Continental Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Continental Franchise Bedeli: Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biri olan Continental, bayilik vererek faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Continental, güvenli ve konforlu sürüş için lastik seçiminin önemini anlayan sürücülerin seçimidir. Türkiye’deki yatırımlarını artıran ve büyüme odaklı bir strateji oluşturan Continental, Türkiye genelinde yeni satış ağları kurmayı hedefliyor. Bir Continental bayi araştırması ile bu kaliteli üreticinin satış ortağı olma şansına sahipsiniz.

Continental, 1871 yılında Almanya’da kuruldu ve başlangıçta faytonlar ve bisikletler için lastikler üretti. Sektöründe ilk olmayı başarmış kaliteli bir firma olmayı kendine amaç edinmiş ve bu plan dahilinde çalışmıştır. Takvim 1989 yılına geldiğinde ise düşük profilli pnömatik otomobil lastiği üretimini gerçekleştiren firma, lastik sektöründeki başarısını sürdürdü.

Bugün Türkiye’de ve dünyanın diğer ülkelerinde büyük yatırımlar yapmaya devam eden Continental Group, yaptıkları testlerde aldığı ödüllerle başarısını kanıtlamayı başardı. Lastik satış alanında Continental ile çalışmayı düşünen girişimciler, aşağıda Continental Bayilik Şartları hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Eğer şartları sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız bayi olmak için başvurunuzu firmaya iletebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: OTO LASTİK BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR – GÜNCEL

CONTİNENTAL BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

continental-bayilik-sartlariPin
Continental Bayilik Şartları

Continental bayilik şartları: Lastik sektörünün lider ve öncülerinden Continental ile çalışmak isteyen girişimcilerden, çalışkanlardan ve kurum kültürümüze uyum sağlamış kişilerden bayi başvurularını bekliyoruz.

 • Bayilerimize gerekli lastik ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Bir Continental bayisinden satın almak, tüm lastik ürünlerimize erişmenizi sağlar.
 • Continental bayi temsilciliğine başvuran kişiler, başvuru bilgilerinde şube açmak istedikleri il/ilçe ve şehri belirtmeleri gerekmektedir. Bayi adayının Continental lastik mağazası açmayı planladığı yerin şirketimizin yatırım hedefleri arasında yer alması halinde aday bayi ile görüşmelere başlanır. Fizibilite çalışmaları başlatılır ve bayi adayının şube operasyonları yönetilir.
 • Bayi alıcılar, markanın başlangıçta belirttiği adette lastik satın almalıdır. Bu nedenle bu işe girmek isteyenler sektör için gerekli sermayeye sahip olmalıdır.
 • Bayiler Continental adına sadece şubelerde çalışabilirler.
 • Tüccarların ticaret engeli olmamalıdır.
 • Continental bayisi teminat talep ediyor.
 • Bayiler, Continental markasını bölgelerinde en iyi şekilde temsil etmelidir.
 • Continental bayileri kendi alanlarında deneyimli olmalıdır.
 • Bayiler ayrıca mağazalarda profesyonel lastik tamir ve bakım hizmetleri sunmalıdır.
 • Bir Continental lastik mağazasının ortalama taban alanı 250 metrekare olmalıdır.
 • Mağaza tefrişatı, açılış evrakları vs. satıcının sorumluluğundadır.
 • Montaj masrafları bayiye aittir.
 • Continental şubelerinde müşteriler için bekleme salonu da kurulacak.

Tavsiye İçerik: GOODYEAR LASTİK BAYİLİK ALMA BAŞVURU VE ŞARTLARI

2023 CONTİNENTAL FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Continental-franchise-bedeliPin
Continental Franchise Bedeli

Continental Franchise Bedeli: Yukarıda aktarılan Continental bayilik şartlarını sağladıktan sonra üstlenmeniz gereken bir maliyet vardır. Continental bayiliği için ortalama 1.000.000 TL ve yatırım maliyeti gerekmektedir.

CONTİNENTAL BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Continental-bayilik-basvurusuPin
Continental Bayilik Başvurusu

Continental Bayilik Başvurusu: Lastik sektörünün lideri Almanya merkezli Continental’den bayi aldığınızda dilediğiniz lastik satış mağazasına sahip olabilirsiniz. Firma, bayi taleplerinizi titizlikle analiz edecek ve size gerekli bilgileri sağlayacaktır. Vakit kaybetmeden aşağıdaki linke tıklayarak Continental bayi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Continental Franchise Bedeli ve Başvuru Formu için https://www.continental-tires.com/tr/tr/b2c/car/contact/contact-form.html adresini ziyaret ederek formu doldurabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: DÖNERCİ NEZİR USTA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Continental’in Kaç Tane Bayisi Var?

Continental 61 Ülkede 554 farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde ise birçok ilimizde 100’lerce şubesi ile hizmet vermektedir.

CONTİNENTAL MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM

Continental müşteri hizmetleri telefon numarası için 444 82 58‘i arayabilirsiniz. Ayrıca hizmet@conti.de mail adresi üzerinden de marka ile iletişim kurabilirsiniz.

Continental Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın