Leman Kültür Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Leman Kültür Franchise Bedeli: 30 yıl önce kurulmuş geleneksel bir şirketin kanıtlanmış başarısını arkanıza alarak iş hayatında güzel kazançlar elde etmek ister misiniz? Evet diyenler yazımızı okumaya devam edebilirler. Yazımızda Leman Kültür ailesine nasıl girilir onu anlatıyoruz.

Leman Kültür 30 yıl önce Beyoğlu’nda kuruldu. 14 ilde toplam 18 mağazası bulunan marka, her yıl 7 milyonu aşkın kişiyi ağırlamanın gururunu yaşıyor. Leman Kültür, bir restorandan daha fazlasıdır. Leman Otel ve Leman Sahne konseptleriyle tanınan bir markadır.

Leman Kültür Franchise satın alarak bu markanın bir parçası olabilirsiniz. Leman Kültür bayileri Kayseri, İstanbul, Sakarya, Ordu, Bodrum, Muğla, Bolu, Denizli, Edirne, Sakarya, Antalya, Afyon, Bakü ve Ankara’da bulunmaktadır. Şube sayısı önümüzdeki yıllarda daha da artırılacaktır. Dünya markası olma yolunda ilerleyen markanın sloganı ise: Gülüyoruz, öyleyse varız.

Tavsiye İçerik: MANGO FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LEMAN KÜLTÜR BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Leman-kultur-bayilik-sartlariPin
Leman Kültür Bayilik Şartları

Leman Kültür bayilik şartlarını yerine getirdikten sonra markanın bayisi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Marka bayisi olarak, markanın kanıtlanmış başarısının ve yılların verdiği tecrübenin keyfine varacaksınız. Bunun için bazı şartlar şu şekildedir:

  • Başvuru sahibi tüm zamanını işine ayırmalıdır. Tüccar olmak asla yarı zamanlı bir iş olarak görülmemelidir.
  • Bayilik alabilmek için kişinin bulduğu iş yerinin insanların yoğun olduğu yerde olması gerekmektedir.
  • Otopark kolaylığı bir artı.
  • Leman Kültür bayisi olmak isteyenler markanın vizyonunu iyi anlamalı ve bu vizyonu geliştirmek için çaba göstermelidir.

Ben bu şartlara sahibim diyorsanız bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: PİNKBERRY FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LEMAN KÜLTÜR FRANCHİSE BEDELİ 2023 NE KADAR?

Leman-kultur-franchise-bedeliPin
Leman Kültür Franchise Bedeli

Leman kültür franchise bedelini ödeyerek bayilik başvurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli sorulardan biri de bu işin mali boyutudur. Anahtar teslim Leman Kültür bayiliği almak isteyenlerin ödeyeceği ortalama ücret 750.000 TL olarak belirlendi. Bu ücret az veya çok olabilir.

Tavsiye İçerik: REALTY WORLD FRANCHİSE ŞARTLARI VE FRANCHİSE BEDELİ

LEMAN KÜLTÜR BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Leman Kültür bayisi olmak için bulunduğunuz yerden markanın internet sitesini ziyaret ettikten sonra bayi başvuru formunu doldurmanız yeterli. Üye işyeri formundaki bilgilerin doğru doldurulması önemlidir.

Leman Kültür Franchise Bedeli ve Başvurusu için https://www.lemankultur.com.tr/yatirimci/ adresindeki başvuru formunu doldurmanız gereklidir.

YouTube video
Leman Kültür örnek bayi ve tanıtım videosu

Leman Kültür’ün kaç bayisi var?

Leman Kültür bayilik sayısı 100’dür. Siz de bu bayilere katılarak güzel bir iş sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bayi fırsatları sizleri bekliyor, bu fırsatı kaçırmayın.

Leman Kültür Müşteri Hizmetleri İletişim

Markaya Leman Kültür Müşteri Hizmetleri telefon numarasından ulaşmak isterseniz 0212 756 95 36 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Hat ile ilgili sorularınız varsa sorularınızı iletebilirsiniz. Bu hat, perakendeci dışında markaya görüş ve önerilerinizi iletmenizi sağlar.

Yorum yapın