Silk Home Eşarp Bayilik Şartları Nedir? – 2024 – GÜNCEL

Silk Home Eşarp Bayilik Şartları: Ülkemizde son yıllarda tesettür giyim – eşarp – şal alanında büyük gelişmeler yaşanıyor. Tesettür giyimin moda olmasının ardından birçok tekstil firması tesettürlüler için özel tasarım çalışmalar yapmaya başladı.

Şık eşarp ve şallar yapan Silk Home da böyle bir firma. Kaliteli ürünleri ve şık tasarımı ile öne çıkan Silk Home, bayiler aracılığı ile dağıtım ağını genişletmek istiyor. Silk Home eşarp bayilik nasıl olunur, eşarp dükkanı açmak isteyenler için en doğru kararlardan biri ne olur, Silk Home eşarp bayilik başvuru ve koşulları nelerdir öğrenmek için okumaya devam edin.

1983 yılında küçük bir handa eşarp satışına başlayan Silk Home, geçmişten günümüze ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak yurt içinde geniş bir popülarite kazanmıştır. 2013 yılından itibaren Silk Home adı altında satış yapan firma, toplamda 14 satış noktasına ulaştı. Kalıp ürünlerinde kaliteye ve çeşitliliğe önem veren firma, müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Ürünlerini Türkiye’nin her yerinden satın almayı hedefleyen Silk Home, uygun fiyatlarla bayilikler sunuyor.

Benzer İçerik: GOODYEAR LASTİK BAYİLİK ALMA BAŞVURU VE ŞARTLARI-2023

SİLK HOME EŞARP BAYİLİK ŞARTLARI

Pin
Silk Home Eşarp Bayilik Şartları ve Başvurusu

Eşarp satma tecrübesi olan, tercihen daha önce bu işi yapmış kişiler olmalı.

İnsanlara ayrıcalıklar verilir. Bu Silk Home hüküm ve koşullarını karşılıyorsanız, aşağıdaki satıcı başvuru bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Benzer İçerik: KRAL DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU – 2023

SİLK HOME EŞARP BAYİLİK BAŞVURUSU

YouTube video

Şal satış sektörüne girmeye karar verdiyseniz aşağıdaki linke tıklayarak bayi başvurunuzu Silk Home’a ​​yapabilirsiniz.

Silk Home Eşarp Bayilik Başvurusu: https://www.silkhometr.com/Form/franchise-basvuru-formu-_-silk-home-7

Formu doğru bir şekilde doldurup gönderdikten sonra Silk Home personelinin size geri dönmesini beklemelisiniz. Bayilik başvurunuz Silk Home yetkilileri tarafından dikkatle incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Bayi başvurunuz onaylanırsa Silk Home yetkilileri ile detaylı görüşme yapılır ve bayilik sözleşmesi yapılır. Silk Home standartlarında bir mağaza sahibi olmanız için firma çalışanları size yardımcı olacak ve mağaza dekorasyonu Silk Home tarafından yapılmıştır.

Benzer İçerik: DÖNERCİ ORHAN BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU – 2023

Silk Home yetkilileri, mağazanın açılacağı yeri belirlerken size fikir verecek ve mağazayı en uygun yerde açmanıza yardımcı olacak.

Karlılığın yüksek olduğu eşarp – şal satış sektöründe yatırım maliyetlerinizi kısa sürede karşılayıp karınızı artırmanız oldukça olasıdır.

Ayrıntılı bilgi için Silk Home ekibine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Silk Home (Golden Shawl Kon. San. ve Tic. Ltd Şti)

  • TEL: 0212 522 24 73 – 0850 302 96 02
  • Adres: Çelebioğlu Mah. Yeni Cami Sok. No: 37 – Fatih/İstanbul
Yorum yapın