Realty World Franchise Şartları ve Franchise Bedeli – 2024

Realty World Franchise Şartları: Gayrimenkul sektörünün en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen Reality World bayisi olmaya ne dersiniz? Sıfırdan bir iş kurmak zorunda değilsiniz. Bayilik alarak kendi işinizin patronu olmanın keyfini kaçırmayın! Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Realty World Yunanistan, Bulgaristan, Kıbrıs ve Türkiye’de faaliyet gösteren köklü kurumlardan biridir. En hızlı ticaret denilince akla Realty World gelir. 1973 yılında ABD’de kurulan marka, yılda yüzde 30 büyüme kaydetti. 1,5 milyar dolarlık yatırımla marka hızla büyüyor.

Yalnızca Türkiye’de Realty World alıcılarının sayısı 130’u aştı. Türkiye’den sonra KKTC’de de faaliyetlerine başlayan marka bayilik sunmaya devam ediyor. Franchise alarak da faydalanabilirsiniz. Tabii ki, bir tüccar olmak için belirli gereksinimleri karşılamanız gerekir.

Tavsiye İçerik: CENTURY 21 FRANCHİSE BEDELİ- BAYİLİK ŞARTLARI

REALTY WORLD FRANCHİSE ŞARTLARI NELERDİR?

Realty-world-franchise-sartlariPin
Realty World Franchise Şartları

Realty World franchise şartları karşılandığında, bu tanınmış markanın bir parçası olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi gayrimenkul markası olmak için aşağıdaki koşulları yerine getirmelisiniz:

  • Yatırımcı, yatırım maliyetlerinin tamamını üstlenmek zorundadır.
  • Ofis içinde ve dışında Merkez tarafından belirlenen teşhir ve tabelalar kullanılmalıdır.
  • Kârın yüzde 8’i aylık olarak ödeniyor.
  • Yatırım yapmak isteyen herkes işte kalmalı ve tüm zamanını bu işe ayırmalı.

Tavsiye İçerik: SBARRO FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 REALTY WORLD FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

realty-world-franchise-bedeliPin
Realty World Franchise Bedeli

Realty World franchise bedeli için yatırımcıların bayilik almakla ilgili en çok sordukları sorulardan biri ne kadar ödeyecekleridir. Yatırım maliyetleri değişiklik göstermekle birlikte ortalama 200.000 TL – 350.000 TL olarak belirlenmiştir. Tüm bu maliyetler yatırımcı tarafından karşılanmalıdır.

Tavsiye İçerik: SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ VE BAYİLİK ŞARTLARI

REALTY WORLD BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Realty-World-BayilikPin
Realty World Bayilik

Bir Realty World bayilik edinmek çok kolay. Bayi bölümüne geldikten sonra internetten markanın resmi sitesine girip bayi başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvuru formundaki bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Ardından gönder düğmesine basın. Bilgileriniz yetkili kurumlar tarafından doğrulandıktan sonra mutlaka olumlu ya da olumsuz geri dönüş alacaksınız.

Realty World Franchise Şartları ve Başvuru Formu için https://www.realtyworld.com.tr/tr/franchise-basvuru adresine giderek ilgili formu doldurabilirsiniz.

Realty World’ün Kaç Tane Bayisi Var?

Realty World bayilik sayısı yalnızca Türkiye için 130’u aştı. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan marka, 2023 yılı için 50 yeni bayii vermeyi düşünüyor. Bayi olarak başvurmanız yeterlidir. Gereksinimleri karşıladığınızı düşünüyorsanız ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız tüccar olmak için başvurabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: UZAY PASTANESİ FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Realty World Müşteri Hizmetleri İletişim

Realty World Müşteri Hizmetleri numarası +90 212 467 22 77‘dir. Hesap yöneticiniz bayiden veya bayiden gelebilecek tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Ve tavsiye için para ödemiyorsun.

  • Adres: Oruçreis Mahallesi, Tekstilkent Caddesi, Koza Plaza A Blok Kat: 32 34235 Esenler / İstanbul
Yorum yapın