Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar- 2024 -GÜNCEL

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar hakkında 2023 yılının en güncel ve doğru bilgileri bu yazının altında sizleri bekliyor. Ev konforu tadında mükemmel bir yarı zamanlı işten bahsediyorum! Ayrıca başvuru için adres bilgilerini bile paylaştım!

Ev hanımları başta olmak üzere evlere nikah paketleme işi veren firmalar; Öğrencilerin, işsizlerin, emeklilerin ve evden para kazanmak isteyen herkesin istihdamına katkı sağlar.

Demek evinizde oturun, sanayide çalışın ve yaşadığınız yerden çalışarak para kazanın. Ayrıca hiçbir koşul yok, bence mükemmel.

Evlere verilen bu görevler aslında sadece nikah şekeri paketlemekle sınırlı değil. Makalelerimin arasında buna geniş bir başlık vereceğim, merak etmeyin. Okumanızı öneririm.

Şimdi size evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan bahsetmem gerekiyor! Gelin, nikah şekeri için hangi adreslerin, hangi telefonların ambalaj işi verdiğini hep birlikte görelim!

Evde nikah şekeri paketleme işi nedir? nasıl YAPILIR?

Özellikle son 1 yılda çoğu işveren, fabrika ve atölyelerinde maliyetleri düşürmek için evde yapılabilecek tüm işlerin çalışma ortamını tarlalardan evlerine taşıdı. Dolayısıyla evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler için büyük bir umut oldular.

Fabrikadan eve: Nikah şekeri yapmak ve paketlemek evde daha çok ev hanımlarının yaptığı bir iştir. Peki bu iş nasıl gidiyor?

Düğün şekerlerini hazır almak yerine satan dükkan ve işletmeler; Onları memleketlerinde evde ek iş fırsatları bekleyen insanlara iletirler. Ayrıca evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar sizden dekorasyon işi de isteyebilir bu da ek gelir demektir!

Bu yerel faaliyetten para kazanmak istiyorsanız, bunu yapmak için doğru dükkanlara ve işverenlere başvurmalısınız. (Aşağıda anlattım!) Evde nikah şekeri paketleme işi veren bazı firmalar ürün başına az ya da çok para ödüyor. Evde nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanacağınızı aşağıdaki başlığımda anlattım.

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, yapılan işin titizliğine önem veriyor. İşverenlerin bu konuda özellikle hassas olduklarının altını çizmek isterim. Nikah şekeri süsleme ve paketleme işi yapan firmalar, nikah şekerinin fantazi paketlere kademeli olarak eklenmesini isterler.

Aldığınız ilk paketleme siparişinde teslimatı sorunsuz yaparsanız bu siparişin sürekliliğini garanti altına almış olursunuz. Ortak bir özellik olarak, evde paketleme işi sunan şirketler, iş sürecinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve gerekli malzemeleri işverenleri aracılığıyla size sağlar.

YAZ AYLARININ KAZANDIRAN İŞİ: evde nikah şekeri yapmak!

evde-nikah-sekeri-paketleme-isiPin
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Kazancı

Kendi işini kurmak isteyen kişiler genellikle bir iş kurar ve çok para harcarlar. Ayrıca iş yapıp yapamayacakları da belli değil. Ancak herhangi bir ek ücret ödemeden kendi ev işinizin sahibi olabilirsiniz. Nasıl?

Evde nikah şekeri paketleme işi firmaları dışında ihtiyacınız olan tüm malzemeleri ben şahsen sizlere bırakıyorum.

 • Farklı renklerde tül
 • Tül kesmek için makas
 • İçine konulabilen şekerler
 • Dekorasyon için kağıtlar
 • Dekorasyon için kullanılan tüyler
 • Cam şişeler, çiçekler, gelin damat bibloları, minik süs bisikletleri, süs küçük arabalar ve motorlar,
 • Küçük kavanozlar, küçük kafesler, küçük sepetler, küçük kutular ve sandıklar, küçük yastık figürleri,
 • Mücevher olarak yapılan deniz kabukları, küçük aynalar ve aklınıza gelebilecek birçok süs eşyası
 • Keçeli kağıt
 • Şerit kordonlar

Gerekli tüm ürünleri bizzat satın alabilir, evde evlilik hediyesi yapabilir, süsleyebilir ve e-ticaret sitelerinde satabilirsiniz. Dilerseniz nikah şekerlerinizi organizasyon firmalarına ve çeyiz dükkanlarına pazarlayabilirsiniz.

 • Nikah şekeri için gerekli olan temel malzemeleri toptan alıp, bu malzemeleri evde kendi zevkinize ve günlük modaya göre bir araya getirerek ürünü satışa hazır hale getirebilirsiniz.
 • Bunu tek başınıza veya çocuklarınız, ebeveynleriniz ve eşinizle birlikte yapabilirsiniz.
 • Kendi Facebook veya Instagram hesaplarınızda yaptığınız ürünleri satarak para kazanabilirsiniz.
 • Ya da sipariş üzerine iş yaptırabilir ve esnafla anlaşarak ürünleri daha karlı satabilirsiniz.
 • Hayır, para harcamak ve pazarlama sürecine dahil olmak istemiyorum derseniz; Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalarla anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.
 • Nikah şekeri paketleme ve yapımı için gerekli malzemeleri satın alamazsınız ancak bu ürünleri evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalara yaptırabilir ve sadece evde montajını ve süslemesini yapabilirsiniz.

Bu birinci yönteme göre kazanç kesin olmakla birlikte; daha düşük olacaktır. Gelir durumuna göre buradan başlayan kişilerin işverenlerden sipariş alıp daha sonra evde kendilerine nikah şekeri yapması daha uygun olabilir.

Üstelik bu iş yaz aylarında çok kazançlı olacak! Biliyorsunuz pandemi nedeniyle neredeyse 2 yıldır düğünler ertelenmişti. Ama şimdi sıra onda. Eminim çevrenizde bu yıl evlenen onlarca insan vardır. Arkadaşlarınızla da e-para kazanabilirsiniz!

Benzer İçerik: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Evde nikah şekeri süslemenin ve paketlemenin GETİRİSİ

Evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerin bilmesi gereken en önemli nokta, bu tür işlerin emek ve sabır gerektirdiğidir. Yorulduğunuzdan değil; Ancak gün içinde aynı şeylerden 50-100 parça yapmak kendiliğinden sıkıcı görünebilir.

Ancak evde paketleme işindeki gelirinizin sahip olduğunuz iş sayısına bağlı olduğunu unutmayın. Yani evde nikah şekeri paketleme işi sunan firmalar adet başına 2 ile 3 TL arasında ödeme yapıyor.

Yani günde 100 nikah şekeri paketlerseniz aylık ortalama geliriniz 6.000 TL olur. Ancak unutmayın, ne kadar kazanacağınıza siz karar verirsiniz. Yani ne kadar çok iş o kadar çok ekmek demektir.

Evde düğün şekerleri yapıp kendiniz pazarlayabilirseniz, özellikle sosyal medya hesaplarınızda çok para kazanabilirsiniz.

Örnek: Basit bir nikah şekeri ortalama 6 TL’ye satılabiliyor. Tek bir siparişi kabul ediyorsanız, paketler halinde en az 300 adet satın. Bu da 1.800 TL yapar. Bu ürünler size maksimum 300 TL’ye mal oluyor ve size 1.500 TL net gelir getiriyor, tek bir siparişle kazandığınız para bu kadar. Ayda 5 sipariş alırsanız aylık net geliriniz 7.500 TL civarında olacaktır.

Kısacası, size evde nikah şekeri paketleme işi ve süslemek için alternatif yollar getirdim. Bu senin seçimin; Ancak şunu belirtmek isterim ki evde yapılarak bu ürünlerin satışları çok daha yüksek olacaktır.

Evlere Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ve Başvuru

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar bulunduğunuz her şehirde bulunabilir. Neden? Bu nedenle düğünler Türkiye’nin her yerinde yapılır. Yani tekstil işinde bunun kadar telaffuz edildiği başka bir şehir yok.

Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar nerede diye merak ediyorsanız hemen söyleyeyim. Artık bu işleri nereden alacağınız konusunda iki seçeneğiniz var.

 • Organizasyon şirketi
 • Çeyiz evleri

Bu 2 seçenek ülkemizdeki her şehirde mevcuttur. Kullanabileceğiniz diğer bir yöntem de nikah şekeri paketleme mağazaları, hediyelik eşya dükkânları veya nikah şekeri dağıtım firmaları ile iletişime geçmektir. Peki bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Şimdi açıklamamı oku!

 1. Google, Safari, Yandex, Yahoo… Şimdi kullandığınız arama motorunu açın.
 2. İzmir’de mi yaşıyorsunuz? İzmir organizasyon firması yazın.
 3. Haritalar sekmesine tıklayın ve Enter’a basın.
 4. İşte İzmir’de evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların adres bilgileri!
 5. Erzurum, Ankara, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Antalya, Mersin, Hatay, Burdur ve diğer tüm şehirler için bu taktiği kullanabilirsiniz. Örnek olarak İzmir’i tanıttım.
 6. Ekranda evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmaların adreslerini göreceksiniz. Üstelik tam adresleriyle… Vakit kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz.

Size başka harika haberlerim de var! İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR Bence bu yazıyı hemen okumalısınız, tabii ki hemen aşağıda bulunan nikah şekeri evde paketleme işi firmalarının telefon bilgilerine bir bakın!

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ İLANLARI İÇİN BAKINIZ

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları!

Evde paketleme işi firmalarının telefon numaralarını bulmak biraz zor. Ama evde nikah şekeri paketleme işi iletişim numaraları için size harika bir tüyo vereceğim! Bunun dışında direkt olarak firmalara ya da mağazalara gidip paketleme işi yapabilirim diyebilirsiniz. İşverene işinizin kapsamı ve boş zamanınız hakkında bilgi vermeniz yeterlidir.

Peki, evde nikah şekeri paketleme işi alabileceğiniz firmaların telefon numaralarını bulmak kolay mı? Elbette, yukarıda belirtilen taktiklerle evlere ek iş veren şirketlerden telefon numaraları ve iletişim bilgileri alabilirsiniz.

Yukarıdaki yolu takip edin ve ekranın sol tarafındaki tüm organizasyon şirketlerinin üzerine gelin, işte telefon numaraları!

0212-0232-0312-0266-0264 gibi bir alan koduyla başlayan numaraları arıyor olsanız bile, bu çok daha iyidir.

Benzer işleri araştırmak ve bu işlere başvurmakla ilgileniyorsanız, Evde Paketleme İşi kategorimi inceleyerek evlere sunulan diğer tüm paketleme işlerini görebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Adana, Mersin, Ankara, Manisa, Samsun, Sivas gibi şehirler için yazdığım evde paketleme işi ve ek iş-gelir yazıları da var, ilginizi çekebilir.

Aşağıda sizler için evde paketleme işi ve evden iş fikirlerimle para kazanabileceğiniz 6 adet içerik bırakıyorum.

Yorum yapın