Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli – BHU Bayilik Şartları – 2024

Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli – BHU Bayilik Şartları: Bir franchise satın alarak iş yapmak popüler hale geldi. Sıfırdan iş kurmadan bu işe girmek isteyenlerin tercihi olan bu bayilik ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bolulu Hasan Usta, 1982 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Ünlü sütlü tatlıların satışı ile yolculuğuna başlayan marka, zamanla tanınan ve tanınan bir marka olmayı başarmıştır. Dondurmadan çikolataya, tatlılardan diğer harika tatlara kadar en doğal malzemelerle üretim yapılmaktadır.

Bolulu Hasan Usta distribütörlüğünü satın alarak bu harika lezzetleri müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Unlu mamullerden tatlılara geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, ilk mağazasını 18 metrekarelik bir alanda açarak büyümüştür.

Tavsiye İçerik: CENTURY 21 FRANCHİSE BEDELİ- BAYİLİK ŞARTLARI

BOLULU HASAN USTA BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Bolulu-hasan-usta-franchise-bedeliPin
Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli

Bolulu Hasan Usta Bayilik Koşulları‘nı yerine getirdikten sonra online başvuru formu doldurularak başvuru işlemi tamamlanabilir. Başvuru yapmak isteyenlerin sağlaması gereken koşullardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İşyeri zemin katta olmalıdır.
  • Zemin kat en az 120 metrekare olmalıdır.
  • Cephe genişliği en az 7 metre olmalıdır.
  • Tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İş yeri insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda açılmalıdır.
  • Yatırım maliyetleri karşılanmalıdır.

Yatırım yapmayı düşünen kişinin başarılı bir iş geçmişine ve başarılı olma hırsına sahip olması da önemlidir.

Tavsiye İçerik: DASTİNİ BEBE BAYİLİK ŞARTLARI – DASTİNİ FRANCHİSE BEDELİ

Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli Ne Kadar?

İlk aşamada bayilik alabilmek için ödenmesi gereken belli bir miktar var. Yatırım maliyeti yaklaşık 500.000 – 2.000.000 TL arasında değişmektedir. Bedel ödendikten sonra BHU bayiliği almak isteyen kişinin ödemesi gereken başka ücretler de bulunmaktadır. Aylık gelir payı ödemesi de ödenmesi gereken diğer ücretlerden biridir (Kârdan alınan pay yoktur).

BOLULU HASAN USTA BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

BHU-bayilik-sartlariPin
BHU Bayilik Şartları

Bolulu Hasan Usta bayisine ulaşmak için internet bağlantısı yeterlidir. Bolulu Hasan Usta’nın resmi web sitesini ziyaret edin. Bayi başvuru linkine tıklayınız. Bayi başvuru formunu doldurun. Yetkililer, başvuru formunda belirtildiği şekilde sizinle iletişime geçecektir.

Bolulu Hasan Usta Franchise Başvuru Formu için https://www.bhu.com.tr/tr/bayi-basvuru adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: DAVİD PEOPLE FRANCHİSE BEDELİ – FRANCHİSE ŞARTLARI

Bolulu Hasan Usta’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Bolulu Hasan Usta’nın bayilik sayısı 100’ü aşmış bulunmaktadır. Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan bu şubeler, müşterilerine en lezzetli dondurmaları, çikolataları, pastaları, tatlıları ve çok daha fazlasını sunuyor! Bayi olun ve dünya çapında binlerce masada misafir olun.

Bolulu Hasan Usta Müşteri Hizmetleri İletişim

Bolulu Hasan Usta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için +90 232 328 02 75‘i arayın. Mükemmel tatlı serisi sayesinde şirket ve perakendeci hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Bolu Hasan Usta yatırımcılarını bekliyor.

  • Bolulu Hasan Usta Süt Tatlıları Gıda ve İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.
    10026 Sokak No:48-50-52 A.O.S.B. Çiğli-İZMİR
  • bhu@bhu.com.tr

Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli ve BHU Bayilik şartları adlı yazımızda gerekli tüm bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın