Evde Mandal İşi 2024 Paketleme İşçisi BAŞVUR

Evde mandal işi 2023 ile boş zamanınızı geçirerek ek gelir elde etmek ister misiniz? Biliyorsunuz son yıllarda evde paketleme işiyle yeni bir iş kolu ortaya çıktı. Yapması kolay, getirisi yüksek bu mandal işi ile siz de yerel ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Ev hanımlarının, öğrencilerin, emeklilerin ya da ek gelir elde etmek isteyenlerin uyguladığı paketleme işlerinden ne kadar para kazanılır? Evde mandan paketleme işi veren firmaların iletişim bilgileri nedir? Tüm detayları öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

EVDE MANDAL İŞİ – PAKETLEME İŞÇİSİ – 2023

evde-mandal-isi-nasil-yapilirPin
Evde mandal işi

Hemen hemen her evde bulunan mandal üretimi, yoğun olarak fabrikalarda gerçekleştirilmektedir. iş yoğunluğunu azaltmak isteyen firma sahipleri; Hem yeni bir iş kolu oluşturmak hem de işçilik maliyetlerini azaltmak için evde mandal işine başladılar.

Özellikle ev hanımlarına yönelik evde mandal paketleme işi, paraya ihtiyacı olanlar için çok iyi bir gelir kaynağıdır. İşsizlerin evde paketleme tesislerine olan ilgisi firmaları da sevindirmiş olmalı; birçok fabrika ve atölye sahibi, mandal imalatını ve paketlemesini eve göndermeyi tercih ediyor. Hızlı ve disiplinli çalışan herkesin bu işten iyi bir gelir elde edeceğini söyleyebiliriz.

Okuyabilirsin: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Evde Mandal İşi Paketlemesi Nasıl Yapılır?

Peki, evde mandal paketleme işi nasıl yapılır? Bu işi evde kolayca ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Fabrikaların size toplu olarak yolladığı plastik ve tahta mandalları teker teker ayırıyorsunuz. Bu işlemden sonra demir yayları mandalların ortasına monte edin.

Burada dikkatli olmalısınız. Yayları iyi takamazsanız, mandalın işlevi yoktur. Montaj çalışması için mandalın 2 farklı parçası arasına yayı sokarak sabitlemelisiniz.

Ardından demir yayı iki mandal parçasının arkasına eşit şekilde bastırarak yuvasına oturtun. Yayı yerine yerleştirdikten sonra, montajla işiniz biter. Son olarak paketleme işine geçebilirsiniz. İş yaptığınız firma her pakete kaç adet kalem koymanız gerektiğini size önceden söyleyecektir. Ancak çoğu pakette 10 mandal vardır.

Okuyabilirsin: KAPORASIZ EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

Evde Mandal İşi Paketleme Kazancı 2023

Evde mandal işi, paketleme iş geliri, iş yaptığınız şirkete ve paketlediğiniz ürün sayısına göre değişir. Ancak çoğu firma evde mandal işi için paket başına 2 TL vermektedir. Bir pakette ortalama 10 ila 15 mandal vardır. Yani günde 50 paket mandal paketlerseniz günde 100 TL kazanırsınız.

Bu işten ne kadar kazanacağınız boş zamanınıza da bağlıdır. İsterseniz günde 5 saat isterseniz 10 saat çalışabilirsiniz. Firma ile görüştüğünüzde çalışma saatlerinizi belirlerseniz bu iş ile aylık ortalama ne kadar para kazanacağınızı da belirlemiş olursunuz.

Okuyabilirsin: EVDE YARA BANDI PAKETLEME İŞİ – 2023 – GÜNCEL BAŞVURU

Örneğin: Haftada 6 gün çalışıyorsanız ve günde 100 paket mandal paketliyorsanız; Evde mandal paketleme işi ile ayda 4800 TL tasarruf edersiniz.

Kanepenizde otururken, televizyon seyrederken, telefonda veya arkadaşlarınızla sohbet ederken yapabileceğiniz bu işle ev bütçenize katkıda bulunun, borçlarınızı ödeyin veya küçük tasarruflar yapın.

Okuyabilirsin: EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR- 2023 -GÜNCEL

EVDE MANDAL İŞİ VEREN FİRMA VE TELEFONLAR

Türkiye’nin hemen her ilinde evde mandal işi veren firmalar bulabilirsiniz. Özellikle plastik üretim fabrikaları aracılığıyla evde mandal paketleme işi yapabilirsiniz. Bu tür şirketler genellikle kadrolu çalışanlarla çalışmak isterler. Hem güven hem de iş sürekliliği için uzun süre çalışabilecekleri paketleme elemanlarını tercih ederler.

Eğer siz de evde mandal paketleme işi yapmak isterseniz, mümkünse bölgenizdeki plastik fabrikaları ile iletişime geçmenizi öneririz. Ayrıca size bazı şirketlerin telefon numaralarını da veriyoruz, ancak yine de bu şirketlerle doğrudan iletişime geçerek evde mandal işi siparişi almalısınız.

Okuyabilirsin: EVDE TOKA PAKETLEME İŞİ – 2023 – EVDE TOKA YAPIMI

Ayrıca evde paketleme işi arayan kişilere yardımcı olabilecek evden ek iş ilanlarına katılarak aradığınız firmalara kısa sürede ulaşabilir ve evden para kazanma iş ilanlarına Facebook gruplarına katılabilirsiniz.

İŞKUR Evlere Mandal Paketleme İşi Veriyor Mu?

Evde mandal işini İŞKUR’un sağlayıp sağlamadığını merak ediyorsanız, cevabımız evet. Evde mandal paketleme iş ilanlarına İŞKUR resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Ancak yaşadığınız yere en yakın İŞKUR binasına giderek yüz yüze görüşmenizi öneririz.

İŞKUR evde mandal işi iş ilanları için;
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

DİKKAT! İŞKUR vatandaştan depozito ve komisyon gibi herhangi bir ücret talep etmez. Bu şekilde iş yaptığını söyleyenlere lütfen itibar etmeyin.

Okuyabilirsin: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

EVDE MANDAL İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

Evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları için evde mandal paketleyerek para kazanmak isteyenler için birkaç şirketin telefon numarasını bulduk. Aşağıdaki numaralardan ilgili kurumlarla iletişime geçerek size uygun bir paketleyici olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları:

  1. İstanbul çevresi mandal paketleme işi için: 0543 748 6326 (100kg torba ve mandal makinesi gönderilecektir.)
  2. 5-6 kişilik gruplara paketleme görevi verilecektir: 0534 329 4967

Ayrıca her il için veya tüm evde paketleme işleri için Evde Paketleme İşi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak aşağıda sizler için 7 adet içerik hazırladık göz atabilirsiniz.

“Evde Mandal İşi 2024 Paketleme İşçisi BAŞVUR” üzerine 2 yorum
  1. Adana seyhan da ikamet ediyorum. Daha önce evde ek iş yaptım. Mandal paketleme işinide yapabilirim. Dönüş yapmanızı rica ediyorum

    Yanıtla
Yorum yapın