Oto Lastik Bayiliği Veren Firmalar – 2024 – GÜNCEL

Oto Lastik Bayiliği Veren Firmalar: Lastik bayiliği sektörüne girmek isteyenler için bu yazımızda hangi firmaların lastik bayliği verdiğini ve hangi firmadan lastik almanın daha doğru bir seçim olacağını anlatmaya çalışacağız. satıcı Yazımızın içeriğinde yerli lastik üreticilerinden ve global sektörde faaliyet gösteren lastik üreticilerinden bahsedeceğiz. Tercih ettiğiniz markalara başvurarak bir lastik bayisine başvurmanızı öneririz. Lastik sektörü, müşteri potansiyeli yüksek, karlı bir branş…

Bu yazı ile Oto Lastik Bayiliği Veren Firmaların iletişim bilgileri ve bayilik başvurusu için gerekli form linklerini bulacaksınız.

OTO LASTİK BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

oto-lastik-bayiligi-veren-firmalarPin
Oto Lastik Bayiliği Veren Firmalar

Türkiye’de yaklaşık 24 milyon araç neredeyse her yıl yeni lastiklere ihtiyaç duyuyor. Son yıllarda teknolojilerin gelişmesi ve yeni lastiklerden duyulan memnuniyet ile satışlar arttı ve tabii ki fiyatlar yükseldi. Bu nedenle lastik bayisi almak karlı iş fikirlerinden biridir.

Lastik bayisi almak isteyen yatırımcıların karşılaşabilecekleri sorunların başında yüksek yatırım sermayesi ve yüksek kiralık mağazalar gelmektedir. Çünkü lastikçilerin yüzbinlerce liralık ürünleri var ve bu bayiliklerin bulunduğu dükkanlar genellikle 500 metrekareden büyük, dolayısıyla kiralar da buna bağlı olarak yüksek.

Oto lastik bayiliği veren firmalar oldukça fazla bulunmaktadır. Bu firmalar arasından en çok tercih edilen 9 tanesini tavsiye ederiz:

TAVSİYE İÇERİK ➔ ESPRESSO LAB FRANCHİSE BEDELİ – GÜNCEL

TAVSİYE İÇERİK ➔ CONTİNENTAL FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LASSA

Lassa, dünyanın en büyük lastik oto lastik bayiliği veren firmalarından bir tanesidir. Bridgestone ve Sabancı Holding işbirliğiyle kurulan BRISA şirketi çatısı altında ülkemizin yerli lastik ihtiyacını karşılıyor. Bridgestone tecrübesiyle lastik üretiminde büyük başarılara imza atan firma, bayilere aracılık ediyor. “Sağlamsa Lassa” sloganını kullanan firma bu sözünü yerine getirmekte ve çok kaliteli lastikler üretmektedir. Şirketten bayilik almak isteyen yatırımcıların, Lassa’nın taahhüt ettiği lastik alım maliyetlerini karşılayacak kadar sermayeye sahip olması gerekiyor.

LASSA Bayiliği için: https://www.lassa.com.tr/iletisim başvuru formunu doldurunuz.

BRİDGESTONE

Şüphesiz Bridgestone’un dünya lastik endüstrisindeki en kaliteli üretici olduğunu söyleyebiliriz. Dünyaca ünlü motor sporlarının resmi lastik tedarikçisi olmak bu başarısını kanıtlıyor. 20. yüzyılın başlarında Japonya merkezli bir şirket olarak kurulan lastikler tüm dünyada kullanılıyor. Ülkemizde Bridgestone lastiklerine ilgi oldukça fazladır. Binek, hafif kamyon ve ağır vasıta lastikleri üreten bir Bridgestone bayisi olabilmek için https://www.bridgestone.com.tr/bridgestone-sorun başvuru formunu doldurunuz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ ZÜHRE GİYİM BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

MİCHELİN

Küresel ölçekte büyük başarılara imza atan Michelin, Bridgestone’un hemen ardından sektördeki en kaliteli ikinci lastik üreticisi konumunda. 1888 yılında iki kardeş tarafından Fransa’da kurulan Michelin, binek otomobil, 4×4 SUV ve kamyonet lastikleri üretiyor. Diğer firmalarda olduğu gibi Michelin bayiliği alabilmek için firmadan belli miktarda lastik almanız gerekmektedir. Michelin tarafından tavsiye edilen miktarda lastik satın alacak sermayeniz varsa, şirkete bayilik başvurusunda bulunmanızı öneririz. Michelin bayilik başvurusu için https://www.michelin.com.tr/yardim formu doldurunuz.

PETLAS

petlas-bayilik-basvurusuPin
Oto lastik bayiliği Kazancı

Son yıllarda yaptığı reklam çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Petlas, bayisi olan lastik markalarından biridir. Kısa sürede özellikle Anadolu’da 500’e yakın bayiye ulaşmayı başaran Petlas, bayilik faaliyetlerine devam ediyor.

Sektör tecrübesine sahip olan ve mevcut işi araç olan franchise adaylarıyla çalışmayı planlayan Petlas, lastik bayisi olabilmek için ortalama 300.000 TL yatırım sermayesi gerektiriyor. Petlas, tacir taleplerini doğrudan yatırımcılarla iş birliği yaparak yapar.

Petlas Bayilik Başvurusu için https://www.petlas.com.tr/tr/iletisim başvuru formunu doldurunuz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ REİS DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI

PİRELLİ

Bir araba için lastik satın almak büyük ölçüde sürücülerin yıl boyunca karşılaştıkları farklı mevsimsel hava koşullarına bağlıdır. Her mevsim için doğru lastiği kullanmak, yüksek düzeyde performans ve güvenlik, daha az aşınma ve yıpranma ve mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sağlar. Pirelli lastik kataloğu, her mevsim ve tüm araba modelleri için geniş bir lastik yelpazesi sunar.

Pirelli oto lastik bayilik başvurusu için https://www.pirelli.com/tyres/tr-tr/otomobil/bize-ulasin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HANKOOK

Hankook Tire, yeni Hankook Innovative Performance (HIP) ve özel Hankook kalite sisteminin gücü ile geleceğin mobilite ortamını şekillendirmek için sürekli olarak teknolojiler ve kalite yenilikleri geliştiriyor.

Hankook Lastikleri şu üç küresel lastik markasını sunmaktadır: Yurtiçi ve uluslararası pazarlarda lider premium marka “Hankook”, dünyaya hitap eden küresel bir marka olan “Laufenn” ve özel ihtiyaçlara hitap eden bir marka olan “Kingstar” Her bölgenin premium lastik üreticileri, bu şekilde tüm müşterilerine en yüksek standartta bir sürüş deneyimi sunmak için uyarlanmıştır.

Hankook bayilik başvurusu için https://www.hankooktire.com/tr/tr/help-support/contact.html

FALKEN

falken-bayilikPin
Lastik bayiliği almak istiyorum

FALKEN markası ilk olarak 1983 yılında anavatanı Japonya’da yüksek performanslı lastikler için bir amiral gemisi markası olarak kuruldu. Kurucuları, dinamizmi, yüksek performansı ve doğal zarafeti ifade eden Almanca ve Fransızca kökenli kelimelerin birleşiminden FALKEN adını oluşturmuşlardır. Şimdi, 30 yılı aşkın bir süre sonra, FALKEN; Kalite odaklı, ürün odaklı, yüksek performanslı ve bağımsız bir marka olarak, geliştirme ve test etme amacıyla profesyonel motor sporlarını kullanmaya ve ilerlemeye devam etmektedir.

Özgün sanat anlayışıyla üstün mühendislik yaklaşımımız operasyonlarımıza güç katıyor ve bizi zamanın ötesine taşıyor.

Tutkunun ve dinamizmin enerjisi, her kalp atışında bizi yeni ilhamlar aramaya teşvik ediyor. FALKEN’in özü budur.

FALKEN bayilik başvurusu için https://www.falkenlastik.com.tr/tr/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ SİLK HOME EŞARP BAYİLİK ŞARTLARI NEDİR? – GÜNCEL

DUNLOP

1887’de İskoç bir veteriner olan John Boyd Dunlon, ilk pratik pnömatik lastiği keşfetti. Dunlop, oğlunun üç tekerlekli bisikletinin verdiği rahatsızlığı hafifletmek için birçok yöntem denedi ve şişirilebilir veya pnömatik lastik olarak bilinen ilk lastiği tasarladı. Bu dikkate değer yeni fikir, çağdaş otomobil toplumunun gelişimine katkıda bulunmuştur. O zamandan beri, Dunlop 130 yılı aşkın bir süredir dünya çapında başarılı olmuştur.

Dunlop bayilik başvurusu için https://www.dunloplastik.com.tr/tr/iletisim başvuru formunu doldurabilirsiniz.

GOODYEAR

Oto lastik bayiliği veren firmalar listemizin en sonunda yer alıyor. Türkiye pazarına büyük önem veren Goodyear, İzmit ve Adapazarı’nda iki üretim tesisi kurmuştur. Bu fabrikalarda 1.600 kişiye istihdam sağlayan Goodyear, Türkiye lastik sektörünün en çok satan şirketlerinden biridir. Özellikle otomobil lastiği alanında başarılı olan firma, bayi seçeneklerinizden biri olmalıdır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GOODYEAR LASTİK BAYİLİK ALMA BAŞVURU VE ŞARTLARI

Oto lastik bayiliği veren firmalar adlı yazımızın sonuna geldik. Oto lastik bayilik başvurusu için en iyi 9 lastik firmasını başvuru form linklerini sizler için derledik.

TAVSİYE İÇERİK ➔ DÖNERCİ ORHAN BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU

Yorum yapın