Mango Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Mango Franchise Bedeli: Mango, giyim sektörünün en önemli markalarından biridir. Hazır giyim devlerinden biri olan Mango, bayiliklerden para kazanıyor. Marka her geçen gün büyüyor. Bu büyük aileye katılmak istiyorsanız, nasıl yapılacağını öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

Mango, müşterilerine en son moda ve yüksek kaliteli giyim ürünlerini sunar. Kadın, erkek ve çocuklara özel koleksiyonlar kullanıcılarını memnun ediyor. Mango, %100 İspanyol sermayesi ile kurulmuş bir şirkettir. Özgün tasarımları kaliteli ürünlerle buluşturma anlayışına sahiptir.

Bir Mango bayilik satın alarak bu başarılı markanın bir parçası olabilirsiniz. 1984 yılında ilk mağazasını açtıktan sonra marka yükselmeye başladı. Firma kısa sürede uluslararası pazara girmiştir. Şu anda 3.000 şubesi var.

TAVSİYE İÇERİK ➔ PİNKBERRY FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

MANGO BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

mango-bayilik-sartlariPin
Mango Bayilik Şartları

Mango satıcı koşulları karşılanırsa, bu büyük ailenin bir parçası olma şansına sahipsiniz. Bir mango satıcısı olarak, modern ev kadınlarının günlük ihtiyaçlarını yüksek kalitede karşılayacaksınız. Bunu yapmak için aşağıdaki koşulları karşılamanız gerekir:

  • İşyeri olarak hizmet verecek yerin çevresinde AVM, hastane, okul gibi birimler yer almalıdır.
  • İşyeri zemin katta olmalıdır.
  • Franchise başvurusunda bulunan kişi, Mango marka vizyonunu ve misyon ilkelerini anlamalıdır. Bu doğrultuda markanın gelişimi için gerekli adımları atmalıdır.
  • Bir girişimci hırslı ve başarılı olmalıdır.
  • İşyerinin en az belli bir metrekareden büyük bir alana sahip olması gerekir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ PORTAKAL SPOR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 MANGO FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

mango-franchise-bedeliPin
Mango Franchise Bedeli

Araba bayiliği almak isteyenler gerekli şartları sağladığında sıra işin finansal boyutunu düşünmeye gelir. Mango bayisi olmak isteyenlerin ilk aşamada ödeyecekleri lisans ücreti 750.000 TL civarı değişmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ REALTY WORLD FRANCHİSE ŞARTLARI VE FRANCHİSE BEDELİ

MANGO BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Mango bayiliği almak için yapmanız gereken, iyi bir karar verdikten sonra Mango resmi sitesine girip buradaki başvuru formunu doldurmanız yeterli. Formdaki bilgileri doğru girdiğinizden emin olun. Ardından gönder düğmesine basın.

Mango Franchise Bedeli ve Başvuru formu için https://shop.mango.com/tr/help/contact adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Mango’nun Kaç Bayisi Vardır?

Mango bayilik sayısı neredeyse 3.000’dir. Dünyanın her yerinde şubeleri bulunan marka, Türkiye de dahil olmak üzere gelişmeye ve şube sayısını artırmaya devam ediyor. Şirketin geliştirmeye açık bu fonksiyonundan da yararlanabilirsiniz.

Mango Müşteri Hizmetleri İletişim

Mango Müşteri Hizmetleri telefon numarası için 0 850 211 64 70‘i arayabilirsiniz. Nasıl bayi olunacağı ile ilgili detaylı bilgi istiyorsanız Müşteri Hizmetleri üzerinden tüm bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetleri mevcuttur.

Yorum yapın