Emsal Doğan Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Emsal Doğan Franchise Bedeli – Bayilik Şartları: Emsal Doğan franchise alarak rahat rahat para kazanmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Bayi olarak iş hayatınıza devam edin, hiçbir şeyi dert etmeyin!

Emsal Doğan‘ın Türkiye’nin farklı yerlerinde şubeleri bulunmaktadır. “Daha ileriye ve daha iyiye” ilkesinden kopan marka, geliştirdiği uygulama ve yöntemlerle Almanya’da hizmet vermektedir. Tecrübe ve bilginin birleştiği bu güzellik merkezinde kendinizi şımartabilirsiniz.

Emsal Doğan Franchise satın alarak siz de bu güçlü ekibin bir parçası olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bayi ağına katılarak kendi şubenizin patronu olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Markanın başarısı şimdiden kendini kanıtladı!

Tavsiye İçerik: DİLEK PASTANESİ FRANCHİSE BEDELİ-BAYİLİK ŞARTLARI

EMSAL DOĞAN BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

emsal-dogan-bayilik-sartlariPin
Emsal Doğan Bayilik Şartları

Emsal Doğan Bayilik Şartları‘nın başında iş yerinin sahip olması gereken özelliklerin sağlanması gelmektedir. Bu özelliklere sahip kişiler bayi temsilciliğine başvurabilir. Bu koşullardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yeri, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerde bulunmalıdır.
  • İşyeri zemin katta olmalıdır.
  • İşyerinde belirlenen kurallara göre reklam ve tabela kullanmak zorunludur.
  • İşyerinin belirli bir metrekare büyüklüğüne sahip olması esastır.

Emsal Doğan bayisi olmak isteyenlerin sahip olması gereken kişilik özellikleri de bulunmaktadır. İnsanların hırslı, işinin başında ve disiplinli olması faydalı olacaktır.

Tavsiye İçerik: BOLULU HASAN USTA FRANCHİSE BEDELİ – BHU BAYİLİK ŞARTLARI

2023 EMSAL DOĞAN FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

emsal-dogan-franchise-bedeliPin
Emsal Doğan Franchise Bedeli

Bayi olmak isteyenlerin ödemesi gereken yatırım maliyeti ise 800.000 TL – 2.000.000 TL aralığında değişecektir. Bu ücret ilk aşamada alınır ve işyerinin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Unutulmamalıdır ki Emsal Doğan bayiliği satın alındıktan sonra sözleşme gereği ödenmesi gereken ek maliyetler doğabilir. Bu harcamalar baştan iyi hesaplanmalıdır.

EMSAL DOĞAN BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Emsal-dogan-bayilik-fiyatlariPin
Emsal Doğan Bayilik Fiyatları

Emsal Doğan bayisine nasıl gidilir Emsal Doğan resmi sitesine girdikten sonra iletişim linkine tıklayınız. Ardından bayi başvuru formunun bağlantısını bulacaksınız. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Gönder” butonuna tıklayınız.

Emsal Doğan Franchise Bedeli ve Başvurusu için https://www.emsaldogan.com.tr/iletisim/ sayfasındaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Alternatif olarak https://www.emsaldoganbeauty.com/iletisim/ bu sayfadan da iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: CENTURY 21 FRANCHİSE BEDELİ- BAYİLİK ŞARTLARI – 2023

Emsal Doğan’ın Kaç Tane Bayisi Var?

Emsal Doğan bayi sayısı 100’e yakındır. Markanın yurt içi ve yurt dışı şubeleri müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. İyi hizmet almak ve kendini şımartmak isteyenlerin tercihi olan Emsal Doğan bayisi olarak siz de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Emsal Doğan Müşteri Hizmetleri İletişim

Emsal Doğan müşteri hizmetleri telefon numarası +90 (212) 234 01 30 veya 0532 504 67 79‘dur. Müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz web sitesindeki talep formunu da doldurabilirsiniz. Yetkili kişi en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Hizmet ve ürünlerle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için bu numarayı kullanabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz geri dönüşler mutlaka alacaksınız. Adres: Harbiye Mah. Abdi ipekçi cad. Deniz apt. No:32 D:5 Nişantaşı İstanbul

Emsal Doğan Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın