Century 21 Franchise Bedeli- Bayilik Şartları – 2024

Century 21 Franchise Bedeli- Bayilik Şartları: 1971 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren bir markadır. Dünyanın en tanınmış emlak franchise markası seçilen Century 21 sayesinde siz de iyi karlar elde edebilirsiniz. Gayrimenkul sektöründe sağlam bir yere sahip olan marka, yatırımcıların en çok rağbet ettiği markalar arasında yer alıyor.

Bir Century 21 franchise satın alarak, uluslararası bir emlakçı olmanın avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Dünyanın lider markası mükemmel bir bayi sistemine sahiptir. Uzun vadeli ve yüksek hedeflere ulaşma iradesine sahip olan insanlar, araba bayiliği alarak iyi para kazanabilirler.

Tavsiye İçerik: DASTİNİ BEBE BAYİLİK ŞARTLARI – DASTİNİ FRANCHİSE BEDELİ

CENTURY 21 BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

century-21-franchise-bedeliPin
Century 21 franchise bedeli

Century 21 bayilik şartları karşılandığında siz de bir satıcı olabilirsiniz. Bayilik koşulları şu şekilde sıralanabilir:

  • Açılacak iş yeri merkezi bir konumda olmalıdır. İşyeri tercihen cadde üzerinde olmalıdır.
  • İşyeri en az 80 metrekare olmalıdır. Girişte bir resepsiyon bulunmalıdır.
  • Gayrimenkul danışmanlarının çalışma, toplantı ve toplantı odaları bayiliklerde yer almalıdır.
  • Ofis profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır.
  • Türkiye’nin her yerinden bayi temsilciliği almak isteyenlerin başvuruları kabul edilmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir illeri önceliklidir.

Tavsiye İçerik: DAVİD PEOPLE FRANCHİSE BEDELİ– FRANCHİSE ŞARTLARI

Century 21 Franchise Bedeli Ne Kadar?

century-21-franchisePin
Century 21 franchise

Tüccar olmak için gerekli şartları yerine getirdiğinizden emin olduktan sonra işin finansal boyutu devreye giriyor. Başlangıçta tüccar olmak için ödenmesi gereken ücret yaklaşık 400.000 TL olarak belirlendi. Bu ücret ortalama olup, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Firma yetkilisi ile görüşerek net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

CENTURY 21 BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Century-21-bayilik-sartlariPin
Century 21 Bayilik Şartları

Bir Century 21 bayiliği almak için şirketin resmi web sitesini ziyaret ettikten sonra bayilik başvuru formunu doldurun. Kişisel verilerinizi başvuru formuna girerken bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz. Başvuru formunuzu inceledikten sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Century 21 Franchise Başvuru Formu için https://www.century21.com.tr/tr-TR/FranchiseApplications/Apply adresini ziyaret edebilirsiniz.

Century 21’in Kaç Tane Bayisi Var?

Century 21 bayi 92 Ülkede 16.500 ofis ve 165.000+ Profesyonel ile çalışmaktadır. Her geçen gün şube sayısını artıran marka sayesinde müşteriler emlak sektöründe alabilecekleri en kaliteli hizmeti alıyor. Bayiler, kurumsal kimliğe uyan ve belirtilen federal eyaletlerde ikamet eden kişiler olabilir.

Tavsiye İçerik: BİG CHEFS FRANCHİSE BEDELİ – FRANCHİSE ŞARTLARI

Century 21 Müşteri Hizmetleri İletişim

Şirket ve perakendeci hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen Century 21 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası‘ndan Şirket ile iletişime geçin. Haydi, Century 21 olun ve verimli gelir elde edin!

  • Telefon: +90 212 341 21 21
  • E-Posta: info@century21.com.tr
  • Adres: Maslak Polaris Plaza Ahi Evran Caddesi
  • No:21 Kat 22, 34398 Sarıyer/İstanbul

Tavsiye İçerik: ARBY’S FRANCHİSE BEDELİ – 2023 – GÜNCEL

Century 21 Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları adlı yazımızın sonuna geldik.

Yorum yapın