Dilek Pastanesi Franchise Bedeli-Bayilik Şartları – 2024

Dilek Pastanesi Franchise Bedeli: Gıda sektörünün en popüler markalarından birini temsil etmeye ne dersiniz? Dilek Pastanesi bayisi olup iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız bu mümkün. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Dilek Pastanesi, Türkiye’deki yolculuğuna 1957 yılında başlayan köklü şirketlerden biridir. Dilek Pastanesi, İstanbul’un birçok seçkin yerinde bulunabilir. Kaliteli, lezzetli ve zengin ürün çeşitliliği ile Dilek Pastanesi’ne doyamayacaksınız.

Dilek Pastanesi franchise alarak bu lezzeti başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Pastane, cafe ve restaurant konseptini benimseyen bu marka kısa sürede sektörde önemli bir yer edinmiştir. Firmanın bilgi ve birikimlerini kullanarak iş hayatına girebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: BOLULU HASAN USTA FRANCHİSE BEDELİ – BHU BAYİLİK ŞARTLARI

DİLEK PASTANESİ FRANCHİSE ŞARTLARI NELERDİR?

dilek-pastanesi-franchise-bedeliPin
Dilek Pastanesi Franchise Bedeli

Dilek Pastanesi franchise şartları sağlanıyorsa siz de bayi olabilirsiniz. Tüccar olabilmek için bir işyerinde olması gereken özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Çalışma yeri belli bir büyüklükte olmalıdır.
  • Cephe en az 7 metre genişliğinde olmalıdır.
  • Araç ve yaya trafiği işyerinin açılması planlanan yere yakın olmalıdır.
  • İşyerinde reklam ve tabela kullanımı zorunludur.
  • İşyerinde merkezin özelliklerine göre tasarım yapılır.

Sadece işyerinin belirli özelliklerinde mümkün değildir. Ayrıca yatırım yapmak isteyen kişinin belirli nitelikleri taşıması da önemlidir. Kişinin başarılı olma hırsına sahip olması, çalışkan ve disiplinli olması da son derece önemlidir.

Tavsiye İçerik: CENTURY 21 FRANCHİSE BEDELİ- BAYİLİK ŞARTLARI

2023 Dilek Pastanesi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Dilek-Pastanesi-Bayilik-ucretiPin
Dilek Pastanesi Bayilik Ücreti

Bayi olmak isteyenlerin ilk etapta sadece isim bedeli için ödemesi gereken belli bir ücret var. Yatırım maliyeti yaklaşık olarak 750.000 TL – 1.500.000 TL arasında bulunmaktadır.. Bundan sonra, daha fazla öğenin ödenmesi gerekiyor. Tüm bu hesaplamalar yapıldıktan sonra önemli olan bayilik başvurusu yapmaktır.

DİLEK PASTANESİ BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Dilek Pastanesi bayiliğini alabilmek için kişinin öncelikle bayi olabilmek için gerekli tüm şartları sağladığından emin olması gerekir. Daha sonra markanın resmi internet sitesi üzerinden bayilik başvurusu yapılabilmektedir. Başvuruyu yaptıktan sonra yetkili kişiler tarafından süreç hakkında bilgilendirileceksiniz.

Dilek Pastanesi Franchise Başvuru Formu için https://dilek.com.tr/franchise-basvuru adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dilek Pastanesi Bayilik Almanın Avantajları

Dilek-pastanesi-franchisePin
Dilek Pastanesi Franchise
  • Restoran, pastane ve kafe konseptlerini bir araya getiren Dilek Pastanesi imajı, güvenilirliği ve marka bilinirliği ile franchise alanların en büyük avantajı olarak görülüyor. Müşterilerinin sadakatini kazanan Dilek Pastanesi, yatırımcılara kısa sürede kazanç sağlama fırsatı sunmaktadır.
  • Doğru yerde açılan, restoran hijyeninin garanti altına alındığı ve kaliteli hizmetlerin sunulduğu Dilek Pastanesi bayilikleri, prestijli ve kazançlı bir geri dönüş sağlamaktadır. Dilek Pastanesi ürün çeşitliliği, ürünlerinin tazeliği ve lezzeti ile hedef kitlesinin vazgeçilmez parçalarından biri olduğu için Dilek Pastanesi bayi temsilciliğine yatırım yapan girişimciler mağazanın açıldığı günden itibaren yoğun bir tempodadır.
  • Pastaneciler, cafeciler ve lokantacılar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız; Radikal konseptiyle tüm hizmetleri bir araya getiren Dilek Pastanesi bayiliğine başvurabilirsiniz.

Dilek Pastanesi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Dilek Pastanesi’nin 100’den fazla bayisi bulunmaktadır. Farklı yerlerde bulunan şubeleri sayesinde kişiler Dilek Pastanesi’nin eşsiz lezzetini tadabilmektedir. Bir tüccar olarak, iyi bir aylık gelire sahip olabilir ve rahat bir iş yürütmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: DASTİNİ BEBE BAYİLİK ŞARTLARI – DASTİNİ FRANCHİSE BEDELİ – 2023

Dilek Pastanesi Müşteri Hizmetleri İletişim

Bayilik hakkında bilgi almak ve genel konuları görüşmek için Dilek Pastanesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası‘nı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan 0212 671 70 34‘ü aramak. Formu markanın resmi internet sitesinde de doldurabilirsiniz.

  • İkitelli O.S.B. Atatürk Bulvarı No: 64/A
  • dilekpastanesi@dilek.com.tr

Dilek Pastanesi Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın