Sbarro Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Sbarro Franchise Bedeli: İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini sunan Sbarro markasının temsilcisi olmaya ne dersiniz? Sıfırdan bir iş kurmak zorunda kalmadan kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Sbarro İtalyan mutfağı yemeklerinin durağıdır. %100 müşteri memnuniyeti, helal et sertifikaları ve karşı konulmaz lezzetiyle marka, kuruluşundan kısa bir süre sonra sektörde öncü olmayı başarmıştır. Gıda sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan marka, verdiği bayiliklerden gelir elde etmektedir.

Sbarro pizza bayilik satın alarak lezzetli yemekleri TAB Gıda güvencesiyle sunabilirsiniz. Marka için en önemli şey tazelik ve kalitedir. Bu prensipler altında enfes lezzetleri müşterilerinizle buluşturmanın tam zamanı! Tüm et ürünleri yerel üreticiler için helal sertifikalıdır.

Tavsiye İçerik: SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ VE BAYİLİK ŞARTLARI

SBARRO PİZZA BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

sbarro-pizza-bayilik-sartlariPin
Sbarro Pizza Bayilik Şartları

Sbarro pizza bayilik şartları karşılanırsa bayi olabilirsiniz. Bir tüccar olarak iyi bir gelir elde etmek için öncelikle belirli gereksinimleri karşılamanız gerekir. Bu koşullardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İşyerinin kat yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İşyeri, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir yerde olmalıdır.
  • İşyeri zemin katta olmalıdır.
  • Marka konseptine göre iş yeri belli bir metrekareyi kaplamalıdır.
  • Yatırım yapmak isteyen kişinin tüm yatırım masraflarını karşılaması gerekmektedir.

Ben bu şartları yerine getirebilirim diyorsanız siz de Sbarro pizza bayisi olabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: UZAY PASTANESİ FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 SBARRO FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

sbarro-franchise-bedeliPin
Sbarro Franchise Bedeli

Sbarro Franchise Bedelini ödeyerek bayisi olmak için anahtar teslimi bir ücret vardır. Bu fiyat değişken olmakla birlikte ortalama 400.000 USD+KDV den başlar. Yatırımcılar, başvuru yapmadan önce iş planında ayrıntılı bir maliyet hesabı yapmalıdır. Ancak maliyeti karşılayabileceklerinden emin olduktan sonra başvurmaları önerilir. Bunları ve diğer ayrıntıları iş planınıza dahil ettiğinizden emin olun.

Franchise BedeliYatırım MaliyetiLoyalty FeeFranchise Süresi
400.000 USD+KDV250.000 USD +KDVAylık net cironun %1310 Yıl
Tablo: Sbarro Franchise bedeli

Tavsiye İçerik: HELEN DORON FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

SBARRO BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

sbarro-pizza-bayilikPin
Sbarro Pizza Bayilik

Sbarro pizza bayisi olmak için markanın resmi internet sitesine gidip bayi formunu doldurmanız gerekiyor. Üye işyeri formundaki bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu onayladıktan sonra Gönder butonuna basarak formu yetkililere teslim ediniz. Yetkililer, formu kontrol ettikten sonra size olumlu ve olumsuz geri bildirimde bulunacaktır.

Sbarro franchise bedeli ve başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Tavsiye İçerik: HD İSKENDER BAYİLİK ŞARTLARI – FRANCHİSE BEDELİ

Sbarro’nun Kaç Tane Bayisi Var?

Sbarro bayilerinin sayısı yüzlercedir. Bayinin yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Sbarro bayilikler alarak büyümeye devam ediyor. Siz de bu fırsatı değerlendirerek bayi olabilirsiniz. Araba bayiliği alırsanız her ay büyük kazançlar elde edebilir ve bu konuda herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız.

Sbarro Müşteri Hizmetleri İletişim

Sbarro Müşteri Hizmetleri telefon numarasını kullanarak onlara ulaşmak isteyenler için (0212) 310 66 00. Müşteri hizmetleri sayesinde görüş, öneri ve şikayet gibi sorularınız için temsilci ile iletişime geçebilirsiniz. Satıcılarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa ve ne bilmek istediğinizi öğrenmek istiyorsanız müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

  • Adres: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sbarro Franchise Fiziksel Koşullar Nelerdir?

TAB Gıda Sbarro’nun franchise şartları arasında restoran olarak kullanılacak alanın fiziki şartlarının sağlanması da yer almaktadır. TAB Gıda yetkilileri, Sbarro Restaurant’a yatırım yapmak isteyen girişimcilerin buldukları mekanların Sbarro franchise’ının fiziki şartlar listesindeki puanları karşılayıp karşılamadığını değerlendiriyor ve gerekirse kiralama yapıyor. Sbarro franchise mağazası için gerekli olan mekansal koşullar, binaların zemin katlarında en az 110 m2 alana sahip, toplam alanı en az 280 m2 ve ön cephe genişliği en az 6,5 metre olan yerlerin bulunmasını gerektirmektedir. ve her Mermi için minimum tavan yüksekliği 2,90 metredir.

Sbarro Franchising Verilen Şehirler

Sbarro franchise koşullarının sağlanması durumunda Türkiye’nin birçok ilinde Sbarro restoranlarına yatırım yapmak mümkündür. Sbarro İstanbul franchise’ına talep her zaman yüksek olsa da restoranın sunduğu kalite ve lezzet çeşitliliği Sbarro İzmir franchise, Sbarro Ankara franchise ve Sbarro Elazığ franchise gibi farklı şehirlerin de talebini artırıyor.
Türkiye genelinde artan ve yatırımcısına yüksek karlılık sunan iş fikirleri arasında yer alan Sbarro franchising, TAB Gıda güvencesiyle yatırımcısının ayağına geliyor.

Sbarro Franchise Bedeli ve Sbarro Pizza Bayilik şartlarını gerekli tüm güncel bilgilerle sizler için sunduk.

Yorum yapın