Portakal Spor Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Portakal Spor Franchise Bedeli: İşe girmek için sıfırdan bir iş kurmanız gerekmez. Kanıtlanmış bir markanın desteği sayesinde başarılı bir şekilde iyi para kazanabilirsiniz. Portakal Spor bayisi satın alarak bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Portakal Spor 2002 yılında kuruldu. Kurulduğu yıllarda hidrolik aksam ve makine imalatı yaparken 2007 yılından itibaren fitness sektöründe yer almaktadır. 2008 yılından bu yana Türkiye’nin farklı bölgelerinde bayiler ödüllendirilmiştir. Kadınların kas yapılarına uygun fitness ekipmanları üretilmektedir. Vücutların şaşırtılmasını sağlayan PS sistemi Portakal Spor tarafından icat edildi.

Ayrıca bir Portakal Spor bayilik satın alarak fitness sektöründe başarılı bir işletme sahibi olabilirsiniz. Daha kısa sürede daha hızlı yağ yakımını sağlayan araçlar kadınların gözdesi haline geldi. Herkes fit olmak ister! PS sistemi ile müşterilerinizi anında bilgilendirebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: REALTY WORLD FRANCHİSE ŞARTLARI VE FRANCHİSE BEDELİ

PORTAKAL SPOR FRANCHİSE ŞARTLARI NELERDİR?

portakal-spor-franchise-sartlariPin
Portakal Spor Franchise Şartları

Portakal Spor Franchise Şartları, hem bayinin sunulacağı yer hem de girişimde bulunmayı seçen kişi için geçerlidir. Otomobil bayiliğinin verilmesi planlanan yer için sağlanması gereken şartlar şunlardır:

  • Çalışma yeri kalabalık yerlerden uzakta olmalıdır.
  • Kolay park yeri olması bir artıdır.
  • Bir spor perakendecisi almak için gerekli araç ve gereçlerin hazır olması önemlidir.
  • Girişimcilik yapmayı planlayan kişinin tüm zamanını bu işe ayırması gerekir.
  • Kişi, markanın vizyonunu ve misyonunu anlamalı ve bu ilkeler doğrultusunda hareket etmelidir.

Tavsiye İçerik: SBARRO FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 PORTAKAL SPOR FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

portakal-spor-franchise-bedeliPin
Portakal Spor Franchise Bedeli

Portakal Spor Franchise bedelini ödeyerek Portakal Spor temsilcisi olmak istiyorsanız belli bir anahtar teslim bedeli ödemeniz gerekiyor. Bu fiyat birebir görüşmelerde belirlense de ortalama 500.000 TL‘dir. Bir tüccar satın almadan önce, anlaşmanın finansal boyutunu dikkate almak önemlidir. İmkanınız varsa başvurun.

Tavsiye İçerik: SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ VE BAYİLİK ŞARTLARI

PORTAKAL SPOR BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Portakal Spor bayiliği almak için Portakal Spor resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra menüde yer alan Bayi Başvurusu bölümüne tıklayınız. Ardından beliren formu doldurun. Eksik pozisyon olmadığını doğruladıktan sonra, bilgilerin doğru olduğunu da doğrulayın. Ardından son olarak gönder düğmesine basın. Yetkililerin incelemesi için formu onaya gönderin.

Portakal Spor’un Kaç Tane Bayisi Var?

Portakal Spor‘un sayısı 100’dür ve bu sayının her geçen gün artırılması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Siz de PS ailesinin bir parçası olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Portakal Spor Müşteri Hizmetleri İletişim

Portalakal Spor müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 669 80 71‘dir. Kendinize Başakşehir merkezli bir marka bayisi bulursanız iyi para kazanırsınız. O zaman PS olma zamanı! PS satıcısı olduğunuza asla pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz!

Yorum yapın