Reis Döner Bayilik Fiyatları ve Şartları – 2024

Reis Döner Bayilik Fiyatları ve Şartları: Gıda sektörü her zaman para kazanıyor, döner hala çok cazip bir sektör. Hızlı ve kolay tüketilebilmesi ve Türk damak zevkinin en sevilen ürünü olması döneri bu kadar cazip kılıyor. Öğrenci ve bekar lokantası olması dönere olan rağbeti patlattı. Kebapçılar alarak bu bölgede ucuza iş yapmak isterseniz Reis Döner markasını tavsiye ederiz. Bu yazımızda Reis Döner bayisi olmak için nasıl başvuru yapabileceğinizi ve Reis Döner bayilerinin hangi şartlarda bayi olabileceğini anlatıyoruz.

Reis Döner, tavuk dönerini kendi üretim teknikleri ile müşterilerine sunan yeni bir firmadır. Tavuk döner sektöründe kısa sürede müşterilerinin kalbini kazanmayı başaran firma artık sadece İstanbul’da temsilciliğini yapmaktadır. Sektörde kâr oranını ve şube sayısını artırmak isteyen Reis Döner, artık İstanbul’la yetinmeyip diğer illere de tavizler veriyor.

40 ile 50 m2 arasında küçük bir dükkanda tavuk döner satmak istiyorsanız Reis Döner markası sizin için en doğru seçim olacaktır. Düşük maliyetli bir franchise alabilmek, nakit sıkıntısı çekenler için harika bir fırsat.

Benzer İçerik: DÖNERCİ ORHAN BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU – 2023

REİS DÖNER BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

reis-doner-bayilik-fiyatlari-ne-kadarPin
Reis Döner Bayilik Fiyatları Ne Kadar
  1. Tavuk döner sektörüne girmek ve küçük sermayeli iş kurmak isteyen girişimci ortaklarımızı bekliyoruz.
  2. Tavuk Döner sektörüne girmeye karar veren yeni yatırımcılarımızla karşılıklı kazan-kazan prensibiyle çalışıyoruz.
  3. Bayilerimiz için sektörde kendilerine faydalı olacak bilgiler veriyoruz, size kendi tecrübemizi aktarıyoruz. Bayilerimize taze hijyenik tavuk dönerleri, ürün kalitesinden ödün vermeden sunuyoruz.
  4. Şubenizi 40 veya 50 m2 olarak açabilirsiniz – Şubenin açılacağı yer yoğun ve yoğun nüfuslu bir bölge olmalıdır.

Not: Yapmanız gereken yatırım tutarı ve lisans ücreti hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarından Reis Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik: KRAL DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE BAŞVURUSU – 2023

REİS DÖNER BAYİLİK FİYATLARI-ÜCRETİ NE KADAR

Aşağıdaki tabloda sizlere reis döner bayilik fiyatlarını 2023 güncel rakamlarıyla verdik.
Genel olarak Reis Döner Bayilik Fiyatları 100.000-250.000 TL arasındadır. Aşağıdaki durumlara göre maliyet değişmektedir.

DeğişkenlerFiyat
İsim Hakkı Bedeli30.000 TL
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti 2.500 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti150.000 TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti170.000 TL
Minimum Nakit İhtiyacı150.000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi25.000 TL

REİS DÖNER BAYİLİK BAŞVURUSU

Birçok avantaj sunan Reis Döner’in tavuk dönerine karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak vakit kaybetmeden bayi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Reis döner bayilik başvurusu: https://www.reisdoner.com.tr/franchise/

Bu formu, tüm bilgileri doğru bir şekilde girerek doldurmanız ve göndermeniz gerekir. Bu aşamadan sonra bir süre sonra firma çalışanları sizinle iletişime geçerek Reis Döner markası ve franchise sistemi ile ilgili tüm bilgileri size ulaştıracaktır.

Reis Döner İletişim;

  • Natoyolu Cad. Nebioğlu Sok. No:4/A Ümraniye / İSTANBUL
  • TEL: 90 216 443 30 30
  • E-posta: mehmetmercan@reisdoner.com.tr

Benzer İçerik: ON NUMARA DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI -2023

Reis Döner’in Sahibi Kimdir?

Reis Döner Rizeli iş insanı “Mehmet Mercan” tarafından kurulmuştur ve Türkiye genelinde 40 adet şubesi ile hizmet vermektedir.

Reis Döner’in Kaç Tane Şubesi Vardır?

Reis Döner Bayilik Desteği Veriyor mu?

Evet. Reis Döner bayilik anlaşması için sizlere reklam desteği, yer seçimi, bölge koruması, pazarlama desteği, eğitim ve personel desteği vermektedir.

Yorum yapın