Pinkberry Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Pinkberry Franchise Bedeli: Sektörde kendini kanıtlamış ve öncü olmayı başarmış bir markanın bayi temsilciliğini almak ister misiniz? Dünyaca ünlü Pinkberry markasının bayisini alarak ticaretten iyi bir gelir elde edebilirsiniz. O nasıl oluyor? Yazımızı okumaya devam edin!

Pinkberry donmuş yoğurt satıyor. Dondurma kadar leziz özel aromalı yoğurtların yanında kurabiye, şekerleme, sos ve daha fazlasının tadını çıkarabilirsiniz. Bu serinletici ve hafif yoğurt şirketi 2005 yılında kuruldu. Los Angeles’ta kurulan marka çok kısa sürede tüm dünyaya yayılmayı başarmıştır.

Bir Pinkberry bayilik satın almak sizi karlı bir sisteme sokabilir. Bir franchise satın almadan önce, gerekli şartları, sahip olduklarınızı ve verebileceklerinizi dikkatlice düşünmeniz gerekir. Şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Maddi-manevi tüm yönleriyle düşünmekte fayda var.

TAVSİYE İÇERİK ➔ PORTAKAL SPOR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

PİNKBERRY FRANCHİSE ŞARTLARI NELERDİR?

Pinkberry-franchise-sartlariPin
Pinkberry Franchise Şartları

Pinkberry Franchise Şartları karşıladıktan sonra bayi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bayi olabilmek için en az aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekmektedir:

  • Çalışma yeri olarak seçilen yerin tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İşyeri, ana yol, ana yol, araç ve yaya trafiğinin yakın olduğu bir yerde bulunmalıdır.
  • İşyeri sokağa bakmalıdır.
  • İşyerinde önceden belirlenmiş reklam ve tabelaların kullanılması zorunludur.

Ben bu şartları sağlarım diyorsan Pinkberry bayisi olabilirsin!

TAVSİYE İÇERİK ➔ REALTY WORLD FRANCHİSE ŞARTLARI VE FRANCHİSE BEDELİ

PİNKBERRY FRANCHİSE BEDELİ 2023 NE KADAR?

pinkberry-franchise-bedeliPin
Pinkberry Franchise Bedeli

Pinkberry Franchise Bedelini ödeyerek bayi temsilciliği alabilmek için yerine getirilmesi gereken temel şartlardan bir diğeri de yatırım bedelinin ödenmesidir. Yatırım maliyetleri mağaza konseptine göre değişmekle birlikte ortalama ödenecek tutar 750.000 TL olarak belirlendi. Sözleşmeniz, ne kadar ödemeniz gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi içerir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ SBARRO FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

PİNKBERRY BAYİLİK NASIL ALINIR?

Pinkberry-bayilikPin
Pinkberry Bayilik

Pinkberry bayilik almak için markanın orijinal web sitesini ziyaret edin. Sol üst menüdeki Franchise bağlantısını tıklayın. Bu menüden bayi formunu doldurursanız, bilgileriniz doğrulandıktan sonra yetkili kişiler en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Pinkberry Franchise Bedeli ve Başvuru Formu için https://pinkberryfranchise.com/international-franchise-application-form/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Pinkberry’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Pinkberry bayi sayısı 100’ü geçti. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan marka, Avrupa gelatosundan ilham aldı. Sağlıklı bir dondurma olarak kabul edilen Pinkberry, özellikle formunu korumak isteyenler için masum bir alternatif. Müşterilerinin gününü aydınlatmak, ilham verici ve eğlenceli bir deneyim yaşatmak misyonuyla marka tüm dünyada tercih edilmektedir. Kaliteli ve rafine lezzetinden vazgeçemeyenler Pinkberry’den vazgeçemiyor. O harika lezzeti müşterilerinize ulaştırmanın tam zamanı!

Pinkberry Müşteri Hizmetleri İletişim

Pinkberry Müşteri Hizmetleri Numarası için 0212 963 74 85‘i arayın. Hesap yöneticiniz bayilik ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerini sizin yerinize ortadan kaldıracaktır. İstek, şikayet ve görüşlerinizi iletmek için bu hattı kullanabilirsiniz.

PİNKBERRY NASIL YAPILIR?

Pinkberry nasıl yapılır” sorusuna en pratik tarifle cevap veriyoruz.

  • 600 gr süzme yoğurt (süzmek önemli)
  • yarım su bardağı pudra şekeri
  • Yarım limonun (veya portakalın) suyu
  • Vanilya

Tüm malzemeleri bir blender ile iyice karıştırın. Küçük buz küpü tepsilerine dökün ve 1 saat dondurun. Genel küpleri rondoda iyice buza karıştırın. Saklama kabına dökün ve tekrar dondurucuya koyun. Yarım saat içe doğru katlayarak karıştırın, bu işlemi 3-4 kez tekrarlayın. Son kez koyu bir kıvam aldığında servise hazır.

Servis Önerisi: Çilek, ananas, (tercihinize göre), muzlu, fındık/fıstık, çikolata, şeker, çörek, brownie, bebe bisküvisi vs. Top şeklinde ya da dondurma kalıbında servis edebilirsiniz.

Pinkberry Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında en güncel bilgileri sizler için sunduk.

“Pinkberry Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024” üzerine 2 yorum
Yorum yapın