Kızılkayalar Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Kızılkayalar Franchise Bedeli: Yılların verdiği bilgi, birikim ve başarı ile iş hayatınızda kalıcı bir yere sahip olmaya ne dersiniz? Türkiye gıda sektörünün en önemli markalarından biri olan Kızılkayalar bayisi olarak bunu yapabilirsiniz. Nasıl sorusunun cevabı yazımızın devamında.

Kızılkayalar 1971 yılından beri gıda sektörünün içindedir. Markanın ilk mağazası ünlü Taksim Meydanı’nda bulunuyordu. Sektöre getirdiği yeniliklerle tanınmaktadır. Islak hamburger ile özdeşleşmiş bir markadır. Lezzetiyle adından söz ettiren Kızılkayalar ile siz de bol kazançlı bir iş hayatına sahip olabilirsiniz.

Kızılkayalar bayilik satın alarak markanın başarısını arkanızda hissedebilir ve iş hayatına atılabilirsiniz. Yenilikçi Lezzet Durağı olarak da bilinen Kızılkayalar, Türkiye genelindeki bayilikleri ile büyümeye devam ediyor. Özellikle İstanbul’daki şubeleri tüm İstanbulluların gözdesi haline gelmiştir.

Tavsiye İçerik: KOSKA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK BAŞVURUSU

KIZILKAYALAR BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Kizilkayalar-bayilik-sartlariPin
Kızılkayalar Bayilik Şartları

Kızılkayalar bayilik şartlarını karşıladığınız sürece siz de tüccar olabilirsiniz. Bu koşullar, tüccar olmak isteyen kişinin hem iş özelliklerini hem de kişisel özelliklerini içerir. Bu işlevlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Başvurmak isteyen kişinin bu işi tam zamanlı olarak düşünmesi gerekmektedir. Tüm zamanınızı bu işe ayırmalısınız.
  • Başvuru sahibi, markanın vizyon ve misyon ilkelerini iyi anlamış olmalıdır.
  • Girişimci, markayı ilerletmek için çaba göstermelidir.
  • Bayilik açılacak işyerinin araçlarına ve trafiğine yakın olmalıdır.

Bu şartları sağlayabileceğimi söylüyorsanız, Kızılkayalar tüccarı olmak için iyi bir adaysınız.

Tavsiye İçerik: LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 KIZILKAYALAR FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Kizilkayalar-franchise-bedeliPin
Kızılkayalar Franchise Bedeli

Bayi olmak isteyenlerin ödemesi gereken belli bir anahtar teslim bedeli var. Başvurmadan önce finansal gereklilikleri dikkatlice kontrol etmek mantıklıdır. Anahtar teslimi işyerleri için fiyat farklılık gösterse de ortalama olarak bu fiyat 175.000 TL olarak belirlenmiştir. Yatırım maliyeti değişkenlik göstermektedir. Yukarıdaki tutar giriş bedelidir.

Tavsiye İçerik: LEMAN KÜLTÜR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

KIZILKAYALAR BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Kizilkayalar-bayilikPin
Kızılkayalar Bayilik

Kızılkayalar bayisi olmak için, öncelikle mali ve manevi gereksinimleri karşılamaya uygun bir aday olup olmadığınızı belirlemeye çalışın. Başvurmanız gerektiğini düşünüyorsanız, markanın resmi web sitesinden kaydolun. Bayi başvuru linkine tıklayınız. Formdaki alanları doldurun. Son olarak, Gönder düğmesini tıklayın.

Kızılkayalar franchise bedeli ve başvuru formu için https://kizilkayalar.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.

NOT: Kızılkayalar franchise-bayilik verme sistemini artık kullanmamaktadır.

Kızılkayalar ‘In Kaç Tane Bayisi Var?

Kızılkayalar bayi sayısı her geçen gün artıyor. Perakendecinin Türkiye’deki şube sayısı 6 olsa da bu sayı zaman içinde hızla artıyor. Amaç, bayiler aracılığıyla markanın dünya çapında tanınmasını sağlamaktır.

Kızılkayalar Müşteri Hizmetleri İletişim

Kızılkayalar Müşteri Hizmetleri ile Firmaya ulaşmak için info@kizilkayalar.com.tr mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Satıcıyla ilgili tüm soruları Hesap Yöneticinize sorabilirsiniz.

Yorum yapın