Arby’s Franchise Bedeli – 2024 – GÜNCEL

Arby’s Franchise Bedeli: Eşsiz lezzetleri klasik ve yenilikçi ürünlerle buluşturarak tüketicisiyle buluşturan Arby’s, 2010 yılında TAB Gıda bayilik sistemine dahil olmuştur. Türkiye’de 79’u aşkın franchise mağazası ile faaliyetlerini sürdüren Arby’s, 2012 yılında En Çok Tavsiye Edilen Hamburger Zincir Restoran ödülünü almış ve elde ettiği başarılarla pazarda iddialı bir konuma gelmiştir.

TAB Gıda Yatırımları (TFI), Arby’s Master Franchise yetkisine sahiptir. Arby’nin franchise’ını satın alarak başarısı kanıtlanmış bir sisteme dahil olan ve dünyaca ünlü bir markanın gücünü arkasına alan girişimciler, rekabetin oldukça yoğun olduğu bu sektöre prestijli bir giriş yapabilirler.

Tavsiye İçerik: 1453 OSMANLI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

Arby’s Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır?

Arby's-FranchisePin
Arby’s Franchise Bedeli

Arby’s franchise başvuru sürecine katılmak isteyen girişimcilerin TAB Gıda bayilik yatırım şartlarını sağlaması gerekmektedir. Bu şartlar, hem girişimcinin özelliklerini, hem mali imkanlarını hem de restoran için bulunacak yerin özelliklerini içermektedir.

Arby’s bayiliği alabilmek için öncelikle Arby’s web sitesinde yer alan ön başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ön başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduğunda ve formdaki bilgiler marka kriterlerine uygun olduğunda detaylı görüşme süreci başlar.

Tavsiye İçerik: OTO LASTİK BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Arby’s Franchise Koşulları

Arbys-bayilikPin
Arby’s Bayilik

2010 yılından bu yana geleneksel fast food lezzetine meydan okuyan seçenekleriyle geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Arby’nin franchise koşulları, TAB Gıda franchise sisteminde ele alınmaktadır. TAB Gıda, Arby’s franchisee adaylarının TAB Gıda’nın eğitim süreçlerine katılarak başarılı bir iş geçmişi ve yönetim deneyimine sahip olmalarını ve işletmeci olmaya hak kazanmalarını beklemektedir. Arby’nin franchise şartlarının en önemli gerekliliklerinden biri Arby Franchise Ücretidir.

Arby’nin franchise yatırım maliyetleri 400.000 USD+KDV başlar. İlk franchise ücretine ek olarak, yatırımcılar aylık net satışlarının %13’ünü telif hakkı olarak öderler. Arby’nin franchise süresi 20 yıl olarak belirlendi.

Arby’s restoranına yatırım yapmanın bir diğer önemli şartı da fiziki koşulları markanın beklentilerine uygun bir yer bulmaktır. Arby’s Restaurant olarak kullanılacak mekan zemin katta, zemin kat alanı en az 110m2, toplam kapalı alan 280m2 olmalıdır. Odanın ön cephe genişliği en az 6,5 metre olmalıdır.

Tavsiye İçerik: ESPRESSO LAB FRANCHİSE BEDELİ – 2023 – GÜNCEL

Arby’s Franchising Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

arbys-franchise-costPin
arby’s franchise cost

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ikinci fast food restoran zinciri unvanına sahip olan Arby’s, 2010 yılında TAB Gıda Yatırımları (TFI) Arby’s Master Franchise’dan onay alarak Türkiye’de faaliyetlerine başladı. Markanın fast food alanındaki yenilikçi yaklaşımı kısa sürede benimsendi ve Arby’s restoranları için yatırım gereksinimleri arttı. Bu bölümde, Arby’nin franchise koşulları hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını bulacaksınız.

Tavsiye İçerik: ZÜHRE GİYİM BAYİLİK ŞARTLARI – 2023 – GÜNCEL

Arby’s Türkiye Franchise Nasıl Alınır?

TAB Gıda Arby’s bayilik vermeye yetkilidir. Yani Arbys Türkiye’de franchise işletmesi açmak isteyen girişimcilerin franchise sürecini TAB Gıda yetkilileri ile birlikte yapması gerekiyor. Arby Franchise Koşulları, Arby Fiziksel Franchise Koşulları ve Arby Franchise Ücreti gibi maddelerin sağlanıp sağlanmadığı TAB Gıda yetkilileri tarafından belirlenir.

Arby bayiliğini satın almak isteyen girişimcilerin öncelikle ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Doldurulan formlarda Arby’s franchise koşulları sağlandığında TAB Gıda’nın franchise görüşme süreci başlar.

Tavsiye İçerik: REİS DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI – 2023

2023 Arby’s Franchise Bedeli Ne Kadar?

Arby’s Restaurant’a yatırım yapmayı düşünen girişimcilerin en sık sorduğu sorulardan biri “Arby’s franchise bedeli nedir?” soru geliyor Arby’s franchise bedeli 400.000 USD+KDV satış vergisinden başlıyor. Bu yatırım ücretine ek olarak, yatırımcıların aylık net satış üzerinden %13 oranında düzenli bir lisans ücreti ödemesi gerekmektedir.

Arby’s franchise bedelini öğrendiğinize göre https://www.tabgida.com.tr/tr/franchising/arbys bu adres üzerinden franchise başvurunuzu ön başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Arby’s Franchise Süresi Ne Kadar?

TAB Gıda’nın alt franchising verdiği Arby’nin franchise süresi 20 yıldır.

Arby’s Franchise Restoran Fiziksel Koşulları Nelerdir?

Arbys franchise şartları, restoran olarak kullanılacak alanın fiziki ihtiyaçlarının karşılanmasını da içermektedir. TAB Gıda yetkilileri, uygun görülen mekanların uygun olup olmadığını değerlendirerek kiralama sürecini yürütür.

Arby’s franchise restoranının yapısal özellikleri, binaların zemin kat alanının en az 110 m2, toplam alanının en az 280 m2, ön cephe genişliğinin en az 6,5 metre ve minimum kat yüksekliğinin olmasını şart koşuyor. 2.90 Metre.

Tavsiye İçerik: KRAL DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU – 2023

Arby’s Franchising Verilen Şehirler

Türkiye’de 79 adet Arby’s bayiliği bulunmaktadır. Arby’s ürünleri, eşsiz lezzeti ve restoran işletmecilerine yaklaşımı ile sadece Arby’s İstanbul Franchise ve Arby’s Ankara Franchise’de değil, Arby’s İzmir Franchise, Arby’s Diyarbakır Franchise ve daha birçok franchise’da et severlerle buluşuyor.

Arby’S Müşteri Hizmetleri İletişim

Arby’s müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim bilgileri aşağıdadır.

  • Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
  • Telefon (0212) 310 66 00
  • Faks (0212) 236 56 45
Yorum yapın