Uzay Pastanesi Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Uzay Pastanesi Franchise Bedeli: Günümüz dünyasında birçok insan kendi dünyasının patronu olmak istiyor. Yıllardır piyasada olan tecrübeli bir marka ile ticaret dünyasına adım atmak istemez misiniz? Bunun harika bir fikir olduğunu söylediğinizi duyuyoruz. diye düşünüyorsanız bu yazı tam size göre. Uzay Pastanesi bayiliği nasıl alınır öğrenmek için doğru yerdesiniz diyebiliriz.

Uzay Pastanesi, bayram pastalarından kahvaltılıklara, eklerlere kadar çok çeşitli unlu mamulleri misafirlerine lezzetli bir şekilde sunuyor. Siz de bu leziz tatları online ortamda sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bursa’da kurulan bu marka, pasta denilince akla gelen ilk isimlerden biri.

Markanın geniş vizyonu çerçevesinde Uzay Pastanesi Franchise’i olarak işletmenize sahip olabilirsiniz. Klasik lezzetler ile müşterileriniz ürünlerinize doyamayacak! 1970’lerde kurulan marka, yıllardır eşsiz lezzetler sunuyor.

Tavsiye İçerik: HELEN DORON FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Uzay Pastanesi Bayilik Şartları Nelerdir?

Uzay-pastanesi-bayilik-sartlariPin
Uzay Pastanesi Bayilik Şartları

Uzay Pastanesi franchise şartlarının neler olduğunu öğrenmek için doğru yerdesiniz diyebiliriz. Bu koşullar şu şekildedir;

  • Belirlenen mağaza konumu, yoğun araç ve yaya trafiğinin olduğu alanlarda olmalıdır.
  • Yatırım yapmak isteyen girişimci, pastanede personel dağılımından sorumludur.
  • Yatırımcı, yatırım maliyetlerinin tamamını üstlenir.
  • Pastane perakendecisi olmak isteyen kişinin markanın vizyonunu ve misyonunu iyi anlaması çok önemlidir.

Bu şartları sağlıyorsanız bayi olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: HD İSKENDER BAYİLİK ŞARTLARI – FRANCHİSE BEDELİ

2023 Uzay Pastanesi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Uzay-pastanesi-franchise-bedeliPin
Uzay Pastanesi Franchise Bedeli

Uzay Pastanesi Franchise Bedelini vermeye karar verdiğinizde, markanın franchise ücretini ödemeniz gerekecektir. Bu fiyat ilk etap için giriş bedeli 450 bin TL olacak. Sözleşmeye bağlı olarak fiyatta aşağı yukarı dalgalanmalar olabilir. Bu fiyatı kişisel bir görüşmeden sonra net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu fiyata ek olarak yatırım maliyetiniz olacaktır.

Tavsiye İçerik: FLORMAR BAYİLİK ÜCRETİ – BAYİLİK ŞARTLARI VE BAŞVURUSU

Uzay Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır?

Uzay pastanesi franchise sahibi olmak için markanın resmi internet sitesinde yer alan franchise başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Formu alan yetkili kişiler en kısa sürede size gerekli bilgileri sağlamak için geri dönüş yapacaktır.

Uzay Pastanesi Franchise Başvuru Formu için https://www.uzaypastanesi.com/franchise adresini ziyaret ederek ilgili formu doldurabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EMSAL DOĞAN FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Uzay Pastanesi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Markanın bayi sayısı şu anda 30 olarak biliniyor. Uzay Pastanesi, bayi sayısını artırmak hedefiyle 2023 yılında da faaliyetlerine devam ediyor. Ülkemizin her ili bu eşsiz lezzetle tanışmalı!

Uzay Pastanesi Müşteri Hizmetleri İletişim

Uzay Pastanesi müşteri hizmetleri telefon numarası 0224 251 81 49‘dur. Soru ve isteklerinizi kolayca iletmek için bu numarayı kullanabilirsiniz. Bu numara tamamen ücretsiz olsa da markanın kurduğu atölyeye bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Uzay Pastanesi bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı ve bilgilendirici içerikler oluşturabilmişizdir. Bir sonraki içeriğe kadar hayatta başarılar dileriz!

  • Adres: Nilüfer Hatun Cad. No:11/2
    Nilüfer Köy Osmangazi / Bursa

Uzay Pastanesi Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın