklınıza gelebilecek başka bir iş fikri oluşturabilirsiniz. Ama ne? Merak etmeyin hepsini tek tek anlattım.

Evde çalışmak istiyorsanız paraya ihtiyacınız var, doğru yere geldiniz. Paketleme işleri sunan şirketlerle nasıl iletişime geçeceğinizi, evde ek işler için hangi yolları izlemeniz gerektiğini ve bu işlerden ne kadar para kazanabileceğinizi yakında öğreneceksiniz.

Bu arada nerede yaşıyorsun? İzmir, İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Muğla, Gaziantep, Diyarbakır, Van, Bitlis, Deniz, Adana, Antalya… Fark etmez! Bundan sonra ne yapabilirim diyenlere verdiğim her tavsiye 81 il için de geçerli. Fabrikalardan evlere iş sağlayan firmalarla çalışmak bu yazıdan sonra sizin elinizde.

O halde hiç vakit kaybetmeden başlayalım. İşte Evde paketleme işi sunan 2023 şirketlerinin tam listesi!

Okurlara Önemli Uyarı! Lütfen yazıyı sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. Özellikle farklı platformlarda ev eşyası satan yerler hakkında pek çok gerçek dışı bilgi bulunduğu için iş arayan kişiler dolandırıcılıklarla karşı karşıya kalabiliyor.

Nerede iş bulabileceğinizi, paket iş tekliflerini, iletişim bilgilerini, ne kadar para kazanabileceğinizi ve işi ortalama ne kadar sürede bitirebileceğinizi en doğru şekilde bu yazıda anlattım! Evde paketleme şirketleri ve bilmeniz gereken diğer şeyler için okumaya devam edin…


OKUMANIZDA FAYDA VAR > İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? 2023

Ev paketleme şirketleri güvenilir mi?

evde-paketleme-isi-veren-firmalarPin
evde paketleme işi veren firmalar

Ev paketleme işi yapan firmalarla çalışmayı düşünüyorsanız ama kararsızsanız bu başlıktaki soru işaretinizi siliyorum.

Ev paketleme şirketleri güvenilir mi?

Firmalara doğru kanallar ve iletişim adresleri ile ulaşırsanız güven sorunu yaşamazsınız. Ancak bu iş popüler hale geldikçe dolandırıcılar bu fırsatı değerlendirmeye çalışıyor. Bu yüzden ayarlarken çok dikkatli olmalısınız. Sizden ödeme ve ayrıntılı banka bilgileri isteyen insanlardan uzak durun.

Güvenmediğiniz kişilere IBAN verebilirsiniz… T.C. vermek. Numaranı verme. Depozito isteyenlere inanmayın.

Kısacası dikkatli ve tedbirli olduğunuz sürece evde paketleme hizmeti veren firmalarla çalışabilirsiniz. Aşağıda hangi firmaların ev için paketleme işi sunduğunu size daha önce anlatmıştım. İşte evde güvenle para kazanmanın bilgileri.


OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÜCRETİ VE FİRMALAR

Evde hangi paketleme işlerini yapıyorsunuz?

Evde paketleme mağazaları sunan şirketlerin seçenekler açısından çok cömert olduğunu düşünüyorum. Size birkaç farklı iş sunarak; şu ya da bu için evde fazladan çalışma konusunda ısrar etmezler. Herhangi bir sektördeki herhangi bir şirketten alabileceğiniz çeşitli ev paketleme işleri vardır.

Daha önce de söylediğim gibi aşağıda tüm çalışmaları listeleyeceğim; Bunu Artvin, Kocaeli, Bartın, Zonguldak, Tekirdağ, Çanakkale, Kütahya, Niğde, Bolu, Sinop gibi ortalama nüfus yoğunluğuna sahip şehirlerde de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ama ondan önce size evde paketleme işi sunan şirketlerde alabileceğiniz işleri göstermek istiyorum!

Evlere verilen tüm kaplama işlerini yukarıda listeledim. Makalelere tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Güvenilir ev paketleme işi için hepsini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak evde paketleme yapan firmaların en yaygın işinin sabun ve kına paketleme olduğunu belirtmeliyim.

Neden?

Süs amaçlı üretilen kokulu sabunların paketlenmesine büyük ihtiyaç vardır. Bu dükkanda yapmanız gerekenler kısaca: Bu büyük kalıp sabunlar evde küçük kalıp sabun haline getirilip size bırakılan paketleme malzemeleri ile paketleniyor.


OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ İLETİŞİM VE BAŞVURU- 2023

Bu arada kınanın düğünlerde ve kına gecelerinde küçük paketler halinde hazırlanabilmesi için dükkan sahibi size kilolarca kına verecek ve kararla küçük poşetlere koyulmasını isteyecektir. O işte yapılan iş kadar kazanç olacaktır.

İş yapma konusunda seçici değilseniz, uygun bir iş yeri oluşturabilir ve tüm alanları toplayabilirsiniz. Paketleme işini evinizin rahatlığında yapabilirsiniz. Yeter ki evde paketleme işini sunan firmalarla iletişime geçin.

Ev paketleme işi mi arıyorsunuz?

O halde evde paketleme işiyle ilgili bu videoyu mutlaka izleyin!

YouTube video
evde paketleme işi veren firmalar için kısa bir video

Evde paketleme işi nasıl bulurum?

Evde paketleme işi alabilmek için bu işi veren firmalara ulaşmak gerekmektedir. Evlere paketleme hizmeti veren firmaları İŞKUR‘da veya Facebook’un ek iş gruplarında bulabilirsiniz.

Firmalara nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda detaylı olarak anlatayım.


OKUMANIZDA FAYDA VAR > İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

Ev paketleme şirketleri nerede?

Bu süre zarfında hepimizin evde ek gelir kazanması gerekiyor. Eve paketleme sağlayan firmalar aracılığıyla satın alabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz işleri yukarıda listeledim. Peki bu işleri nereden alıyorsunuz – nasıl alıyorsunuz? Bu firmaları nasıl buluyorsunuz? Bu işler nerede? İşte cevaplar!

Evde paketleme hizmeti veren firmalar başlıca şunlardır: tekstil atölyeleri, kimya sanayi fabrikaları, plastik ve ambalaj üreten fabrikalar, ilgili dükkan ve sanatkarlar, yedek parça üreten fabrikalar, zeytinyağı fabrikaları, tütün fabrikaları.

Siz de evde paketleme işi yapmak istiyorsanız bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Tekstil atölye evleri ile iş yapan şirketler

Evde paketleme işi veren firmalar arasında tekstil atölyeleri de bulunmaktadır. İstanbul’un Zeytinburnu, Esenyurt, Bağcılar, Fatih, Sultanbeyli, Merter gibi semtlerinde oturanlar en yakın tekstil atölyelerine gidip eşya paketlemek istediklerini beyan ederlerse şansı yakalayabilirler. Tekstil atölyelerinin çoğu şu anda ev işi üretiyor.

Üretilen ürünler ev hanımlarına teslim edilerek son aşamaya getirilir. Emin olun şu anda İstanbul ve diğer illerdeki tüm tekstil işleri bu şekilde yapılıyor.

Ayrıca şehir merkezindeki atölyelere gidip Evimde bavul hazırlamak istiyorum diyebilirsiniz.. Bu alt başlıkla ilgileniyorsanız, evde dikiş sunan şirketler hakkındaki makalemi okumanızı öneririm.

Plastik ve ambalaj üretim tesisleri evleri meşgul edebilir!

Plastik ve ambalaj fabrikaları evde paketleme işini en çok yapan işletmeler arasında yer alıyor. Örneğin plastik bardak, pipet, çatal, kaşık gibi ürünlerin paketlenmesi işlemi insanlar tarafından gerçekleştirilir. Bu firmalara ulaşarak evden çalışabileceğinizi onlara bildirebilirsiniz. Yazının devamında ev paketleme firmasının telefon numarası ve iletişim adresleri hakkında bilgi vereceğim.

Bölgenizde paketleme işi yapanlardan yardım isteyin!

Özellikle evde ek iş arayan ev kadınlarının yardımıyla, on binlerce ev hanımı artık yeni istihdam fırsatları buluyor. Öncelikle kendi sosyal medya hesabınız üzerinden veya telefonla arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza bu işi yapan biri olup olmadığını sormalısınız.

Kendileri yapmasalar da mutlaka evde yan işler yaparak para kazanan bir arkadaşları vardır. Örneğin İzmir ve çevresinde bu işi yapan bizzat tanıdığım birçok kişi var. Bu arada İzmir’de Evlere Paketleme Görevi Veren Yerler başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Böyle birini tanıyorsanız, onlardan yardım istediğinizden emin olun. Onlar da ev istihdam eden firmalarla iletişim ve iletişim noktasında size aracılık etsinler. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ait bilgilere ulaşmayı deneyin.


OKUMANIZDA FAYDA VAR > ADANA EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – AYDA 10000 TL KAZANÇ

Düğün malzemeleri ve hediyelik eşya dükkanlarıyla konuşun!

Ev eşyası paketleyen firmalar arasında özel günler için çalışan firmalar da bulunmaktadır. Kına gecesi, sünnet, düğün gecesi gibi özel günler için çeşitli hediyelik eşyalar satan dükkanlar, genellikle bu ürünleri ev hanımlarına hazırlatıyor. Bebek doğum süslemeleri, kına gecesi için kına paketleme, nikah şekeri paketleme, magnet gibi süs eşyaları yapma ve paketleme gibi birçok paketleme işi evlere verilen görevler arasındadır.

Bu nedenle Bursa’da yaşıyorsanız Kapalı Çarşı Çanakkale’de yaşıyorsanız Aynalı Çarşı, İzmir’de yaşıyorsanız Kemeraltı Eskişehir’de yaşıyorsanız Hamyolu, Antalya’da Kapalıyol gibi yerleri ziyaret ederek evde ek iş bulabilirsiniz.

Bu işlerle ilgileniyorsanız, tanıdığınız hediyelik eşya satan esnaflarla yüz yüze görüşün. Bir iş istediğinizi, işi bitirebileceğinizi ve zamanında eve teslim edebileceğinizi belirtin. Bazı işletme sahipleri, ya kendisi yaptığı için ya da başka bir yerde yapmaya söz verdiği için paketleme yapamayacaklarını söylese de, yine de başka şirketlere sorarak şansınızı deneyebilirsiniz. Mutlaka kendinize uygun bir iş bulacaksınız.

Fabrikalardan evlere istihdam 2023

Evde paketleme işi veren firmalar için fabrikadan evlere paketleme teslimatı yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İlinizde pamuk ve iplik başta olmak üzere tekstil üretimi yapan fabrikalar varsa bu fabrikalara bizzat başvurmanız gerekmektedir. Fabrikalar işçileri iki şekilde çalıştırır:

  1. Fabrika çatısı altına paketleme işçisi alarak istihdam sağlar.
  2. Ek gelir isteyenlere evde eşya toplama görevi vererek çalışma imkanı sunuyor. Başvurmadan önce evden çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Denizli, Adana, Manisa gibi şehirlerde oturanlar bu işlere daha hızlı ulaşabilirler. Çünkü bu tür tekstil fabrikaları bu illerde yoğunlaşmış durumda. Fabrikalarda çalışan tanıdıklarınız varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Evlere iş olup olmadığını fabrikadan öğrenip ona göre evde paketleme işine başvurabilirsiniz. Şimdi size hangi firmalara başvurabileceğinizi anlatayım.

Fabrikadan evde paketleme işi veren firmalar:

  1. Plastik ve ambalaj fabrikaları
  2. Kimya sanayi fabrikaları
  3. seramik fabrikaları
  4. Plastik boncuk ve düğme yapan yerler
  5. Zeytinyağı üreten fabrikalar
  6. Tekstil atölyeleri
  7. Yapı malzemesi tedarikçileri
  8. Batarya fabrikaları

Onlarca fabrika ve şirket örneği sıralayabilirim. Bir düşünün: evde eşyalarını toplayarak para kazanmak için ne yapabilirsin? Ne de olsa harika şeyler olamaz, değil mi?

Uyarı: Fabrikalardan evlere işçi kiralayan firmaların telefon numaralarına ulaşsanız bile, ne kadar ararsanız arayın, bu hatlardan iş bulamazsınız. Daha kişisel olarak yapacağınız uygulamalar ile olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz.

Ev için güvenilir işverenler

Evde ekstra iş için paketleme yapmayı düşünüyorsanız güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Bunun için gözlerinizi açmalısınız. Sizi dolandırabilecek kayıt dışı firmalardan uzak durmalısınız. Daha önce güvenilir ev işverenleri için çalıştıysanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Evde paketleme işinin asla kurbanı olmayacaksınız.

Evde güvenilir paketleme için size iş verecek güvenilir firmaları bu başlık altında listeledim!

LC Waikiki Genel Merkezi

LC Waikiki markasını duyan var mı? En güvenilir firmalar arasında yer alan LC Waikiki ile paketleme işi yapabilirsiniz. Giyim markası olarak her geçen gün büyüyen marka artık ev dekorasyon ürünleri de satmaktadır. Sonuç olarak, büyüyen markanın da kalıcı olarak paketleme işine ihtiyacı var. Evet! LC Waikiki ürünlerini paketleyerek para kazanabilirsiniz…

LC Waikiki ile nasıl ev sargısı yapabileceğinizi görelim. Bu konuyla ilgili tüm detayları size anlattığım bir yazı var: LC Waikiki Homes Business Bu yazıyı okuyarak güvenilir bir ev paketleme işi yapabilirsiniz.


OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE PAKETLEME İŞİ İZMİR – 2023 – EN ÇOK KAZANDIRAN İŞLER

Koton Evde Paketleme

Eve iş veren güvenilir firmalar arasında yer alan bir diğer firma: Koton. Giyim mağazaları arasında oldukça popüler olan bu firma, güvenilir paketleme işleri ile para kazanmanızı sağlar. Çeşitli müteahhitlik firmaları aracılığı ile Koton sigortalı eve paketleme işlemini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca aylık 5.000 TL kazanma fırsatı ile. Bunu nasıl yapacaksın? Bu konu uzun olduğu için tüm detayları ayrı bir yazıda anlattım. Koton Fabrika Evlere Ek İşler yazısından her şeyi öğrenebilirsiniz. Güvenilir bir ev paketleme işini bu şekilde yürütebileceksiniz!

Güvenilir evde paketleme için önerebileceğim bir yöntem var. Evde paketleme işi veren firmaları için İŞKUR ile işbirliği yapabilirsiniz. Bazı firmalar evlere paketleme işi yaptırmak için İŞKUR ile anlaşma yapıyor. İŞKUR aracılığıyla evde de paketleyebilirsiniz. O nasıl çalışır? Aşağıda ayrıntılı olarak anlattım.

Evdeki güvenilir işverenleri listeleyen makalemi okuyarak da daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşletmesi

İŞKUR ev işi yapar, duydunuz mu? Evde paketleme işi yapan firmalar başlığında İş Kur’a’yı es geçmek istemedim. Peki İş Kur evlere nasıl iş veriyor? Şimdi yukarıdaki şirketler, fabrikalar ve atölyeler İŞKUR ile anlaşarak işçi alıyor. Yani Türkiye İş Kurumu’nun uygun gördüğü kişileri ek iş vererek işe alıyorlar diyebilirim.

İŞKUR’a evde paketleme işi için nasıl başvurabilirim?

İŞKUR Ev Paketleme işine iki şekilde başvuru yapılabilir. Birincisi İŞKUR E-şubesine kayıt olmak, ikincisi ise size en yakın İŞKUR şubesine gidip kayıt yaptırmak.

Bunun için çarşıya gidip evlere ek iş verecek yerler aramanıza gerek yok.

Aynı zamanda, şu anda hangi federal eyaletlerin evde paketleme işleri olduğunu da buradan öğrenebilirsiniz. Son olarak, İŞKUR Evde Paketleme İş Başvuru Formu nasıl doldurulur? başlıklı bilgilendirici ve ufuk açıcı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Ek bilgi: İş Kur Paketleme işi sahibi iseniz sigortanız da kısmen ödenir. Devlet destekli şirketlerle anlaşma yapıldığından, maaşınızın veya gelirinizin paketlenmesini sağlayan şirket sigortanızın bir kısmını, devlet ise sigortanızın bir kısmını karşılayacaktır. Ayrıca bir iş takas aracı olduğu için paranızı ödememek gibi bir şansınız da yok. Evde paketleme işi veren firmalarla çalışırken dikkatli olun.


OKUMANIZDA FAYDA VAR > EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

Nakliye ile evde paketleme hizmeti sunan yerler var mı?

Kargo ile ödev veren firmalar var mı? Türkiye’de her il İstanbul, Bursa, İzmir (Tekstil Kentleri) gibi ambalajın bol olduğu iller kadar şanslı değil. Bu şehirlerden uzak illerde yaşayanlar da canları isterse evlerine tıkabilecekleri bir iş olup olmadığını merak ediyor olabilirler.

Bu kişiler için size şunu söyleyeyim: Firmalar paketleme işini fason yaptırırken, bir yandan da sevk ettikleri malları paketledikten sonra eksiksiz ve eksiksiz teslim almak isterler. Bunun için işi yapan insanlara güvenebilmelidir. Evde paketleme şirketleri, birlikte çalıştıkları insanlara güvenmek ister.

Evini tanımadıkları, tanımadıkları kişilere güvenmezler, kargo ile mal göndermezler. Ancak daha önce birlikte çalıştıkları ve güvenebilecekleri kişiler olduğunda kargo ile gönderip paketledikten sonra geri alabilirler.

Evde paketleme yaparak ne kadar para kazanabilirsiniz?

Evde paketleme işi yapan firmalarla çalışarak ne kadar para kazanabileceğinizi hesaplamak isteyebilirsiniz. Ancak bahsedilen iş için standart bir gelir olmayacağını söylemeliyim.

Evde paketleme ne kadar işe yarar?

Her gün ne kadar paketlediğinize bağlı olarak, geliriniz değişecektir.

Sonuç olarak günde 1.000 kına paketleyen ile günde 2.000 kına paketleyen kişinin aldığı ücret aynı değildir. Yine de genel bir hesap yapacak olursam; Günde 5-6 saat çalışan biri için eve paketleme işlerinin geliri günlük 70-100 TL arasında değişirken; Günde 10 saat çalışan biri için 150-200 TL arasında herhangi bir yer olabilir.

Bu arada, kazandığınız ücreti belirleyen çalışılan saatler değil, yapılan iştir. Ayrıca ev paketleme işi seçeneklerinin çoğunun aynı fiyatlandırma politikasını paylaştığını da belirtmeliyim. Ürünler 1 TL ve 2 TL olarak gruplandırılmıştır.

Emek ve ekstra emek isteyen bazı ürünlerin tanesi 2 TL tutabilir. Ancak evde bir çorap paketinin ortalama birim fiyatı örneğin 50 kuruştur. Ayrıca evde paketleme işi yapan firmalar için ücretler farklı olacaktır. Her firmadan aynı fiyatları beklemek yanlış olur. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası ve diğer uygulama bilgileri için detaylara gidebilirim.

Ev Paketleme Uygulama Yolları

Size iş telefon numaraları ve adresleri fabrikadan eve yönlendirmek için bir yöntem göstereceğim. Evde vaktiniz varsa, ev işlerinin geri kalanı için toplayabilirsiniz. Bu pozisyonlar için birçok farklı kanaldan iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Özellikle evde paketleme hizmeti veren firmalar ve telefon numaraları sayesinde çok kolay bir şekilde başvuru yapma imkanına sahipsiniz.

Bu işi gerçekten istiyorsanız, aşağıda listelenen başvuru yöntemlerini denemelisiniz:

Ayrıca apartman sahipleri, From Owner – Indeed gibi bazı güvenilir ve iyi bilinen reklam sitelerine reklam verirler. Ev paketleme işleri sunan şirketleri burada bulabilirsiniz.

Son olarak yukarıda verilen örnek görseldeki gibi telefondan Google – Safari – Yandex Haritalar üzerinden aradığınız ev paketleme işiyle ilgili firma yazıp aratarak numara İletişim ve adres bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Bu arada aşağıdaki gibi şehir kodları ile başlayan iletişim numaralarını arayarak iş başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederim: B. 0212 – 0232 – 0316, internette gördüğünüz 0532 – 0545 – 0505 gibi cep telefonu numaraları değil.

Örnek olarak Bursa’da evde ek iş verdim. Yaşadığınız şehri girerek Ev Paketleme hizmeti veren yerler ve telefon numaraları hakkında bilgi alabilirsiniz.

SONUÇ:

Evde paketleme işi veren firmalar hakkında 2023’ün en güncel bilgilerini size getirdim. Sorularınızı aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Finansportali.net olarak ev paketleme işi yapmıyoruz. Amacımız sadece size yardımcı olmaktır.

Yukarıda sizin için nerelere başvurabileceğinizi ve tüm iletişim kanallarını yazdım. Biraz çaba ve araştırma ile kesinlikle ek iş bulabilirsiniz. Evde bilgisayarınızda yan işler arayarak asla iş bulamazsınız.

LÜTFEN OKUYUN!

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter gibi sosyal ağlar ve çeşitli web siteleri evde paketleme işi veren firmalar hakkında sürekli bilgi sağlar. Başvuru koşullarını kontrol ettiğimde depozito istendiğini görüyorum.

Sizlere son tavsiyem evlere ek iş veriyorum diyerek sizden kapora ve peşin isteyen dolandırıcılara itibar etmeyin. Hiçbir işveren çalışanından ücret talep etmez! Daha fazlası için takipte kalın…

Yorum yapın