Zühre Giyim Bayilik Şartları – 2024 – Güncel

Zühre Giyim Bayilik Şartları: Tesettür giyim sektörüne girmeye karar verenler için Zühre Giyim Mağazası fırsatı sunuyoruz. Bu sektöre girecek olanlara güncel ve modaya uygun tesettür ürünleri tedarik etmenin çok önemli olduğunu söylemeliyiz. Bunun için Zühre Giyim bayilik alarak trendleri kolayca takip edebilir ve kaliteli bir tesettür giyim mağazasına sahip olabilirsiniz.

2004 yılından beri tesettür giyim sektöründe faaliyet gösteren Zühre Giyim, uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile bayan kaban, ferace, şapka, tunik gibi ürünlerde başarısını kanıtlamıştır. Zühre, şu anda Türkiye’de 300’den fazla bayi ile çalışmakta ve yurt dışına da ihracat yapmaktadır. Ürünleri Orta Doğu’da yoğun talep gören Zühre Giyim, önde gelen tesettür giyim firmalarından biridir.

Benzer İçerik: SİLK HOME EŞARP BAYİLİK ŞARTLARI NEDİR? – 2023 – GÜNCEL

ZÜHRE GİYİM BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

zuhre-giyim-bayilik-sartlari-ve-fiyatlariPin
Zühre Giyim Bayilik Şartları

Tesettür giyim sektörünün trend belirleyicilerinden Zühre; tesettür giyim, ferace, şapka, etek, şal, elbise, pantolon ve bluz üretmektedir. 500 farklı mağazası bulunan Zühre, mağaza sayısını artırmak için yeni bayilikler vermeye devam ediyor. Aşağıdaki Zühre Giyim bayilik şartlarını dikkate alırsanız sizde Zühre bayisi olabilirsiniz.

  • Tesettür giyim sektörüne girmek isteyen girişimcilerin bayi başvurularını bekliyoruz.
  • Zühre Giyim olarak tesettür alanında lider firmalardan biriyiz. Bayimiz olarak tesettür modasını yakından takip edebilir, en yeni ve trend ürünleri mağazanızda satışa ekleyebilirsiniz.
  • Zühre markası ile tesettür alanında rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Bizden distribütör alarak kaliteli ve bilinen bir markanın adını kullanmış oluyorsunuz.
  • Yolcu trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde Zühre şubesini açmalısınız. Çarşı, park ve cadde dükkanlarında Zühre şubesi açabilirsiniz. Ya da alışveriş merkezlerinde şube açarsınız.
  • Bayilik ücreti alınır.

Not: Yapılacak yatırımın maliyetini öğrenmek için firma çalışanları ile telefon ile görüşmelisiniz. Detaylı görüşmelerde firma yetkilileri franchise alımı için gerekli miktar hakkında sizi bilgilendireceklerdir.

Benzer İçerik: GOODYEAR LASTİK BAYİLİK ALMA BAŞVURU VE ŞARTLARI-2023

ZÜHRE GİYİM BAYİLİK BAŞVURUSU

Tanınmış bir marka, kaliteli ürünler… Tesettür mağazası açmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı. Zühre Giyim bu sektörde çalışılabilecek en kaliteli firmadır. Bayi olmak için hemen başvurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Zühre Giyim Bayilik Şartları ve Başvurusu: https://bayi.zuhre.com.tr/

Açılan sayfada formda istediğiniz tüm bilgileri doldurun ve gönderin. Bayi olmak için başvurunuzu firma yetkilileri inceleyecek ve en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Benzer İçerik: REİS DÖNER BAYİLİK FİYATLARI VE ŞARTLARI – 2023

Yorum yapın