Dünya Döner Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Dünya Döner Franchise Bedeli: Son zamanlarda yaygınlaşan dönercilere bir yenisi daha eklendi. Dünya Döner Antalya’da kuruldu ve bayilikler vermeye başladı. Döner sektörüne girmeyi planlayan yatırımcılar da yeni yaygınlaşmaya başlayan bu döner firmasını tercih edebilirler. Şirketin üye işyeri şartları ve üye işyeri ücreti hakkında daha fazla bilgi almak için yazımıza göz atın.

1983 yılında Ankara’da büyükbaş hayvancılığa başlayan firma, Antalya’da kırmızı et sektöründeki açığı fark ederek burada yatırımlara başlayarak 5.000 büyükbaşlık entegre kasaplık kurmuştur. Bölgenin en büyük besi firmalarından biri olmayı başaran şirket, burada üretilen kırmızı etin doğrudan halka arz edilmesi için çözümler geliştirmiş ve Dünya Döner markasını oluşturmuştur.

Kendi etinden sağlıklı ve doğal bir döner lezzeti sunmayı hedefleyen firma kısa sürede sektörde adından söz ettiren bir isim haline geldi. Etinin lezzetini Türkiye’nin birçok noktasında Dünya Döner bayilik sistemi ile sunmak isteyen firma, yatırımcı adaylarından bayilik başvurularını bekliyor.

Tavsiye İçerik: KIZILKAYALAR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

DÜNYA DÖNER BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Dunya-doner-bayilik-sartlariPin
Dünya Döner Bayilik Şartları

Dünya Döner Bayilik Şartları ve sizlere sunmuş olduğu özelliklerini aşağıda listedik.

 • Üretici olduğumuz için yapraklı etli dönerlerimizi ucuza satıyoruz.
 • Satışlardan telif ücreti almıyoruz.
 • Ürünlerimizi bayilerimize gönderirken kargo ücreti almıyoruz.
 • Yaprak Et Dönerimiz Türkiye genelindeki mağazalarımıza soğuk zincir araçlarımızla taze olarak ve yetiştirdiğimiz ustalarımız tarafından taze şişelenerek ulaştırılmaktadır.
 • Dönerlerimiz %100 yaprak et dönerinden yapılmaktadır. Kesinlikle kıyma kullanılmamaktadır.
 • Kendi çiftliğimizde canlı hayvan bulundurduğumuz için et fiyatlarındaki değişikliklere müsamaha göstermiyor ve bunu bayilerimize yansıtmıyor ve uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.
 • Satışını yaptığımız tüm ürünleri kendi fabrikamızda ürettiğimiz için Türkiye genelindeki distribütörlerimize aynı standart ve kalitede ürünler gönderiyoruz.
 • Bayilerimize şube lokasyonu, şube kuruluşu ve personel eğitimi konusunda tam destek veriyoruz.

Tavsiye İçerik: KOSKA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK BAŞVURUSU

  2023 DÜNYA DÖNER FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

  Dunya-doner-franchise-bedeliPin
  Dünya Döner Franchise Bedeli

  Bir şube kurmanın ortalama maliyeti 400.000 – 500.000 TL arasındadır. İnşaat tesisi ücreti mağazanın metrekaresine göre değişiklik gösterebilmektedir.
  Herhangi bir gelirden pay almamaktadırlar. İstikrarlı ve güvenli bir büyüme elde etmenizi bu şekilde sağlamaktadırlar.

  Tavsiye İçerik: LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

  DÜNYA DÖNER BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  Dunya-doner-bayilik-basvurusuPin
  Dünya Döner Bayilik Başvurusu

  Bu fiyatlar ile dünya döner kalitesinde bir firmadan distribütör almanız tam size göre. Çok cazip olan ise firma satışlarınızdan herhangi bir kar paylaşımı talep etmemekte ve 1 KG eti uygun fiyata satmaktadır.

  Ayrıca kendi bahçesindeki sığırları kullanarak et üretimi yapıyor olması ürün tedarik açısından herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı göstermektedir. Bu şartlar kapsamında yatırım sermayeniz varsa, bayilik başvuru formunu doldurun ve franchise talebinizi şirkete iletin.

  Dünya Döner Franchise Bedeli ve Başvuru Formu için https://www.dunyadoner.com.tr/tr/franchising/franchising-basvuru.html bu adresteki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

  Dünya Döner’in Kaç Tane Bayisi Var?

  Dünya Döner Bayilik sayısı Türkiye genelinde 100’e yaklaşmış bulunmaktadır. Markanın bayilik hedefi bu sayıyı 150’ye ulaştırmaktır.

  DÜNYA DÖNER Müşteri Hizmetleri İletişim

  Dünya Döner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için 444 4 895‘i arayabilirsiniz. Ayrıca firmaya ulaşmak için aşağıdaki iletişim kanallarını da seçebilirsiniz.

  • E-Posta: info@dunyadoner.com.tr
  • Adres: AOSB 3. Kısım Mahallesi 35. Cadde No:26 Döşemealtı / Antalya

  Dünya Döner Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunmuş bulunmaktayız.

  Yorum yapın