Kral Döner Bayilik Fiyatları ve Başvurusu – 2024

Kral Döner Bayilik Fiyatları ve Başvurusu: Türkiye’nin birçok yerinde servis edilen, hijyenik ve lezzetli döneriyle ünlü Kral Döner bayiliklerini sürdürüyor. Bu yazımızda sizlerle piyasadaki en iyi zincir kebap markalarından biri olan Kral Döner’in bayilik koşullarını ve Kral Döner bayilik almak için nasıl başvuru yapabileceğinizi paylaşıyoruz.

Uzun yıllardır döner sektöründe faaliyet gösteren Kral Döner, kurulduğu günden bu yana daima müşteri odaklı olmuş ve müşterilerine kaliteyi uygun fiyata satmanın gayreti içindedir. Deneyimli kadrosu tarafından hijyen kurallarına uygun olarak yapılan döner ürünlerini yurdumuzun her yerine satmayı hedefleyen firma bu amaç doğrultusunda distribütörlük sağlayarak büyümek istemektedir.

Müşterilerine %100 kebap döner sunmak için titizlikle çalışan firma, ekonomik olarak cebi yormayan fiyatları ile ülkemizdeki her kesime ve aileye hitap etmeyi hedefliyor. Ülkemizde bir çok ilde Kral Döner mağazası bulunması ve müşteri sayısının fazla olması bu versiyondan para kazanma politikasından kaynaklanmaktadır.

Önümüzdeki yıllarda da faaliyetlerini sürdüren ve bayi sayısını artırarak Kral Döner adını Türkiye’nin tüm bölgelerine yaymayı hedefleyen firma, yeni bayiler ile kaliteli iş ortakları arıyor. İşte bu kişiler için Kral Döner bayi şartları.

Benzer İçerik: ON NUMARA DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI -2023

Kral Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

kral-doner-bayilik-sartlariPin
Kral Döner Bayilik Şartları
  • Döner sektörü için gerekli olan yatırım bütçesi hazır olmalıdır.– Meslekte kalabilen ve döner sektöründe deneyim sahibi adaylar tercih sebebidir.
  • Şubenin lokasyon analizi tarafımızca yapılmaktadır. Kral Döner.
  • Şube açmak için uygun yer bulamayan yatırımcılar için Kral Döner yardımcı olur.
  • İş hakkında gerekli bilgiler verilecek ve Kral Döner tarafından destekleneceksiniz.

Kral Döner, bunların dışında mağazanın ruhsat bedeli ve kurulum ücreti hakkında herhangi bir bilgi vermemiştir. Bu tür bilgileri bayilik başvurusunda bulunanlarla telefonla veya şahsen paylaştıklarını düşünüyoruz.

Benzer İçerik: LOKMA ZAMANI BAYİLİK BAŞVURUSU VE FİYATLARI – 2023

Kral Döner bayisi olmak için nasıl başvuru yapabilirim?

YouTube video

Kral Döner bayilik, kebap sektöründe arkanızda kaliteli bir tedarikçi olmasını istiyorsanız iyi bir seçim olacaktır. Bu nedenle Kral Döner bayilik almaya karar verdiyseniz aşağıdaki linke tıklayarak bayi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Kral Döner Bayilik Başvurusu için http://www.kraldoner.com.tr/bayi-basvuru-formu/ adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Lütfen yukarıdaki formu eksiksiz olarak doldurun ve gönderin. Başvurunuz şirket sorumluları tarafından detaylı bir şekilde incelenecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Distribütör başvurunuz onaylanırsa firma ile yüz yüze görüşmeler yapabilir ve mağazanızı açtığınız andan itibaren çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca üye işyeri işlemleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından Kral Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik: GOODYEAR LASTİK BAYİLİK ALMA BAŞVURU VE ŞARTLARI-2023

Kral Döner Bayilik Başvurusu için iletişim:

  • TEL: 0 532 203 61 16
  • Email: info@bykraldoner.com
Yorum yapın