Kaporasız Evde Paketleme İşi – 2024 – TÜM DETAYLAR

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023: Evden çalışmak isteyenler! Güvenilir bir evde paketleme işi ile para kazanabilirsiniz… Bu yazımda sizlerle depozitosuz veya kaporasız evde paketleme işi 2023 detaylarını paylaşacağım. İşte evden çalışma fırsatı ile nasıl para kazanabileceğiniz.

Son zamanlarda evde paketleme işi yapanların sayısı arttı. Evlere yönelik paketleme işi veren firmalarla çalışabilirsiniz. Yazıda sizlere kaporasız evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası, ek iş veren firmalar, evde paketleme işi yapanların yorumları gibi detayları verdim. Atlamadan okuyarak faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evde çeşitli paketleme işleri yapabilirsiniz. Ev hanımları ve zamanı olan öğrenciler için avantajlı bir part-time iş. Elbette ek gelire ihtiyacı olan herkes başvurabilir. Bu çalışmalar sayesinde ayda en az 7.000 TL kazanabilirsiniz!!

En önemli şey, paketleme işini düzgün bir şekilde yapmak ve teslim etmektir. Kasa şirketleri depozito gerektirmez. Sizlere güvenilir evde paketleme işi alabileceğiniz yerlerden de bahsedeceğim.

Kaporasız evde paketleme işi için hangi firmalarla çalışabilirsiniz? Bilmeniz gereken başka ne var? Anlatmaya başlıyorum!

Evde paketleme işleri nelerdir?

kaporasiz-evde-paketleme-isiPin
Evde Paketleme İşi Nelerdir?

Kaporasız evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, hangi ek işe başvurabileceğinizi bilmelisiniz. Şirketlerin iş hakkında az ya da çok bilgi sahibi olması önemli olacaktır. Şirketler sizden herhangi bir eğitim veya deneyim beklemez. Ancak işletme hakkında bilgi sahibiyseniz, olumlu geri bildirim alma olasılığınız daha yüksektir.

Yukarıdakiler için bugünlerde en popüler kaporasız evde paketleme işi diyebilirim. Listedeki içeriklere tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Makalede ilgili tüm bilgileri paylaştım. Elbette evde paketleme bununla sınırlı değil. Birçok sektörden firma evlere paketleme işi vermektedir.

Şirketlerin neden paketleme işçisi kiralamak yerine evden çalışabilen çalışanları tercih ettiğini merak ediyorsanız. Çünkü çalışanları şirket içinde çalıştırmak daha pahalıdır. Evde paketleme işlerini özellikle kadınlara yaptıran birçok şirket var. Siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Paketleme işi nasıl yapılıyor?

Evde kaporasız paketleme işi yapmak istiyorsanız, paketleme işi nasıl yapılıyor? bilmen gerekir. Şirketler sürece aşina olan kişilerle çalışmayı tercih ediyor. Örneğin alçı paketlemeyi biliyorsanız bu işi almanız daha kolay olacaktır.

Endişelenme! Evde paketleme işi oldukça basit bir mantıkla yapılır. Bu işin en zor yanı şirketlerle uğraşmak. Firmalara ulaşıp işi aldıktan sonra gerisini kolayca halledebilirsiniz.

Anlaşma yaptığınız firma, paketleme işi için ihtiyacınız olan ürün ve malzemeleri size sağlayacaktır. Paketleme hakkında bilgilendirileceksiniz. Bir koliye kaç ürün konulmalı, paketleme nasıl yapılır, etiketleme nasıl yapılır? Size açıklanacaktır.

Ürünleri toplu olarak almalı ve tek tek paketlemelisiniz. Öncelikle ürünleri ayırmalı ve miktarlarına göre paketlemelisiniz. Hazırladığınız ürünleri kutu veya poşetlere koymalısınız. Firmanın teslim tarihi olarak belirttiği tarihte teslim etmeniz gerekmektedir.

İPUCU: Evde paketleme işi firması ile iş yaparken özenle çalışmanız önemlidir. Şirket işinizi beğenirse kesinlikle sizinle tekrar çalışmak isteyecektir. Böylece sürekli firma aramanıza gerek kalmaz.

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Kaporasız ödemeden ek iş ilanlarına kimler başvurabilir? Merak ettiğinizi biliyorum… Size iyi haberlerim var. Yukarıda bahsettiğim şeyi az çok anladınız.

Evde para kazanmak istiyorsanız ve bu mesleğe karar verdiyseniz önünüzde hiçbir engel yok. Eğitim seviyeniz ve tecrübeniz önemli değil. Reşit ve sorumluysanız evlere yönelik paketleme işi veren firmalarla rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Peki, hangi şehirlerden kaporasız evde paketleme işi yapabilirsiniz? Özellikle İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, Adana gibi büyük şehirlerde; Bu işleri Tokat, Sivas, Yozgat, Sakarya, Kırklareli gibi küçük kasabalardan yapabilirsiniz.

Her yerde paketleme işi sunan şirketler var!

Ek gelire ihtiyacınız var ama evden çıkamıyor musunuz? Evde Para Kazandıran İşler ile evden para kazanmanın bir yolunu bulun! Makaleyi okuyun ve size uygun işi bulun…

Evde Paketleme İşİ geliri nedir?

Paketleme işi telefon numaralarının ayrıntılarına girmeden önce gelirden bahsedelim! Kaporasız evde paketleme işi ile ilgili en garip şeylerden biri, aldıkları ücrettir. Gelirinizin çok belirli bir miktarını vermek yanlış olur.

Çünkü evde paketleme işinde gelirinizi etkileyen en önemli kısım paket sayısıdır. Diğer işverenler ne kadar paketlediğinize bakar.

 • Haftada 500 paket de yapabilirsiniz, 2000 paket de… Yani gelirinizi bir şekilde belirliyorsunuz desem doğru olur. Bu nedenle işe başlamadan önce ne kadar süre çalışabileceğinizi belirleyin.
 • Ayrıca yaptığınız işle aranızda ücret farkı oluyor. Örneğin cam paketleme işi firması ile saman paketleme işi firması arasında fark olabilir. Ama ortalama olarak aylık bir gelirden bahsedebilirim.
 • 1 ay boyunca paketleme işi yapan bir kişi ortalama 7.000 ila 9.000 TL kazanabilir.

Bu kazançları artırmak sizin elinizde! Bir öğrenci olarak paketleme işinden birkaç haftalık harçlık da kazanabilirsiniz.

Kazanç örneği: Şirketten evde nikah şekeri paketleme işi için bir sipariş aldınız. Paket başına 1,5 TL aldınız. Günde 300 paket üretebilirsiniz. Bir ayda toplam 20 gün çalışırsanız alacağınız para: 9.000 TL. Gördüğünüz gibi, oldukça iyi para kazanmak size kalmış.

Benzer İçerik: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Paketleme İşi Başvurusu Yapabilirsiniz

Paketleme sektöründe iş fırsatları arayanlar bu başlığı dikkatle okumalıdır. Kaporasız evde paketleme işi için doğrudan reklama rastlamayabilirsiniz. Şirketler ve kişilerle iletişim kurarken özellikle dikkatli olmalısınız. Şirketler sizden kapora veya depozito talep etmez. Bu yüzden dikkatli olmalısın.

Bir paketleme işine başvurmanın birkaç yolu vardır. Bunlar sırasıyla:

Kariyer – başvuru sayfaları

Kariyer.net ve sahibinden.com gibi ilan panolarında evde iş fırsatları bulmak mümkün. Bu sayfaları düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde paketleme işi yapan firmalar olabilir. Bu web sitelerinde çeşitli paketleme siparişleri görebilirsiniz.

Sosyal medyadaki gönderiler

Peşinat ödemeden ek iş ilanları için sosyal medya gönderilerini kullanabilirsiniz. Örneğin, Facebook’ta evde paketleme iş gruplarına katılabilirsiniz. Böyle birçok grup var. Giriş yapıp gönderileri görebilirsiniz. Bir Facebook hesabınız yoksa, bir tane oluşturduğunuzdan emin olun. Bu yöntemi kullanarak kaporasız evde paketleme işi için başvuran birçok kişi var.

Google Haritalar’ı kullanın

Başka bir yöntem de Google Haritalar’dır. Bulunduğunuz şehirdeki evleri istihdam eden firmaları haritalarda arayabilirsiniz. Kaporasız evde paketleme işi verip vermediğini öğrenmek için kartlardaki numaraları arayabilirsiniz.

İŞKUR paketleme iş ilanları

Ayrıca, devlet tarafından yönetilen Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla kaporasız evde paketleme işi ilanlarına da erişebilirsiniz. Konu hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirmek isterim.

UYARI: Kapora ödemeden ek iş ilanlarına nasıl başvurabileceğinizi anlattım. Bahsettiğim başvuru yöntemlerini denerken sizden depozito, TC kimlik numarası ve detaylı banka bilgisi isteyenlere dikkat edin. Şirketler ve şahıslar sizden bu bilgileri talep etme yetkisine sahip değildir!

YouTube video

Güvenilir bir evde paketleme işi yapmak istiyorsanız İŞKUR üzerinden firmalara başvurabilirsiniz. İŞKUR üzerinden evlere paketleme işi veren firmalar var. İŞKUR kaporasız evde paketleme işi için yapmanız gereken tek şey üye olmak. İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR‘nı nasıl öğrenebilirim?

Daha fazla bilgi edinmek ve başvuru sürecini başlatmak için makaleye tıklayın! Burada hangi kısma dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım. Anavatanda ek iş ilanları genellikle popülerdir. İlk başta bir reklam görmezseniz şaşırmayın. Gün gün takip etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR doğru tercihtir.

Kaporasız Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İşte kaporasız evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları. Aktif açık pozisyonlar varsa bu numaraları arayarak evde iş bulabilirsiniz. Yukarıdaki yöntemleri kullanarak başvuru yapabileceğinizi tekrar belirteyim.

Kaporasız evde paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları:

 • 0212 243 7613
 • 0216 418 34 7
 • 0212 480 050
 • 0212 407 078
 • 0216 354 232
 • 90216527729
 • 90212422186
 • 90326225220
 • 90288214171
 • 90288412300

Evde paketleme hizmeti kargo ile sunan şirketler de var. Bu firmalara nasıl ulaşılacağı ve telefon numaralarından uzun uzun bahsettim.

ÖNEMLİ!! Lütfen cep telefonu numaraları olan ve daha güvenilir olan 0505-0553 gibi numaralar yerine 0212-0232 gibi numaralarla iletişime geçiniz.

Şehrinizdeki alakalı işletmeleri bulmak ve bunlarla bağlantı kurmak için Google’ı da kullanabilirsiniz. Her firma evde paketleme işi yapar diye bir şey yok ama bu işi gönüllü olarak yapan firmalar var diyebilirim. Değerlendirmek!

Kaporasız Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

Konu evde para kazanmak olduğunda en önemli şey güvenli bir şekilde çalışmaktır. Kaporasız evde paketleme işi veren firmalar ile çalışmak için güvenilir firmalar ile çalışmalısınız. Buraya kadar iletişim için bilmeniz gerekenleri anlattım. Şimdi detaylı olarak firmalara geçelim.

Bu işi veren tanınmış firmalar var. Koton, LC Waikiki gibi… Bu firmalarla güvenle çalışabilirsiniz. Ancak bu noktada sizi uyarmalıyım:

Koton ve Lc Waikiki sizi doğrudan işe almaz. Bu işleri size müteahhitler aracılığıyla teslim eder. Ancak güvenilir mevduatsız şirketlerden biridir. Para yatırma zahmetine girmeden evden para kazanma şansına sahipsiniz.

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Kaporasız evde paketleme işiyle ilgili yorumlar nelerdir? Merak edilmek Evinde eşya paketleyenlerin yorumlarının çok olumlu olduğunu söyleyebilirim. Ancak doğru firmalar ile çalışarak bu işten faydalanabilirsiniz.

İnsanlar sizden depozito isteyip evin paketleneceğini söylediklerinde onlara inanmayın. Tabii ki, ödemezseniz ve işi almazsanız, iş hakkında iyi düşünmüyorsunuz. Evde paketlemenin son dönemdeki popülaritesi göz önüne alındığında, bunu bir fırsata dönüştürmeye çalışan kötü niyetli kişiler olabilir.

Size bu konuda bilgi verdim. Gözünüzü dört açarak doğru işi bulabilirsiniz. Yani eviniz veya kendiniz için para kazanmakta hiçbir probleminiz yok.

SONUÇ

Size kaporasız evde paketleme işi hakkında bilgi verdim. Bu bilgiler ışığında evden para kazanabilirsiniz. Hem de cebinizden hiç para çıkmadan! Size sunduğum adımları takip ederek ve anlayarak evde para kazanacaksınız.

Yerel ekonomiyi destekleyebilir ve harçlık kazanabilirsiniz. Sizlere evden para kazanmanın farklı yollarını sunmaya devam edeceğim. Evde daha fazla para kazanmak için Evde Paketleme İşi veya Evden İş Fikirlerim kategorilerine göz atabilirsiniz. İşte daha önce yazdığım yazılar bu kategorilerde sergilenmektedir.

“Kaporasız Evde Paketleme İşi – 2024 – TÜM DETAYLAR” üzerine 2 yorum
Yorum yapın