Dastini Bebe Bayilik Şartları – Dastini Franchise Bedeli – 2024

Dastini Bebe Bayilik ve Dastini Franchise Bedeli: Dastini 2004 yılında İstanbul’da kuruldu. Bebek pazarında lider markalardan biridir. Tesis desteği gibi üye işyerlerine sağladığı desteklerle de üye işyerlerine destek olmayı ihmal etmeyen marka, kısa sürede etkin bir büyüme grafiği yakaladı. 39 farklı şehirde hizmet vermeye başlayan markanın 15.000’den fazla ürünü bulunuyor.

Dastini bayiliği satın alarak bu markanın temsilcileri arasında yerinizi alabilirsiniz. Tüm bebek ürünlerini bir araya getiren marka, her geçen gün büyüyen bir müşteri kitlesine sahip. Ebeveynler için ortak bir hedef olan Dastini’den para kazanmaya başlayın.

Tavsiye İçerik: DAVİD PEOPLE FRANCHİSE BEDELİ – FRANCHİSE ŞARTLARI

Dastini BEBE BayiLİK Şartları nelerdir?

dastini-bebe-bayilikPin
Dastini bebe bayilik ücreti

Dastini bebe bayilik şartlarını yerine getirdikten sonra bayi de olabilirsiniz. Bu koşullardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Açılacak işyeri en az 60 metrekare olmalıdır.
  • İşyerinin en az 3 metre genişliğinde bir vitrini olmalıdır.
  • Tüm mağazaların dekorasyon ve tabela kullanımı zorunludur.
  • Dastini Center tarafından oluşturulan mağazacılık programlarının kullanılması zorunludur.
  • İşyeri uygun ise güvenlik açısından kamera sistemi kurulmalıdır.

2023 Dastini franchise Bedeli ne Kadar?

dastini-franchise-bedeliPin
Dastini Franchise Bedeli

Tüccar olmak isteyen kişilerin işin gerekliliklerini yerine getirdikten sonra karşılaması gereken bir diğer önemli nokta da yatırım maliyetidir. İlk etapta yatırım maliyeti yaklaşık 500.000 TL olarak belirlendi. Bayilik o fiyattan alınırsa kar marjı en az yüzde 30 oluyor.

Kâr Marjı
İsim Hakkı Ücreti
Ortalama Kazanç
Kâr marjı %30 ile %100 arasındadır.Dastini Bebe Market için 35.000 TL + KDV
Dastini Bebe Shop için    25.000 TL + KDV
8-14 Ay yatırımın geri dönüş süresi

Tavsiye İçerik: BİG CHEFS FRANCHİSE BEDELİ – FRANCHİSE ŞARTLARI

DASTİNİ BEBE BAYİLİK NASIL ALINIR?

dastini-bayilik-maliyetiPin
Dastini bayilik maliyeti

Dastini bayisine ulaşmak için 0216 688 80 77 veya telefonunuzdan 0507 214 55 30’u arayabilirsiniz. Bu hatlardan bayiler hakkında daha detaylı bilgi almak da mümkün. Resmi bayi sitesindeki bayilik formunu doldurduktan sonra yetkililerin sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Dastini Franchise başvurusu için https://dastini.com/Bayilik/Index/ sayfasından yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.

Dastini’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Dastini bayi sayısı 39 farklı ilde 53’e ulaştı. Tüccarlar farklı illerde bulunmaktadır. Türkiye nüfusunun büyük çoğunluğunun evli çiftlerden oluştuğunu düşünürsek, markanın neredeyse tamamı potansiyel müşteri konumunda. Geniş ürün yelpazesi ile geniş bir müşteri kitlesini hedefleyerek büyük kazançlar elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: ARBY’S FRANCHİSE BEDELİ – GÜNCEL

Dastini Müşteri Hizmetleri İletişim

Dastini Müşteri Hizmetleri telefon numarası için 0216 688 80 77‘yi arayabilirsiniz. Bayilik ile ilgili soru, görüş, istek, öneri ve şikayetlerinizi markaya iletmek için bu numarayı kullanabilirsiniz.

Dastini Bebe Market’in yüksek kar marjı ve geniş müşteri kitlesine merhaba demenin tam zamanı! Kendinize de konforlu ve rahat bir çalışma ortamı yaratmak için Dastini’yi seçin.

Yorum yapın