Soulmate Coffee Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları – 2024

Soulmate Coffee Franchise Bedeli: Türkiye’nin en önemli kahve zincirlerinden biri olan markanın enfes lezzetlerini müşterilerinize ulaştırmak ister misiniz? Bunun için firmanın merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Nasıl bayilik alacağınızı öğrenmek ve kendi işinizin patronu olmak için yazımızı okumaya devam etmeniz yeterli.

Soulmate Coffee özellikle kahve ve unlu mamul tatlarını tatmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Private label iş hayatınıza sıfırdan başlamak zorunda kalmadan başlamanızı sağlar. Soulmate Coffee, her türlü kahveyi sunan bir markadır. Cadosa Grup A.Ş. çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Bir Soulmate Coffee franchise bedeli ödenerek, başarılı bir işletmenin bilgi ve deneyiminden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bir kahve tüccarı satın aldığınızda, yılların deneyiminden faydalanırsınız. Ancak elbette bayi olmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar sağlandığı sürece kişi başvurabilir.

Tavsiye İçerik: UZAY PASTANESİ FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

SOULMATE COFFEE BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

soulmate-coffee-bayilik-sartlariPin
Soulmate Coffee Bayilik Şartları

Soulmate Coffee Franchise Şartları karşılandıktan sonra başvurmak mantıklıdır. Soulmate Coffee bayiliğini devralmak isteyen kişilerin yerine getirmekle yükümlü olduğu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bireyler, tüccar olmak için gereken tüm yatırım maliyetlerini karşılamalıdır.
 • Franchise almak isteyen kişinin markanın misyon ve vizyonunu iyi bilmesi ve markaya katkıda bulunma heyecanı duyması gerekir.
 • Marka temsilinin yapılması planlanan iş yerinin insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir yerde olması gerekmektedir.
 • Yatırım yapacağınız bölgeyi iyi tanıyın, bölgede yaşayın
 • Marka gücünü artırmak için bölgesel fizibiliteye bağlı olarak birden fazla lokasyonda güçlü bir yatırım planı yapabilmek.
 • Yüksek finansal imkanlar
 • Bölgedeki resmi ve yasal süreçler hakkında bilgi sahibi

Tavsiye İçerik: HELEN DORON FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Soulmate-coffee-franchise-bedeliPin
Soulmate-coffe-franchise-bedeli

Soulmate Coffee Franchise Bedeli çeşitli faktörlere bağlıdır. Ancak bilgi almak isteyenler için franchise bedeli 300.000 TL olarak belirlendi. Başvurmadan önce bu işin mali boyutlarını anladığınızdan emin olun.

Yatırım için gerekli şartlar şu şekildedir:

 • Alan: Ort. 150 m² iç mekan ve ortalama. 100-150 m2 açık alan
 • Franchise ücreti: 250.000 TL – 300.000 TL
 • Telif hakkı: %8
 • Brüt kar marjı: %55 – %58
 • 250 m2 dükkan – 250.000,00 Euro – 300.000,00 Euro /

Yukarıda belirtilen yatırım maliyetleri pazarın konumu, tüketici grubu ve yapısal durumuna göre değişkenlik gösterebilmekte ve proje süresince detaylı olarak hesaplanarak yatırımcıya iletilmektedir.

Resmi kurum ve şirket kuruluş maliyetleri kalem yatırım maliyetlerine dahil değildir.

Tavsiye İçerik: HD İSKENDER BAYİLİK ŞARTLARI – FRANCHİSE BEDELİ

SOULMATE COFFEE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

soulmate-coffee-franchisePin
Soulmate Coffee Franchise

Soulmate Coffee bayiliği almak için şirketin resmi web sitesini ziyaret edin. Daha sonra menü alanında bayi alanına tıklayın. Bu bölümdeki formu doldurun. Formdaki bilgiler kontrol edildikten sonra gönder butonuna basılır. Yetkili kişiler en kısa sürede sizinle bayi ile ilgili iletişime geçecektir.

Soulmate coffe franchise bedeli ve başvuru formu için https://www.soulmate.com.tr/franchise.html sayfasındaki başvuru formunu doldurunuz.

Tavsiye İçerik: FLORMAR BAYİLİK ÜCRETİ – BAYİLİK ŞARTLARI VE BAŞVURUSU

Soulmate Coffee’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Şu anda Soulmate Coffee bayi sayısı henüz açıklanmasa da bilinen, şirketin her geçen gün büyüdüğü ve franchise vermeye devam ettiği. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da bayilerinin olması planlanmaktadır. Soulmate Coffee bir dünya markası olma yolundadır.

Franchise Alanlara Verilen Destekler

YouTube video
Soulmate coffee franchise bedeli ve markanın başarı hikayesi

Türkiye’de kahve sektörüne yön veren önemli oyunculardan biri olan ve her geçen gün artan mağaza sayısıyla gücüne güç katan Soulmate Coffee; Bayiliğiniz için başlangıç ​​ve sürekli destek sağlar. Bunlar, Üretim, Operasyonlar, Eğitim/İnsan Kaynakları, Tedarik Zinciri Lojistiği içerir.

 • Devam eden teknik destek ve rehberlik
 • Operasyon kılavuzu
 • Yerinde Eğitim
 • Sürekli pazarlama danışmanlığı
 • Mağaza açma desteği

Soulmate Coffee Müşteri Hizmetleri İletişim

Soulmate Coffee müşteri hizmetleri telefon numarası 0(232) 472 23 87‘tür. Bayilik hakkında merak ettiğiniz diğer bilgileri de müşteri hizmetlerini kullanarak öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattına mesai saatleri içerisinde ulaşabilir, aklınıza takılan soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

 • Adres: EGEMENLİK MAHALLESİ 6093 SOKAK NO:14 BORNOVA / İZMİR

Soulmate Coffee Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları yazımız da sizlere gerekli olun tüm güncel bilgileri sunduk.

Yorum yapın