Dönerci Orhan Bayilik Fiyatları ve Başvurusu – 2024

Dönerci Orhan Bayilik Fiyatları ve Başvurusu: İzmir’de kurulan ve kısa sürede döner sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Dönerci Orhan, bayilikler vermeye devam ediyor. 2014 yılından itibaren tüccarlar aracılığı ile ülkemizin birçok noktasına şubelerini taşıyan Dönerci Orhan, sektöre yeni yatırımcıların girmesini bekliyor.

Bu yazımızda Dönerci Orhan bayilik almak için nasıl başvurabileceğinizi anlatıyoruz. Franchise giriş ücreti ve Dönerci Orhan’ın şartları hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

Orhan Rahmanoğlu tarafından 42 yıl önce İzmir’de kurulan Dönerci Orhan, kısa sürede İzmirlilerin kebap konusunda ilk tercihi haline geldi. Eşsiz kalitede üretim yapan Dönerci Orhan, ete herhangi bir hile katmadan, %100 hijyen ile müşterilerine sağlıklı döner keyfi sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Kebap sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve herkesin kaliteli kebap yemesini isteyen Dönerci Orhan, bu hedeflerine ulaşmak için her yıl düzenli olarak franchise veriyor. Şirket, 2025 yılında yurt dışında şube açmayı planlıyor. O zamana kadar Türkiye ağını genişletmek isteyen firma, aşağıdaki şartlar dahilinde yeni bayi ortakları arıyor.

Benzer İçerik: ON NUMARA DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI -2023

DÖNERCİ ORHAN BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

donerci-orhan-bayilik-sartlariPin
Dönerci Orhan Bayilik Şartları
  • Kebap sektörüne yatırım yapacak maddi gücü olan herkesi bekliyoruz.
  • Franchise sistemimize katılanların, arkalarında kaliteli iş yapan bir firma olduğunu bilmelerini istiyoruz.
  • Dönerimize güveniyoruz, %100 hijyen yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir.
  • Franchise sistemimize katılan yatırımcılardan 200.000 TL franchise giriş ücreti
  • Açılacak şubenin metrekaresine göre şube kurulum maliyetleri değişmektedir. Ortalama yatırım maliyeti 400.000 TL
  • Şube kurulumu için Dönerci Orhan’dan destek alabilirsiniz ve şubeniz Dönerci Orhan standartlarına göre tasarlanacaktır.

Benzer İçerik: KRAL DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU – 2023

DÖNERCİ ORHAN BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

YouTube video

Yukarıda da gördüğünüz gibi Dönerci Orhan bayisi olabilmek için 600.000 – 700.000 TL civarında sermayenizin olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki telefon numarasından Dönerci Orhan yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Dönerci Orhan bayilik iletişim TEL: 0232 4721975

http://www.donerciorhan.com/franchising.html

Dönerci Orhan franchise personeline telefonla ulaşabilir ve bu süreçle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra şirket çalışanları sizinle yüz yüze görüşmek ve sektör ve Dönerci Orhan hakkında bilgi vermek isteyebilirler.

Benzer İçerik: LOKMA ZAMANI BAYİLİK BAŞVURUSU VE FİYATLARI – 2023

Yorum yapın