Goodyear Lastik Bayilik Alma Başvuru ve Şartları-2024

Goodyear Lastik Bayilik Alma Başvuru ve Şartları: Türkiye’de otomobil kullanıcılarının lastik tercihlerinde ilk sırada yer alan Goodyear bayilerine sunuyor. Ülkemizde büyük yatırımlar yapan Goodyear firması, Türk kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye genelinde bayilikler sunmaya devam ediyor. Lastik bayiliği sektörüne girmeyi planlayan girişimciler bu fırsatı değerlendirerek Goodyear lastik bayiliği alabilirler.

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biri olan Goodyear, 1961 yılında Türkiye pazarına girmiş ve üretim, satış ve satış sonrası destek sağlayarak otomobil sahiplerinin beğenisini kazanmıştır. Türkiye’deki yatırımlarına büyük önem veren şirket, İzmit ve Adapazarı’nda iki üretim tesisi kurmuştur. Ülkemizde istihdam seferberliğine de destek veren Goodyear, fabrikalarında 1600 kişiye istihdam sağlıyor. Üretim tesislerinde tam kapasite binek, 4×4 ve hafif ticari araç lastikleri üreten şirket, ülke çapında yaygın bayi ağı ile satış hacimlerini artırmak istiyor. Goodyear bayilerine katılmak istiyorsanız bayi başvurunuzu firmaya göndererek şansınızı deneyebilirsiniz.

Goodyear lastik bayilik almak için herhangi bir çevrimiçi başvuru yoktur. Şirketle iletişime geçmeli ve şahsen bir Goodyear bayisi arzunuzu belirtmelisiniz. Daha sonra firma yetkilileri başvurunuzu inceleyecek ve başvurunuz olumlu ise firma sizinle iletişime geçerek üye işyeri sürecinizi başlatacaktır. Olumsuz sonuçlar size bildirilecektir.

GOODYEAR Lastik BAYİLİK BAŞVURUSU

goodyear-lastik-bayilik-almaPin
Goodyear Lastik Bayilik Alma

Türkiye’de en çok satan lastik markalarından biri elbette Goodyear. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerine sunduğu destek ile birçok araç sahibinin ilk tercihlerinden biridir. Lastik satışına başlamak için en kaliteli bayinin kesinlikle Goodyear olduğu söylenebilir. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen işletme sahipleri, bayilik almak istediklerini aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak firmaya bildirebilirler.

Benzer İçerik: ON NUMARA DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI -2023

GOODYEAR Lastik BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ NELER?

  • Lastik satışına başlama kararı almış ve lastik bayisi olmak isteyen girişimci ve çalışkan kişilerden bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Şirketimize bayi olmak için başvuran kişilerin Goodyear ile çalışması ve lastik satış sektöründe deneyim sahibi olması gerekmektedir.
  • Adayların bayilik almak istedikleri il/ilçe ve bölgeyi bize bildirmeleri ve onayımızı almaları gerekmektedir. Bayilik anlaşması yapılmak istenen bölge Goodyear tarafından onaylanırsa bayi adayı ile görüşmeler yapılacak ve anlaşmanın tüm detayları görüşülecek.
  • Bayi alıcıların firmamız tarafından belirtilen adette lastik satın almaları gerekmektedir. Lastik alımları bölgeye ve bütçeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle lastik sektöründe yapılacak yatırımı karşılayabilecek sermaye sahiplerinin bizimle iletişime geçmesini rica ederiz.
  • Ticaret yapma izni şirketi konumunda iyi temsil edenlere verilir. Bu nedenle şirketin yasal ilkeleri çerçevesinde hareket etmek, misyon ve vizyonunu benimsemek gerekmektedir.
  • Bayiler, lastik endüstrisinde deneyime sahip kişilere verilir. Deneyimsiz genç profesyonellerin başvuruları reddedilecektir.
  • Goodyear bayilik başvuru sürecinde pazar araştırması yapılır. Bayiliğin açılacağı bölge firma tarafından kontrol edilir. Satışa uygun bölgede olmayan bayi talepleri reddedilecektir. Bu durumda firma tarafından belirlenen noktalardan birini seçerek tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

Goodyear lastik bayilik açılış maliyetleri vardır. Ayrıca firmadan belli miktarda lastik satın alınması gerekmektedir. Bu nedenle, sermayeye sahip olmak gereklidir. Yeterli parası olmayan kişilerin başvuruları reddedilecektir.

Benzer İçerik: LOKMA ZAMANI BAYİLİK BAŞVURUSU VE FİYATLARI – 2023

Goodyear Bayilik Açma Maliyeti Ne Kadar?

Goodyear lastik bayiliği açmak için gereken sermaye şirket tarafından başvuru sürecinde belirlenir. Bu nedenle kesin bir rakam vermek mümkün değil. Ancak bayilik ücreti, lastik alım fiyatı ve açılış maliyetleri dikkate alındığında ortalama 1.000.000 TL sermaye gerektiği bilinmektedir. Goodyear, en ünlü lastik üreticilerinden biridir. Bu kategorideki hemen hemen tüm lastik üreticilerinin bayi ücretleri bu aralıktadır.

Goodyear Lastik Hangi Bölgelere Bayilik Vermektedir?

Goodyear lastik bayilik açılacağı bölgelerde herhangi bir sınırlama yoktur. Şirket, Türkiye genelinde 81 ilde bayilik verebilmektedir. Ancak bayiliğin açıldığı lokasyon için de elbette bazı kriterler var. Şirkete başvururken bölge

Goodyear iletişim numarası

YouTube video

Goodyear lastik şirketi iletişim numarası ve adres bilgileri:

  • 0 212 329 50 00
  • Maslak Mahallesi Sümer Sokak No.:4 Sarıyer / İstanbul
  • E-posta: musteri_hizmetleri@goodyear.com

Şirketle iletişime geçerek satıcı başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Başvurunuz onaylanırsa Goodyear Company çalışanları sizinle iletişime geçecek ve sizinle mülakat yapacaktır.

“Goodyear Lastik Bayilik Alma Başvuru ve Şartları-2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın