On Numara Döner Bayilik Fiyatları ve Şartları -2024

On Numara Döner Bayilik Fiyatları ve Şartları ile dükkan açarak para kazanmak isteyen, döneri kendisi yapmazsa dönerci bayiliği alarak ve kendi şubesini açmalıdır. Sektörün en popüler markalarından biri olan On Numara Döner, bu iş için tercih edilebilecek firmalardan biri olabilir.

Tavuk döner üretimi yapan firma, distribütörlük atayarak Türkiye’nin birçok noktasına yayılmayı hedefliyor. Bu hedefine ulaşmak ve bir gün On numara Döner’i herkese tattırmak için firma 2019 yılı için kendine yeni perakendeci hedefleri belirledi. Bu yazımızda sektöre adım atmak isteyenlere kapılarını açan firmanın bayilik şartlarının neler olduğunu ve On Numara Döner Bayisi olmak için nasıl başvuruda bulunabileceğinizi öğreneceksiniz.

İstanbul merkezli On Numara Döner, 2019 yılında yeni bayiler açarak sektördeki payını artırmayı hedefliyor. Tavuk döner perakendecileri arasında en iyi tercih olan firma, bu alanda yeni ortakları ile birlikte büyümek istiyor.

ON NUMARA DÖNER BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

on-numara-doner-bayilik-basvurusuPin
On Numara Döner Bayilik Fiyatları
  • Tavuk kebabı yelpazesinde en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Amacımız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik ürünler satmaktır. Bu nedenle üretim sırasında insan sağlığına büyük önem veriyoruz.
  • Sektörde para kazanmak ve kebapçı açmak isteyen hevesli, hırslı girişimcilerle çalışmak istiyoruz.
  • Yatırımcılarımıza açılacak şubeyi nerede açacaklarını tavsiye ediyor ve en uygun lokasyonun belirlenmesi için sizinle birlikte çalışıyoruz.
  • Yer belirlendikten sonra uzman ekibimiz mağaza için fizibilite çalışması yapacak ve mağazanın mimari işlemlerini gerçekleştirecektir.
  • Bu noktada mağazayı kurmak için gereken yatırım miktarı size bildirilecektir.
  • Bayilik programımızda sermayeniz oranında şube kurulacak ve şubeniz işletmek üzere size ait olacaktır.

ON NUMARA DÖNER BAYİLİK BAŞVURUSU

On Numara Döner bayilik sistemine katılmak, yukarıda okuduğunuz gibi size birçok avantaj sunar. Bu sektöre girmeye karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

On Numara Döner Bayilik Başvurusu – FRANSCHISING BAŞVURU FORMU: http://www.onnumaradoner.com/onnumaradoner-basvuru-formu.php

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp karşınıza çıkacak olan formu doldurmanız gerekmektedir. Formun “Bütçe” bölümünde, sermayenizin ABD Doları karşılığını seçerek talebinizi iletmelisiniz.

YouTube video

Başvurunuz kısa süre içinde yetkililer tarafından incelenecek ve bayi sistemi hakkında detaylı bilgi için sizinle iletişime geçilecektir.

Bayilik veren firmalar kategorimizi ziyaret ederek birçok firmanın bayilik şartları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SİZDE BAYİLİK İLANINIZI EKLEYEBİLİRSİNİZ.

Franchising Sektöründe hazırlamış olduğumuz içeriklerin neredeyse tamamı kullanıcıların en çok aradığı "..... franchise bedeli, ..... bayilik şartları, ...... bayilik ücreti, ...... bayilik başvurusu" gibi anahtar kelimelerde ilk sayfada yer almaktadır. Birçok bayilik almayı düşünen yatırımcı bizim içeriklerimiz aracılığıyla ilgili marka hakkında bilgi almaktadır. Ayrıca markanızın Franchise ağını Amerika ve Avrupa pazarında büyütmek isterseniz Franchise-cost.com adresi ile iletişim kurup pazarlama çalışmaları yapabilirsiniz.

Sizde markanızın bayilik şartları hakkında hazırlanan içeriğin sitemizde yayımlanmasını istiyorsanız "bayilik@yenibasvuru.com" mail adresine yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Markanızla alakalı bir içeriğin zenginleştirilmesi veya güncellenmesi için talepte bulunabilirsiniz.

NOT: Şuanda bu hizmetten faydalanarak %50 geçici süreli indirimden faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın