Gloria Jeans Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Gloria Jeans Franchise Bedeli: Chicago’da 1979’da küçük bir kafe ve kahve dükkanı olarak açıldı. Bu kafe ilk açıldığında süs eşyaları da satmış ve ticari hayatına da bu şekilde başlamış. Gloria Jeans’in Türkiye’de büyük şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. Bir Gloria Jean’s bayilik satın alarak, kahve dükkanı işlevi gören bu şirketler zincirinin bir üyesi olma fırsatına sahipsiniz.

GLORİA JEAN’S BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Gloria-jeans-bayilik-sartlariPin
Gloria Jeans Bayilik Şartları

Gloria Jeans Bayilik Şartları şirket tarafından aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir:

 • Türkiye’de belli başlı büyük şehirlerde Gloria Jean’s bayiliği açma isteği. (İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa vb.)
 • Bayilikte sadece Gloria Jean’s ürünleri satılmaktadır ve bunun bayiliği satın alan kişi tarafından önceden beyan edilmesi gerekmektedir.
 • Başka firmalardan alınan ürünlerin Gloria Jean’s mağazalarında satışına izin verilmemektedir.
 • Bayiliği açan kişi yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bayii açmalıdır. Özellikle üniversite ortamları, özel okul ortamları, alışveriş merkezleri gibi genç ve dinamik kuşağın olduğu bölgeler tercih edilmektedir.
 • Sektörde çalışan bireylerin Gloria Jean’s’de eğitim almaları gerekmektedir. Bu eğitimleri tamamlamayan kişiler Gloria Jean’s bayisi alamazlar.

Bu koşulları sağlayanlar Gloria Jeans franchise bedelini ödeyerek bayilik açmaya hak kazanabilirler.

TAVSİYE İÇERİK ➔ SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ VE BAYİLİK ŞARTLARI

2023 GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Gloria-jeans-franchise-bedeliPin
Gloria Jeans Franchise Bedeli

Gloria Jeans franchise bedeli yaklaşık 950.000 TL olarak belirlendi. Bu tutar dolar cinsinden olduğu için değişime tabidir (50.000 $).

Gloria Jean’s tarafından belirlenen franchise ücretine eğitim, kılavuzlar, ekipman, stok kalemleri ve ilk franchise ücreti dahildir.

Şirket, franchise ortaklarının aylık satışlarından %6 oranında franchise ücreti almaya devam etmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ LEMAN KÜLTÜR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

GLORİA JEANS BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Gloria-Jeans-bayilik-basvurusuPin
Gloria Jeans Bayilik Başvurusu

Gloria Jeans bayisi almak için uygulama şartlarını çok iyi bilmek gerekiyor. Başvuru şartlarını önceden bilmek, başvuru sırasında yaşanabilecek sorunları önler. Bu nedenle Gloria Jeans bayiliğini satın almak isteyen kişilerin başvuru koşullarına önceden uyması gerekmektedir.

Gloria Jeans bayi temsilciliği almak için Gloria Jeans resmi internet sitesine kayıt olmanız ve ilgili başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formuna erişmek için aşağıdaki adresten başvuru formunun doldurulması gerekmektedir:

Gloria Jeans Franchise Bedeli ve Bayilik Başvurusu için https://www.gloriajeans.com.tr/franchising adresindeki başvuru formunu doldurmanız gereklidir.

Gloria Jeans bayilerini nasıl bulacağınıza dair sorularınız için info@gloriajeans.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

GLORİA JEAN’S FRANCHİSE YORUMLARI

Franchise kriterleri hakkında konuşan Gloria Jean’s Coffees Genel Müdürü Emrah Bilgin, “Mağazalarımızda uygulanan tüm standartlar ve kullanılan tüm ürünler, markamızın belirlediği kriterler ve mali gücümüzün dışına çıkmadan tarafımızca belirlenmektedir. Franchise ortaklarımızın, kahve severlerin olması en önemli kriterlerimizden biridir.” . Franchise hizmetini ülke genelinde daha geniş bir lokasyona yaymak isteyen Gloria Jean’s Cofees, kaliteli kahve deneyimini ülke geneline yaymak istiyor.

YouTube video
GLORİA JEAN’S FRANCHİSE YORUMLARI

Gloria Jean’s’in Kaç Tane Bayisi Var?

Türkiye’de toplam 85’den fazla Gloria Jeans bayisi var. Bu mağazalar Türkiye’de 33 ilde hizmet vermeye devam ediyor. Yurt dışında ise Gloria Jeans bayi sayısı tam 50 ülkede 1200 civarındadır. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli büyüyen Gloria Jean şubesi, diğer ülke ve şehirlerde daha fazla bayi açmayı kendine hedef edinmiştir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

GLORİA JEAN’S BAYİLİK İLETİŞİM NUMARASI NEDİR?

Gloria Jean Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 532 56 78‘dir. Bu numarayı arayarak Gloria Jean Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir, görüş, istek veya şikayetinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca Gloria Jean’in bağlı birimlerine e-posta yoluyla ulaşmayı da seçebilirsiniz. Gloria Jean’s’e görüş, istek, şikayet veya öneri göndermek için info@gloriajeans.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Gloria Jean Türkiye’deki Genel Merkez’e bizzat gidip bayilik başvurusunda bulunmak, görüş, öneri, şikayet veya herhangi bir sorun hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki adresle iletişime geçiniz:

 • Urban Kahve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Maya Akar Merkez (B Blok) No:102 Kat:19 İç Kapı No:74 Şişli / İstanbul

Gloria Jean’in müşteri hizmetlerinden faydalanmak için Gloria Jean’in resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” sekmesini de kullanabilirsiniz. Gloria Jean iletişim formu için web sitesine giderek kişisel bilgilerinizle mesajınızı ilgili departmanlara iletebilirsiniz.

Gloria Jeans Franchise Bedeli – Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

TAVSİYE İÇERİK ➔ ESPRESSO LAB FRANCHİSE BEDELİ – GÜNCEL

“Gloria Jeans Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024” üzerine 2 yorum
 1. Bayilik için ne kadar ücret şartı var ve aylık ödememiz mümkünmü çanakkale biga da açmak istersem nasıl yardımcı olabilşrsiniz

  Yanıtla
 2. Makalede belirtilen Gloria Jeans bayilik şartları gerçekten önemli. Ancak benim merak ettiğim konu, bayilik açmanın karlılık oranları ve geri dönüş süresi nedir acaba? Bu konuda detaylı bilgi paylaşabilir misiniz?

  Yanıtla
Yorum yapın