Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu ve Fiyatları – 2024

Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu ve Fiyatları: Kısa sürede oldukça popüler bir sektör haline gelen yeni nesil lokmacılık sektörü gelecek vadeden firmalardan biridir. Türkiye’nin birçok yerinde peş peşe açılan Lokmacı mağazaları herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Ucuz ve promosyonlu bir ürün olduğu için lokmalık sektörü gelecekte de karlı bir iş olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu sektöre girmek isteyen genç girişimciler bir şirketten ticari temsilcilik alarak kendi işlerini kurmayı hedefliyorlar. Bu nedenle Lokma bayiliği veren firmaları sizlerle sık sık paylaşıyoruz. Bu firmalardan biri olan yeni ismi Lokma Zamanı da limitet distribütörlüğe dönüşmüştür. Lokma Zamanı bayilik başvurusu için bu yazıdaki bilgileri kullanabilir ve firmadan bayilik sözleşmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Yeni nesil lokma sektörüne geçtiğimiz yılın Şubat ayında giriş yapan Lokma Zamanı, açılış şubesi olarak İstanbul/Esenyurt’u tercih etti. Açılır açılmaz Esenyurtlulardan yoğun ilgi gören firma, diğer şehirlerdeki başarısını burada da görmek istiyor. Bu nedenle sınırlı sayıda bayilik sunan Lokma Zamanı, geçtiğimiz günlerde bayilik başvuru sürecini başlattı.

Benzer İçerik: ON NUMARA DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI -2023

LOKMA ZAMANI BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

lokma-zamani-bayilikPin
Lokma Zamanı Bayilik Başvuru ve Fiyatları
  1. Genç ve girişimci yeni ortaklarımızla birlikte Lokma Zamanı markasını büyütmeyi hedefliyoruz.
  2. Bu hedef doğrultusunda sektöre girmek isteyenleri avantajlı bayi programımıza davet ediyoruz.
  3. Her türlü ürünü tedarik ediyoruz. Bayilerimize ve şubenin işletilmesi için gerekli bilgileri sağlarız.
  4. Şubenizde iş yapılıyorsa personeli kendimiz eğitiriz, şubede bildikleri ve ihtiyaç duydukları tüm bilgileri kendilerine veririz.
  5. Sınırlı İSİM HAKKI ücret almıyoruz. ÜCRET Bayi Sayısı – Açılacak şubenin dekorasyonu şubeyi açan kişi tarafından yapılır.

LOKMA ZAMANI BAYİLİK BAŞVURUSU ve FİYATLARI

Yeni nesil Lokmacı markalarının çoğu, yeni franchise verirken yatırımcılardan franchising ücreti almaktadır. Genç girişimcilerin sermayesi az olduğu için bu durum birçok kişiyi rahatsız etti. Lokma Zamani bu noktada herhangi bir lisans ücreti almayarak diğer firmalardan bir adım öndedir. Lokma Zamanı bayisi almaya karar verdiyseniz aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu: +0551 274 89 92

Ya da aşağıdaki telefon numarasından firma yetkilisi Tarık Koç ile görüşebilir ve tüm detayları telefonla öğrenebilirsiniz.

Lokma Zamanı – Tarık KOÇ – TEL: 0553 148 79 13

Yorum yapın