Denizli Evde Paketleme İşi – 2024 – Evde İş İlanları

Denizli Evde Paketleme İşi: Evden para kazanmak isteyenler… Maaşı yetmeyenler ve ek gelir elde etmek isteyenler… Ayda en az 6.000-7.000 TL harcamak ister misiniz? kazanmak? Bu senin konunun!!

Denizli evde paketleme işi konusuyla karşınızdayım! Ağırlıklı olarak Denizli Kaleiçi esnafı tarafından evde ek iş bulmak isteyenler için hazırladığım bu yazıda; Merkezefendi, Yenişehir, Acıpayam, Babadağ, Pamukkale ve Servergazi bölgelerinde evde ek iş ilanları Denizli evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları, başvuru yöntemleri ve detaylı bilgi.

Özellikle ev hanımlarının evden çalışarak para kazanmaya çalıştıklarının farkındayım. Birazdan sizlerle paylaşacağım evde iş imkanı ile tüm Denizli seçeneklerini kolayca değerlendirebilirsiniz.

Yeterince heyecanlı ve meraklıysanız, o zaman Denizli evde paketleme işiyle ilgili neler anlatacağımı öğrenmek için yazımın devamına geçelim!

UYARI!! Denizli evde paketleme işi veren firmalar için şehrin en işlek bölgelerini ve iş merkezlerini ayrı başlıklar altında verdim. Lütfen çok dikkatli okuyunuz.

DENİZLİ FASON OLARAK EVDE PAKETLEME İŞİ !

denizli-evde-paketleme-isiPin
Denizli evden iş ilanları

Öncelikle belirtmeliyim ki; Denizli tekstil alanında oldukça gelişmiş bir il olduğundan özellikle tekstil ürünlerinin paketlenmesinde insan gücüne olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle oturduğunuz yerden çok iyi kazançlar elde etmeye başlamak sizin için eskisinden daha kolay.

Fabrikalar veya küçük tekstil atölyeleri, doğrudan çalışacak kişilere ulaşmakta zorlandıkları için genellikle bu paketleme işini fason yaptırmayı tercih etmektedirler. Denizli’de yıllardır bu şekilde evde ek iş yapan ev hanımları olduğu için evde paketleme işi yapanlara ulaşmanız zor olmayacaktır. Bu işi yapmak için yakın tanıdıklarınız, komşularınız ve akrabalarınız olmalıdır. Bence bu teklifi iyice düşünmelisiniz… Denizli evde paketleme işi veren oldukça fazla firma var.

 Yazımın ilerleyen bölümlerinde bu firmalara nasıl ulaşabileceğinizden ve iletişim bilgilerinden bahsedeceğim. Acele etmeyin, merak etmeyin.

DENİZLİ EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARI BULUN!

Denizli gerçekten tekstil, ambalaj ve sanayi alanında gelişmiş bir şehir. Ama tekstil fabrikalarının çoğunun burada olduğunu biliyor muydunuz? şaşırmış?

Şimdi izninizle size Denizli evde paketleme işi veren firmaların bazılarını önermek istiyorum.

Denizli Kaleiçi fabrikaları:

 • Denizli Kaleiçi Çarşısı
 • Paketleme fabrikaları
 • Tekstil ve giyim fabrikaları
 • İplik şirketi

Denizli Acıpayam’daki Fabrikalar:

 • Tekstil atölyeleri
 • Tarım fabrikaları
 • Cerrahi maske üretim tesisleri

Şimdilik bu iki ilçeyi sizler için örnek olarak inceledim. Ama diğer ilçelerde de benzer fabrikaların olduğunu göreceksiniz. Peki bu fabrikalarda hangi işleri yapabilirsiniz? Tüm bunları çok detaylı anlatıyorum ama önce bu firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu yüzden size birkaç çok iyi ipucu ile geldim. Okumaya devam et!!

Denizli Evde Paketleme İşinden Gelirler

Şimdi size en önemli noktayı anlatacağım. Hatta kazançtan bahsederken size çok güzel bir tüyo vereceğim. Hazır mısın?

Hızlı, pratik ve ürünleri zamanında teslim ediyorsanız, bu ipuçlarını takip etmek çok kolay!

Havluları paketlemekle ilgili bir işin var. Paket başı 1 TL’den ayda toplam 4000 paket yaptılar. Geliri 4.000 TL.
Bir iplik kesme ve iplik kesme işi aldınız. Paket başına 1,5 TL veriyorlar ve ayda toplam 5.000 işlem yaptınız. Kazancı 7.500 TL.
Bir çorap paketleme işiniz var. Paket başına 1 çay kaşığı. Ayrıca bu işi sadece iki hafta yapmaları istendi. Toplam 3000 paket oluşturdunuz. Geliri 3.000 TL.

Gördüğünüz gibi Denizli evde paketleme işinden kazandığınız para tamamen size ve hissenize bağlı olarak artabiliyor. Ayrıca bu işleri aynı anda iki farklı firma ile anlaşarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bu, aldığınız miktarı artırır. Ya da bir arkadaşınızı veya aile üyenizi yanınıza alabilirsiniz. Böylece iki kişi toplamda 1500 yerine 2500 adet paketleyebilir. Bu, gelirinizi otomatik olarak artırır.

DENİZLİ’DE EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN YERLERE BAŞVURU

Denizli evde paketleme işi yapan firmalar için gerekli tüm bilgileri paylaştım. Peki bu yerlere nasıl başvuru yapacağım? Denizli evlere paketleme siparişi veren iş ilanlarına online başvuru yapılabilir mi? En önemli detay işverenlerle doğru teması kurmaktır. Bunun için de 4 seçenek vardır:

 1. Denizli evlere paketleme siparişi veren firmalar, başarması zor olmasa da referans yolu ile başvurursanız sizi daha samimi bulacaktır. Bu nedenle, halihazırda bu işi yapan güvenilir arkadaşlarınızın size yol göstermesi ve referans vermesi büyük önem taşımaktadır.
 2. Diğer bir seçenek ise Kaleiçi esnafını bizzat ziyaret ederek ek istihdam olanakları hakkında detaylı bilgi almaktır. Bununla birlikte, özellikle evde paketleme işi gibi ek gelir fırsatları bulmak zaman alabilir.
 3. Online başvuru yapabilirsiniz. O nasıl çalışır? Hemen bir profil oluşturun ve Denizli’deki evde paketleme firması iş ilanlarını aşağıdaki web sitelerinde görüntüleyin: tr.jooble.org, sahibinden.com, Kariyer.net ve Indeed.com. Bu sayfalarda evde çalışmak için güncel iş tekliflerini bulacaksınız.
 4. Son olarak İŞKUR Denizli şubesine giderek kariyer danışmanlarına evde paketleme işi kurmak istediğinizi söyleyin. Bu arada hoşunuza gidecek bilgileri paylaştığım İşkur Evde Paketleme işi Başvuru Formu başlıklı yazımızı da mutlaka okumalısınız derim.

DENİZLİ EVLERE PAKETLEME İŞİ -TELEFON NUMARASI 2023

Denizli evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarıyla ilgili birkaç gönderi paylaşıyorum. Ancak size tavsiyem bu numaraları aramadan önce firma adreslerine gidip yüz yüze görüşmenizdir. Çünkü emin olun bu kişiler iş hayatları nedeniyle çoğu zaman iş yerlerinin telefonlarına dahi bakmıyorlar. İşte Denizli evde paketleme işi veren yerlerin iletişim bilgileri!

 • +90258264252
 • +90258251275
 • +90258251243

Tüm iletişim numaralarına ulaşabilmeniz için yukarıya birkaç örnek kart bıraktım. Yapmanız gereken tam olarak bu. Çünkü Google Haritalar ile gerçekten faydalı bilgilere ulaşıyorsunuz.

Denizli’de evde paketleme işi yapın..! İşte olasılıklar…

Artık ayrıntılara geçebilirim. Merak edenler için paketleme işleri bilgileri…

Denizli Kaleiçi Evde Tekstil Ürünleri Paketleme İşi 

Kent ekonomisinin can damarı Bayramyeri ve yanı başındaki Kaleiçi Tarihi Kapalıçarşı, Denizli evde paketleme işi veren firmalar arasında yer alıyor. Havlu, bornoz, şal, çorap, iç çamaşırı ve çeşitli sade çeyizler ve takılar Denizli Kapalıçarşı esnafının sattığı başlıca ürünlerdir.

Ayrıca Kaleiçi’ndeki iplik firmaları size iplik kesme ve düzeltme hizmeti sunuyor. Bu ek istihdam imkanı da çok yaygın…

Denizli’de en yaygın ev işlerinden biri evde havlu paketleme işi. Birçok firma bu bölgeye paket havlu göndermek için ek işçiliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

Denizli Evde Çorap Paketleme İşi 

Hatırlarsanız yazımın en başında Denizli’nin bir tekstil şehri olduğunu söylemiştim. Bu amaçla ek gelir sağlamak isteyenlerin eve çorap paketleme işini aldıklarını tahmin edebilirsiniz. Peki evde çorap paketleme işi nedir, nasıl yapılır?

Yani, mağaza sahipleri tarafından size verilen farklı beden ve renklerde çoraplar, size verilen ambalaj paketlerine, ilgili sıra ve renkte paketlenecektir. Yapılan iş zor değil ve evinizin sadece bir odasını bu işe ayırmanız yeterli.

Genel olarak bu sorunu size Evde çorap paketleme işi adlı yazımda anlattım. Ama Denizli olarak buradan devam edeyim: Esnafın yanı sıra Kaleiçi’nde büyük fabrikaların satış mağazaları da var. Dilerseniz firmalar aracılığıyla evinizde tekstil paketleme işi alarak para kazanabilirsiniz.

Fabrikalara bizzat gidip iş başvurusu da yapabilirsiniz; Ancak Denizli evde paketleme işi veren firmalar bu işi genellikle taşeron olarak yapıyor. Yani bu işlere kolayca başvuru yapabilmeniz için sözleşmeli çalışanlarla iletişime geçmeniz önemlidir. Uygulama sorununa biraz sonra değineceğim…

Bu arada genel bir yazı olarak hazırladığım ve tüm detaylarına tek tek değindiğim, 2023 yılı için güncel bilgiler içeren “Evde paketleme işi veren firmalar” başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Denizli Babadağlılar İş Hanı İle Evde Paketleme

Denizli tekstil denilince akla ilk Babadağlılar İş Hanı gelmiyor mu? Söylemeye gerek yok, tüm fabrikalar ve atölyeler ve bir satış deposu bu ofis binasında bulunuyor. Son olarak Denizli Babadağlılar İş Merkezi ağırlıklı olarak tüm tekstil ürünlerinin satıldığı bir yer.

Ev havlusu ve bornoz paketleme talebinizi ofiste uygun bir dille bazı ustalarla paylaşırsanız Babadağ halkı size yol gösterecektir. Denizli evde paketleme işi veren firmaların adres, telefon numarası veya diğer iletişim bilgilerini kendileri vermeseler bile size mutlaka vereceklerdir. Denemekten zarar gelmez!

Denizli Evde Havlu Paketleme İşi 

Meşhur Denizli havlusu… Biliyorsunuz bu şehrin bornozu, havlusu marka değeri yüksek. Sadece bornoz almak için şehir dışından Denizli’ye gelenler tanıyorum. Bu kadar çok e-satış içeren bir ürünü paketlemek için gereken işçiliği düşünün. Ev paketleme işi yapan bir firma için Denizli evde havlu paketleme konusunda neler yapabilirsiniz?

Yukarıda bahsettiğim Babadağlılar İş Hanı’na gidin ve oradaki ilgili tüm dükkan ve tüccarları ziyaret edin. İçiniz rahat olsun, size uygun bir ev havlusu paketleme firması bulacaksınız. Bu insanlardan eve havlu ve bornozları kolilerde götürüyorsunuz. (Tabi bu aşamada işverenden mal alımı ve teslimi için bazı evraklar imzalamanız gerekiyor, bunun sonucunda zimmete para geçiren ürünlerde binlerce lira alacaksınız.)

Denizli evde paketleme işiyle ilgili içerik: EVDE PARA KAZANDIRAN İŞLER-EVDE GİRİŞİMCİLİK FİKİRLERİ

Son olarak, daha önce Denizli evde paketleme işi ile uğraşmış olanların yol göstermesi için YORUMLAR bölümüne düşüncelerini bırakmalarını rica ediyoruz. Firmaların sizi bulabilmesi için aşağıya adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi de bırakabilirsiniz!

Yorum yapın