Evde Toka Paketleme İşi – 2024 – Evde Toka Yapımı

Evde Toka Paketleme İşi-Evde Toka Yapımı: Evden de çalışan kişilerin sayısı son yıllarda artmaya devam etti. Part-time bir iş arıyorsanız ve evde para kazanmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuyun! Evde paketleme çok popüler ve kolaydır. Bu yazımda sizlere evde toka paketleme işini anlatacağım.

Evde yapabileceğiniz çeşitli işler var, ör. Evde tel toka paketleme işi veya evde lastik toka paketleme işi. Ayrıntılara gireceğim. 2023’te işe girebilmeniz için hangi şirketler evde iş tokası veriyor? Nasıl ulaşabilirsiniz? Size en doğru bilgilerle anlatacağım! Amacım size eksiksiz bir şekilde rehberlik etmek ve evde ek gelir elde etmenize yardımcı olmaktır.

Toka Paketleme İşi Nedir?

Önce size iş tanımından bahsedeceğim. Endişelenmeyin, şirketler sizden evde toka paketleme işi yapmak için herhangi bir deneyime sahip olmanızı beklemiyor. Ancak işi bildiğinizi görmeleri bir avantaj olabilir. Bildiğiniz üzere evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Çok fazla rakip.

Tokalı paketleme çok basittir. Şirketlerle anlaşabilirseniz, gerisi ortak bir konu gibi geliyor. Tokalı paketleme işi için gerekli tüm malzemeleri firma size sağlayacaktır. Bu malzemeler genellikle:

 • Bir adet TOKA
 • Paketleme için ambalaj
 • Etiket
 • Zamk
 • Koli

Elbette bu malzemeler şirkete göre değişir. Tokaları ihtiyacınız olan malzemelerle dilediğiniz gibi paketleyin. Firmanın belirttiği tarihte teslim edin. Dakiklik şirketler için çok önemlidir. Firma yaptığınız işten memnunsa sizinle tekrar çalışır.

Evde tokalı paketleme işi birçok seçeneğe sahiptir. Bildiğiniz gibi pek çok toka çeşidi var… tel, lastik, pençe toka… sayısız! Bu kadar çok fırsat varken iş bulmak daha kolay!

Bu içeriğimizi de okuyabilirsiniz > EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ İLETİŞİM VE BAŞVURU- 2023

Evde tel toka paketleme İşi

evde-toka-paketleme-isiPin
Evde Toka Paketleme İşi

Tel tokaları evde en sık yapılan işlerden biri olduğu için ayrıca bahsetmek istedim. Tel tokalı paketleme de çok basittir. Şirket size binlerce tel toka verecek. Bu tel tokaları belirli adetlerde kutulara koyup paketlemeniz gerekmektedir. Firma bunun için size örnek bir ürün verecektir.

Örnek ürüne bakarak paketleme işlemini tamamlıyorsunuz. Paketlediğiniz tel tokaları verilen tokalara takacaksınız. Şirketlerin size çok fazla toka vereceğini unutmayın. Zamanınızı iyi yönetmeli ve zamanında teslimat yapmalısınız.

Evde Toka Paketleme işinin karı nedir?

Evde toka işi yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu gelir… Bir işe başlamadan önce haklı olarak ne kadar kazanacağınızı bilmek isteyeceksiniz. Bu konuda çok net bir cevap veremeyeceğimi söylemeliyim. Çünkü firmaların ödemeleri firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Ancak genellikle paket başına 1,5 TL ödenir.

Örneğin Tel toka paketleme işi firması için günde 300 paket paketlediğinizi varsayalım. Kazancı 450 TL. Bu işi haftanın 6 günü yaparsanız 2.700 TL kazanırsınız. Bu ayda 10.800 TL! Bu oldukça iyi bir kar değil mi?

Elbette, günde 300 paketleme işi yapabilir misiniz? Bu size kalmış, eğer eliniz hızlıysa çok rahat yapabilirsiniz. Zamanla daha hızlı iş yapacağınızdan hiç şüphem yok.

Bu içeriğimizi de okuyabilirsiniz > EVLERE ÇORAP PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023

Evde toka paketleme işi Veren Firmalar

Gelelim yazının en önemli kısmına… Evde şal işi yapabilmek için evde şal işi yapan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu konu hakkında çok fazla yanlış bilgi var. Bunu önlemek istiyorum. Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin sayısı arttıkça dolandırıcılar da çoğaldı.

Bu nedenle bu işi almaya çalışırken gözünüzü dört açmalısınız. Sizden depozito veya ücret talep edenlere inanmayın. Bunu yaparak insanların parasını almaktan kurtulan birçok insan var. Genel olarak aşağıdaki alanlarda hizmet veren firmalar evlere iş vermektedir.

 • Tuhafiye
 • Takıcılar
 • Toka imalathaneleri
 • Büyük kozmetik mağazaları
 • 1 milyoncu mantığıyla çalışan dükkanlar

Genellikle araştırmamızı bundan sonra yaparız. Size doğrudan şirketlerle nasıl iletişime geçeceğinizi anlatacağım. Ev tokası paketleme işi sunan şirketleri bulmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Bu içeriğimizi de okuyabilirsiniz > EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Evde Toka Paketleme İşi Telefon Numarası

Eve ek iş veren firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Hatta firmaları buna ikna edebilirsiniz. Evde paketleme işini yapan işçi sayesinde firmalar aslında büyük bir avantaj sağlıyor. Yemek ve sosyal güvenlik gibi harcamalar için endişelenmenize gerek yok. Bu durumu açıklayabilirsiniz.

Her neyse şimdi size evlere toka paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını nasıl bulacağınızı anlatacağım. Örnek üzerinden gidelim. Örneğin İstanbul’da yaşayan birisiniz ve evde toka paketleme işi arıyorsunuz.

 • Google arama motorunu açın,
 • Arama kutusuna “istanbul tokacı” yazın,
 • Arama motorunun altından “Haritalar”a tıklayın,
 • Birçok şirket ve iletişim adresi göreceksiniz.

DİKKAT! Burada listelenen tüm firmalar evlere fazladan iş vermiyor! Arayıp ikna edici bir şekilde sormanız gerekiyor. Bu yöntem evde toka paketleme işi telefon numarası için çok etkilidir.

Belirttiğim yöntem ile Sakarya Adapazarı toka paketleme, evlere ek iş veren firmalarla da görüşebilirsiniz. Ben size örnek olarak İstanbul’u anlattım.

Bu içeriğimizi de okuyabilirsiniz > İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? 2023

Evde Toka Paketleme Uygulaması

Yukarıdaki yöntemi kullanarak şirketlere başvurabilirsiniz. Bunun dışında evde toka paketleme işine başvurmak için çeşitli Facebook gruplarına katılabilirsiniz. Evde yan iş için açık birçok grup var.

Burada iş ilanlarına başvurabilirsiniz. “Toka İşi alınır” reklamı yapanlar var. Ama unutmayın, para yatırın vs. dolandırıcılarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olmalısın.

Facebook bu konuda size yardımcı olabilir. Böylece evde paketleme işini sahibinden halledebilirsiniz. Bunun dışında bazen İŞKUR genelinde evlere iş veren firmalar da oluyor. Konuyu detaylı anlattım. Artık İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR okuyabilirsiniz!

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Evde toka paketleme işi işi yapmak isteyenlerin aklında bir soru var. Bu işi kim yapabilir? İyi haberler! Firmalar bu işi yapmak için sizden herhangi bir yeterlilik ya da kriter beklemezler. Bu işi yapabilecek herkesle çalışmaya isteklidirler. Yeter ki titiz çalışın ve zamanında teslim edin…

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ek gelire ihtiyacı olan herkes için uygun bir iş! Unutmayın, ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız! Gördüğünüz gibi evde lastik toka paketleme işi sunan birçok firma ve tel toka paketleme işi sunan firmalar var.

Evde toka paketleme işi için sizlere en doğru bilgileri vermeye çalıştım. Burada azimli ve çalışkan olmak gerekiyor. Firmaları bulup pazarlık edebilirseniz gerisi çok kolay. Daha fazla EVDE PAKETLEME İŞİ için makaleler kategorimizi ziyaret edin!

“Evde Toka Paketleme İşi – 2024 – Evde Toka Yapımı” üzerine bir yorum
Yorum yapın