Dönerci Nezir Usta Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Dönerci Nezir Usta Franchise Bedeli: Türkiye’de en çok kazandıran işlerden biri elbette dönerci açmak. Gıda alanında her bütçeye uygun bir gıda maddesi olduğu için döner dürüm alanında yüksek kazanma oranları görülebilmektedir. Bu alanda bir iş kurmak istiyorsanız, hazır iş yerlerine odaklanmak size değer katacaktır. Size tavsiyemiz Dönerci Nezir Usta bayilik sistemi. Alanında bilinen bir marka olmayı başaran Dönerci Nezir Usta, Türkiye’nin her yerinde distribütörlük hizmeti sunmaktadır.

1998 yılında İstanbul’da ilk mağazasını açarak kebap sektöründeki faaliyetlerine başlayan Dönerci Nezir Usta, kısa sürede markalaşma sürecine girmiş ve bu sektörün en sevilen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Kebap sektöründe 21 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini bilen Dönerci Nezir Usta, ülkemizde bu sektörün gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Sektörde birçok kebap ustası ve elemanı yetiştirmiş olan firma, çalışanları ile bu günlere gelmiştir. Kebap severlere lezzetli bir et deneyimi sunmayı amaç edinen Dönerci Nezir Usta, tüm üretimini İslami usullere göre gerçekleştirmiş, helal gıda sertifikalı bir firmadır.

Tavsiye İçerik: DÜNYA DÖNER FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

DÖNERCİ NEZİR USTA BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

donerci-nezir-usta-bayilik-sartlariPin
Dönerci Nezir Usta Bayilik Şartları

Dönerci Nezir Usta Bayilik Şartları için gerekli olan franchise yatırımını karşılayabilecek kişilerden gelen bayi başvuruları değerlendirilecektir.

  • Bayi temsilciliğine başvuran adayların girişimci ruha, çalışkanlığa ve başarma hırsına sahip olması gerekmektedir.
  • Adayların önceki iş deneyimleri gözden geçirilecek ve özgeçmişi olumlu olan adaylarla iletişime geçilecektir.
  • Bayiyi devralacak kişi tüm enerjisini ve zamanını bu sektöre adayabilecek kişilerden oluşmalıdır.
  • Bayi alıcılar, kebap restoranlarında Dönerci Nezir Usta standartlarında hizmet vermeli, restoranda markamızı temsil ettiklerini unutmadan, vicdanlı ve vicdanlı çalışmalıdırlar.

Bayilik lisansı alan adaylara her konuda destek verilmektedir. Restoranda çalışacak kebap ustaları, personel ve malzeme temini konusunda sizlere gerekli desteği sunuyoruz.

Tavsiye İçerik: KIZILKAYALAR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 DÖNERCİ NEZİR USTA FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

donerci-nezir-usta-franchise-bedeliPin
Dönerci Nezir Usta Franchise Bedeli

Dönerci Nezir Usta Franchise Bedeli: Bayilere 3 farklı konseptte aracılık ediyorlar. AVM konseptinde ise perakendeci adaylarının en az 60 m2 alan kiralaması gerekmektedir. Restoran konsepti 100 m2 alan gerektirmektedir. Ev Hizmet Birimi konsepti ile perakende satış yapmak istiyorsanız 60 m2’lik bir alanı da kiralamanız gerekmektedir.

Franchise bedeli yatırım yapılan bölgeye ve bayilik konseptine göre değişmektedir. En doğru bilgi için marka ile iletişime geçerek üye işyeri ücreti teklifi alabilirsiniz.

Fakat ortalama bir fiyat söylemek gerekirse 150.000 TL civarıdır.

Tavsiye İçerik: KOSKA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK BAŞVURUSU

DÖNERCİ NEZİR USTA BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Donerci-nezir-usta-bayilik-basvurusuPin
Dönerci Nezir Usta Bayilik Başvurusu

Dönerci Nezir Usta Bayilik başvurusu için ve döner sektöründe kaliteli ve güvenilir bir marka ile çalışmak istiyorsanız Dönerci Nezir Usta bayilik sistemi sizleri bekliyor. Bu sektördeki potansiyel yatırımcılara oldukça fazla destek sunan firma, bu alana ilk kez girecek olanlar için de büyük bir avantaj sunuyor. Bayi olmak için hemen başvurmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak bayi formunu doldurabilir.

Dönerci Nezir Usta Franchise Bedeli ve Bayilik Başvurusu için http://www.donercinezirusta.com.tr/?page_id=2276 adresindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Dönerci Nezir Usta ‘nın Kaç Tane Bayisi Var?

Dönerci Nezir Usta Bayilik Sayısı yaklaşık 100 civarıdır. Marka bu sayısı 150’ye ulaştırmayı hedeflemektedir.

DÖNERCİ NEZİR USTA Müşteri Hizmetleri İletişim

Dönerci Nezir Usta Telefon Numarası için 0553 303 31 21 arayarak iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki alternatif iletişim adreslerini de kullanabilirsiniz.

  • Adres: Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:15/c Bahçelievler – İstanbul
  • 0212 452 86 86

Dönerci Nezir Usta Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın